Як модернізувати велосипед


Ваш старий велосипед бачив і кращі часи? Якщо так, ви, напевно, хочете модифікувати його. Ви також можете його перетворити, якщо хочете здивувати друзів. Удачі!

Кроки


  Як модернізувати велосипед
 1. Зберіть кілька старих велосипедів. Ви можете взяти старі велосипеди ваших друзів, якщо вони збираються їх викидати.

 2. Як модернізувати велосипед
 3. Розберіть кожен велосипед. Згрупуйте всі частини, так у вас вийде багато велосипедних компонентів. Колеса зазвичай кріпляться двома наборами болтів, гайок і шайб на кожну вісь, хоча деякі гоночні велосипеди оснащені важільним кріпленням. Сидіння може заіржавіти, таким чином можуть виникнути труднощі з його зняттям. Кермо зазвичай кріпиться спеціальним болтом або шайбою, що робить процес зняття трохи складніше.

 4. Як модернізувати велосипед
 5. Знайдіть найкращу раму з наявних і використовуйте її.

 6. Як модернізувати велосипед
 7. Виберіть каретку. Каретка - це те, до чого кріпляться педалі. Чим менше заднє колесо, тим коротше каретка. Зняття каретки спочатку здасться складним процесом, але це можливо. Для початку вам необхідно зняти деталі з боків каретки, які кріплять її. Усередині знаходяться підшипники, що не втратьте їх. Спочатку вам необхідно буде зняти педалі, перш ніж знімати каретку.

 8. Як модернізувати велосипед
 9. Використовуйте колеса різних розмірів! Маленьке заднє колесо цікаво поєднується з великим переднім. Але не слід забувати, що таке поєднання буде впливати на швидкість, стійкість і керованість велосипедом. Використання заднього колеса меншого за розміром, ніж вимагає того рама, зробить задні гальма марними, але ви можете пристосувати ніжні гальма. Для переднього колеса ви можете поміняти вилку, якщо вона підходить до трубки. Не ставте набір коліс, який призводить до втрати керованості або робить неможливим підйом в гору.

 10. Як модернізувати велосипед
 11. Використовуйте кермо, що не поєднується з даним видом рами, будьте винахідливі (наприклад, високий кермо на рамі гірського велосипеда або кермо від BMX на рамі від гірського велосипеда і т.п.). перемикач передач на кермі може бути жорстким, але на нових моделях передачі перемикаються при невеликому зусиллі. Якщо ви використовуєте кермо від гірського велосипеда на рамі іншого типу, можете зняти перемикач передач за непотрібністю.

 12. Як модернізувати велосипед
 13. Поставте найбільш зручний для вас сидінні.

 14. Як модернізувати велосипед
 15. Розфарбуйте велосипед. Використовуйте фарбу в балончиках для фарбування рами і керма. Робіть це перед складанням велосипеда. Бережіться парів фарби.

Поради


 • Зберігайте всі дрібні запчастини в одному місці.

 • Хорошим місцем для того, щоб знайти старі велосипеди можуть бути звалища.

 • Переконайтеся, що всі частини поєднуються один з одним. Збір велосипеда не має сенсу, якщо частини мають різні кріплення.

 • Кисневий різак можна використовувати для відділення частин велосипеда.

 • Ви можете використовувати залишилися частини для того, щоб зібрати інший велосипед.

 • Ставтеся до процесу неупереджено.

 • Внесіть трохи «олдскул», помістивши тенісний м'яч між спиць, що виглядало незвично в минулому. Хоча ви можете пошкодити колеса.

Попередження

 • Якщо ви їздите по ночах, прикріпіть ліхтар і катафоти.

 • Чи не вдихайте пари фарби при фарбуванні велосипеда.

 • не використовуйте старі і старі деталі велосипеда. Це може бути причиною травм.

 • Модернізація велосипеда знімає дію гарантії на нього.

Що вам знадобиться

 • 2-3 старих велосипеда

 • Фарба в балончиках