Як купити підходящий шосейний велосипед


Якщо ви вирішили зайнятися велоспортом і хочете придбати велосипед, який не потребує подальшого удосконалення, 1000 $ - непоганий ціновий діапазон для нової покупки.

Кроки


  Як купити підходящий шосейний велосипед
 1. Обміркуйте, для яких цілей вам потрібен велосипед. Якщо ви плануєте використовувати його для походів або для щоденних поїздок на роботу, туристичний велосипед якнайкраще підійде для перевезення речей і буде відповідати вашим вимогам.

 2. Як купити підходящий шосейний велосипед
 3. При виборі ви повинні розуміти, що основним чинником, що визначає ціну велосипеда, є тип рами, а також якість компонентів, з яких він складається.

 4. Як купити підходящий шосейний велосипед
 5. Вирішіть, що для вас важливіше - комфорт або продуктивність. Деякі люди скажуть вам, що «Сталеві рами забезпечують більш комфортну їзду. Алюмінієві важать менше, більш ефективні, але менш зручні. Вуглецеве волокно припускає найкращу продуктивність і комфорт, але вони не вписуються в ціновий діапазон 1000 $ ». Якість рам істотно різниться, тож все вищесказане не завжди правда. Також важливі геометрична форма рам і їх дизайн ..

 6. Як купити підходящий шосейний велосипед
 7. Звертайте увагу на колеса. Вони не тільки значно впливають на відчуття під час їзди, а й грають важливу роль в зрівнянні ваги. Так як вони важать стільки ж, а може бути і більше, ніж рама, легкість прискорення значно більше залежить від них ніж від ваги рами. Якщо зможете знайти велосипед з легкими потужними колесами, це буде величезним бонусом. Поцікавтеся в магазині велосипедів, які варіанти вони рекомендують.

 8. Як купити підходящий шосейний велосипед
 9. Вивчіть різні типи складових компонентів. При ціні 1000 $ найкраще, що ви можете зробити, це купити більшу частину деталей (або взагалі все) під торговою маркою Shimano Tiagra. Прицінитеся, порівняйте характеристики в різних магазинах, але пам'ятайте, що складові частини - це тільки один аспект при виборі велосипеда.

 10. Як купити підходящий шосейний велосипед
 11. Підшукайте два або три велосипеда в вашому ціновому діапазоні. Поїздивши на кожному з них, вирішите, який підходить вам більше. Майте на увазі, що якщо ви ніколи раніше не їздили на справжньому шосейному велосипеді, вони все спершу здадуться вам незручними, тому прийміть до відома поради когось, у кого є такий досвід.

 12. Як купити підходящий шосейний велосипед
 13. Майте на увазі, що ви не помітите великої різниці між фактичним будовою рам, і всі нові велосипеди, за 100 $ або за 1000 $, пересуватимуться плавно. Тому звернути увагу при тестуванні потрібно на те, як ви відчуваєте велосипед, і наскільки вам підходять його настройки.

 14. Як купити підходящий шосейний велосипед
 15. Ваш місцевий магазин велосипедів підбере велосипед, відповідний вашої комплекції і стилю їзди. Перше. Станьте над рамою. Друге. Прокотіться на велосипеді (на тренувальному, якщо це можливо), відрегулюйте сидіння (висоту, вперед / назад) і кермо (висоту, довжину стержня). Майте на увазі, що регулювання велосипеда складається з різних показників. Відстань від сидіння до педалей безпосередньо залежить від довжини ваших ніг. І встановлюють його, піднімаючи або опускаючи сидіння. Відстань до керма і його висота, регулюються не так легко, і встановлені відповідно до розміру і формою рами, а також виносу керма. Доможіться приблизно правильного положення щодо розміру рами, і потім відрегулюйте його остаточно.

 16. Як купити підходящий шосейний велосипед
 17. Не зациклюйтеся на виборі ідеального велосипеда. Ви повинні вибирати золоту середину - баланс переваг і недоліків. Навіть якщо велосипеди діапазону 1000 $ дуже непогані, ви не зможете отримати все найкраще. Якщо ж ви думаєте, що не будете повністю задоволені велосипедом, придбаним за 1000 $, віддайте перевагу кращій рамі, але гіршим технічним характеристикам; ви зможете покращувати складові компоненти поступово, у міру появи коштів.

Поради


 • Якщо ви готові витратити деякий час, на цих сайтах можна знайти кілька вигідних пропозицій, але починайте шукати заздалегідь. Прямуючи в магазин, з'ясуйте, якого розміру велосипед вам потрібен, визначитеся, які моделі вас цікавлять більше, і починайте пошуки.

 • Якщо ви купуєте старий велосипед, будьте готові заплатити 100 $ за те, щоб в вашому місцевому магазині його відрегулювали і налаштували для вас.

 • Часто ви можете придбати 2-річну версію саме того велосипеда, який ви хочете, на eBay або Craigslist менш ніж за половину вартості нового.

 • Заїзди на довгі дистанції / триатлон будуть комфортніше з аеродинамічним профілем. Переконайтеся, що ви впораєтеся з таким велосипедом, перш ніж відправитися в довгий шлях!

Попередження

 • eBay - відмінне місце для покупки велосипедів, але остерігайтеся продавців-шахраїв. Якщо вони не приймають PayPal, не відправляйте їм гроші. Особливо остерігайтеся, якщо пропозиція здається занадто гарним, щоб бути правдою. Шукайте оголошення з фотографіями, на яких видно весь велосипед, рукоятки, механізм перемикання передач, гальма.

 • Багато виробників велосипедів пропонують довічну гарантію на раму велосипеда, але якщо ви уважно вчитатися, то побачите, що гарантія поширюється тільки на первісного власника. Гарантія НЕ підлягає передачі. Так що якщо ви купуєте старий велосипед, і у нього виявляться проблеми з рамою, вам не пощастить.

 • Купуйте велосипед, який вам підходить. Не спокушайтеся вигідними угодами на велосипеди, які не підходять вам ідеально. Відмінно відповідний велосипед буде вірний як старий друг. Чудові деталі і матеріали на невідповідною, але вигідною угоді не принесуть ніякої користі, якщо ви будете відчувати дискомфорт під час чергової тривалої поїздки.