Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг


З'єднання розірваної велосипедної ланцюга - досить просте завдання. Єдиний інструмент, який вам для цього буде потрібно - ланцюговий зйомник, причому відновити з його допомогою ви зможете велосипедну ланцюг будь-якого типу.

Кроки


  Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг
 1. Встановіть знімач на ланцюг таким чином, щоб робочий шток інструменту розташовувався строго навпроти відповідного пина, і починайте закручувати гвинт знімача, видавлюючи пін назовні. Майте на увазі, що повністю його виштовхувати не варто, тому що установка пина на місце - дуже складне завдання.

 2. Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг
 3. З'єднайте два кінця ланцюга.

 4. Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг
 5. Поверніть ланцюг висунутим піном до себе і зафіксуйтекришку на місце дві ланки. Ця дія полегшить вам виконання наступного кроку.

 6. Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг
 7. Тримаючи ланцюг піном до себе (що набагато зручніше), запресуйте його на місце за допомогою знімача; зупиніться, коли пін виявиться строго в середині ланки.

 8. Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг
 9. Візьміться за ланцюг з обох боків від щойно з'єднаного ланки і поворушіть її з боку в бік, щоб злегка розробити зчленування. Також ви можете встановити знімач із зворотного боку ланки і трохи проштовхнути пін назад, щоб полегшити рух зовнішніх пластин відносно центральної втулки.

 10. Як полагодити лопнула велосипедну ланцюг
 11. Кінець.

Поради


 • Знімач ланцюга - один з тих інструментів, які швидко окупаються. Велосипедні ланцюга рвуться із завидною регулярністю, часто - взагалі без видимої причини. Тому завжди возите з собою зйомник: він виручить і вас, і вашого товариша-велосипедиста.

 • Ніколи не викидайте старі ланцюги і шматочки, що залишаються після підгонки нових, адже це - відмінне джерело запасних ланок. Однак майте на увазі, що існує кілька стандартів велосипедних ланцюгів, несумісних між собою.

 • Число ланок ланцюга залежить від кількості передач вашої трансмісії. Якщо вам важко визначити їх число, то зверніться за допомогою в найближчий веломагазин.

Попередження

 • Працюйте відповідно до цих вказівок уважно і акуратно. Не поспішайте.

 • Якщо ви застрягли, то зверніться до фахівця.

 • По-хорошому, випрессованного пін краще замінити новим, тому що після пари таких ремонтів він може зламатися. Купити запасний пін ви зможете в найближчому веломагазині.