Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда


Тільки в Сполученому Королівстві було вкрадено близько ста п'ятдесяти тисяч велосипедів. Позбутися свого велосипеда досить трагічно. Прийнявши певні заходи, Ви можете запобігти його крадіжку. Звичайно, Ви не можете вплинути на той факт, що люди часто стикаються з крадіжками у наші дні. Але можливо запобігти або хочаб ускладнити крадіжку Вашого велосипеда.

Кроки


  Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
 1. Не пошкодуйте грошей і купіть хороший замок. Звичайно, це не може дати стовідсоткової гарантії, але чим дорожче замок, тим він надійніший. Зазвичай варто витратити близько двадцяти відсотків від вартості велосипеда на покупку замку для нього. Існує багато різновидів і методів захисту. Багато з них дуже популярні. Чим більше способів Ви використовуєте, тим складніше буде для зловмисників вкрасти велосипед. Багато з них дуже популярні.
  • D-образні або U-образні замки зазвичай тверді, виготовлені зі сталі і поділяються на дві частини. Намагайтеся вибрати замок, у якого обидва кінці дуги кріпляться і блокуються його замикаючої частиною. Якщо Ви хочете вибрати замок кабельний замок для переднього колеса, то краще купити невеликий за розміром і заблокувати їм заднє колесо.

  • Кабельні замок можна закріпити петлею навколо велосипеда і навколо більшого за розміром об'єкта такого як дерево або стовп. Знайдіть замок з більш товстим тросом зі сплетених металевих ниток, перепиляти його забере у злодія більше часу. Проте будь кабельний замок може бути перекушу Болторізи за кілька секунд. В районах з високим рівнем злодійства такі замки добре використовувати для для прикріплення переднього колеса до рами.

  • Також є велосипедні гартовані ланцюга, які найбільш підходять для тогого, щоб прив'язати велосипед до ліхтарного стовпа. Якщо у Вас є механізм швидкого замикання на колесі або під сідлом, Ви можете також купити спеціальні блокуються гайки і болти. Вони можуть бути відкручені за допомогою ключів з незвичайною формою. Таким чином, випадкові злодії, які не мають спеціальних ключів, не зможуть вкрасти велосипед.


  • Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
  • Замикати велосипед де б то не було дуже важливо. Завжди замикайте його, навіть якщо йдете на хвилину. Залишайте його в багатолюдному місці, якщо це можливо. В ідеалі залиште його в поле Вашого зору або на очах у інших людей. Не залишайте велосипед в глухих і ізольованих місцях. Якщо Ви пішли за покупками, поставте його поруч з магазином. Якщо Ви вирішили присісти і відпочити, то замкніть його недалеко від місця відпочинку.

  • Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
  • Причепіть велосипед до чого-небудь міцному. Переконайтеся, що це нерухомий об'єкт, наприклад велосипедний якір або перила. Багато речей, які виглядають твердими, насправді ненадійні, так що краще перевірити їх на міцність. Якщо Ви пристібаєте велосипед до стовпчика, то переконаєтеся, що він достатньо високий, хочаб 4 метра, щоб не було можливо легко зняти його через верх.

  • Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
  • Причіплювати велосипед міцно. Незалежно від того, який замок Ви використовуєте, упевніться, що рама і колеса прикріплені до чого-небудь нерухомому. D-подібний замок не повинен вільно висіти і не повинно бути простору між велосипедом і об'єктом, до якого Ви його пристебнули. Це ускладнює зламати замок за допомогою важеля. Отвір для ключа повинно бути направлено вниз. Це завадить заповнення її корозійної рідиною або клеєм, в іншому випадку, Ви не зможете відрити замок, і зловмисники вкрадуть велосипед пізніше, коли поруч нікого не буде. Не залишайте деталі, такі як фари або сидіння, якщо вони не закріплені спеціальними захисними гайками.

  • Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
  • Зареєструйте його. Якщо все-таки велосипед вкрадуть, то це допоможе повернути його. У багатьох країнах існують системи, керовані поліцією або онлайн форми, де Ви можете зареєструвати унікальний номер для велосипеда. Поліція також рекомендує, щоб Ви зробили фото свого велосипеда і описали його, вказали колір, тип та інші особливості. Зробіть позначки в декількох місцях і вкажіть їх при реєстрації, навіть якщо злодій поміняє деталі і частина відміток разом з ними, то залишаться ознаки, за якими можна дізнатися велосипед.

  • Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
  • Тримайте свій велосипед в сараї, щоб ніхто не вкрав би його.

  • Як предоьвратіть викрадення Вашого велосипеда
  • Якщо у Вас є дриль, то вигравіюйте їй своє ім'я на велосипеді, щоб було неможливо його прибрати, не ламаючи велосипеді. Навіть якщо хтось спробує зафарбувати ім'я, то це вийде грубо і помітно.

  Поради


  • Remember to lock the bike to the frame and something solid to make stealing it very, very difficult.

  • Пристебніть велосипед до чого навчають твердому і міцному, щоб було складно його вкрасти.

  • Якщо це можливо, то прибирайте велосипед додому.

  • Будьте обережні і довіряйте тільки найближчим користуватися велосипедом.

  • Переконайтеся, що у велосипеда є спеціальний номер.

  • Якщо Ви бачите, що велосипед відводять, то спробуйте розгледіти обличчя зловмисника і повідомте про це в органи правопорядку негайно.

  • Веб-сайти такі як bikeregistry.com дозволяють Вам зберігати інформацію про велосипед, включаючи реєстраційний номер і фотографію. Так само можливо придбати недорогі наклейки, щоб повідомити оточуючих про те, що велосипед зареєстрований.

  Попередження

  Якщо Ви помітили, що хтось намагається вкрасти велосипед, щось не піддавайте себе небезпеки і не пробуйте зупинити його. Ваша безпека та безпека оточуючих набагато важливіше велосипеда.