Як встановити модифіковану систему впуску


Модифіковані системи впуску, такі як Cold Air і Short Ram покращують ходові показники автомобіля і зменшують витрату палива. Якщо ви їздите спокійно, то нова система впуску може окупитися за рахунок економії палива. Ця стаття в загальних рисах описує, як замінити систему впуску, але так як на ринку присутня безліч автомобілів і до кожного з них є кілька тюнінгових систем впуску, інструкція до конкретного продукту буде набагато більш корисною.

Кроки


  Як встановити модифіковану систему впуску
 1. З'ясуйте технічні характеристики вашого автомобіля. Якщо ви власник поширеною моделі, такий як Honda Civic або Volkswagen Jetta, вам буде досить знати рік випуску, модель і тип двигуна. Якщо ви власник більш рідкісною моделі, знайти відповідні запчастини буде складніше. Власникам рідкісних моделей слід прочитати розділ «попередження».

 2. Як встановити модифіковану систему впуску
 3. Дізнайтеся, які впускні системи для вашого автомобіля доступні на ринку і виберете найбільш підходящу вам за ціною та характеристиками. У комплекті з новим впусканням повинна йти інструкція, в якій описані характеристики і процедура установки на ваш автомобіль.

 4. Як встановити модифіковану систему впуску
 5. Якщо ви вибрали не системи холодного впуску, то ви можете пропустити наступний пункт. Як ви можете бачити на картинці, якщо ви вибрали систему впуску холодного повітря, у вас не вийде встановити її зверху. Для установки такої системи необхідно піднімати передню частину автомобіля. Вам потрібна допомога і хороший підйомник.

 6. Як встановити модифіковану систему впуску
 7. Дочекайтеся поки двигун повністю охолоне. Від'єднайте акумулятор, спочатку знявши «мінус», зазвичай чорний або прозорий провід, а потім «плюс», зазвичай червоний дріт.

 8. Як встановити модифіковану систему впуску
 9. Зніміть заводську систему впуску. Для цього потрібно зняти сам повітряний фільтр, потім корпус повітряного фільтра, а потім пластиковий трубопровід, який йде до впускного колектора. Зазвичай ці деталі скріплюються засувками і металевими хомутами, які затягуються викруткою. Вам доведеться зняти один або декілька датчиків, які постачають інформацією блок керування двигуном. З датчиками потрібно поводитися дуже обережно.

 10. Як встановити модифіковану систему впуску
 11. Не викидайте заводську систему впуску. Якщо виявиться, що з новою системою впуску щось не так, ви зможете поставити стару. Зберігайте заводську систему поки не переконаєтеся, що нова працює добре.

 12. Як встановити модифіковану систему впуску
 13. Зберіть нову систему впускання і з'єднайте її хомутами. Якщо ви купили систему холодного впуску, то швидше за все, вам доведеться лізти під машину щоб закінчити установку. Встановіть всі датчики із заводською системи впуску на нову. Як тільки ви зібрали весь повітропровід, встановіть новий повітряний фільтр.

 14. Як встановити модифіковану систему впуску
 15. Перевірте, щоб всі деталі були добре зафіксовані. Якщо повітропровід бовтається, затягніть кріпильні болти сильніше. Підключіть дроти до акумулятора в зворотному порядку.

 16. Як встановити модифіковану систему впуску
 17. Випробуйте обновку!

Поради


 • Як і будь-які інші фільтри, тюнінгові фільтри потрібно періодично міняти і чистити. Прочитайте в інструкції до фільтру, чи є якісь рекомендації по його очищенні.

 • Незважаючи на те, що заміна системи впуску досить проста процедура, якщо ви ніколи не робили цього раніше, попросіть більш досвідченого товариша, щоб він поспостерігав, чи всі ви робите правильно.

 • Є кілька всесвітньо визнаних фірм, що роблять модифіковані запчастини до безлічі моделей, такі як Advanced Engine Management (AEM), Injen, і KN.

Попередження

 • Якщо ви встановлюєте системи впуску холодного повітря, то повітря буде забиратися не з підкапотного простору. Повітрозабірник в таких системах розташовується або біля решітки радіатора, або біля бампера. Коли переїжджаєте через глибоку калюжу, слід пам'ятати, що повітрозабірник тепер знаходиться нижче, ніж зазвичай і може засмоктати воду. Це може викликати гідроудар і серйозно пошкодити двигун. З такою системою слід дуже обережно переїжджати через калюжі. Установка захисного клапана допоможе вирішити проблему, але буде коштувати дорожче.

 • Завжди відключайте акумулятор, перш ніж приступати до роботи.

 • Модифікована система впуску, це не просто набір труб великого діаметру. Кожен вигин і перетин ретельно розраховані, щоб забезпечити найбільший потік повітря. Використання саморобних систем впуску може негативно відбитися на показниках двигуна і в деяких випадках небезпечно.

Що вам знадобиться

 • Нова система впуску

 • Відповідний до неї повітряний фільтр

 • Викрутка з набором біт

 • Хомути

 • Ліхтарик, щоб краще бачити у важкодоступних місцях