Як безпечно паркуватися


Мир - це небезпечне місце. Від того де і як ви паркуетесь, залежить ваша особиста безпека.

Кроки


  Як безпечно паркуватися
 1. Заїжджайте на парковку обережно. Слідкуйте за рухом. Рухайтеся повільно і звертайте увагу на інші транспортні засоби та пішоходів.

 2. Як безпечно паркуватися
 3. Будьте готові раптово зупинитися. Перед вами може з'явитися пішохід або інша машина може здавати назад.

 4. Як безпечно паркуватися
 5. Паркуйтесь на відведених паркувальних місцях, які розділені лініями. Якщо у вас негабаритний автомобіль і ваша машина не вписується в вузьке паркувальне місце, то подумайте про додаткове місці. Це проблема багатьох великих вантажівок і позашляховиків. Скористайтеся додатковим місцем, якщо ви не загороджуєте собою підхід до сходів або можна припаркуватися просто трохи по діагоналі, так, щоб ви легко вписалися у вільний простір і могли легко виїхати.

 6. Як безпечно паркуватися
 7. Обережно відкривайте двері. Будьте обережні, коли виходите з автомобіля, щоб не вдарити своїми дверима машину іншої людини.

 8. Як безпечно паркуватися
 9. Контролюйте дітей, коли вони виходять з машини. Коли ви йдете в магазин, супроводжуйте їх, штовхаючи коляску або тримаючи їх за руку.

 10. Як безпечно паркуватися
 11. Якщо ви паркуетесь в нічний час, то ставте машину в добре освітленому місці, яке розташоване максимально близько до магазину. Озирніться навколо, щоб переконатися, що поблизу немає підозрілих людей. Якщо ви не відчуваєте себе в безпеці, не паркуйтесь. Просто не зупиняйтеся і поверніться до магазину в інший раз, в світлий час доби. Або можна з'їздити в добре освітлений магазин, такий як Wal-Mart, де багато освітлення і є служба охорони.

 12. Як безпечно паркуватися
 13. Якщо хтось на вас нападає, створіть якомога більше шуму, щоб привернути увагу. Кричіть, активуйте охоронну сигналізацію на вашому брелоку, створіть стільки шуму, скільки взагалі можливо. Якнайшвидше біжіть назад у магазин і кличте на допомогу. Будьте обережні, якщо потрібно перетнути проїжджу частину, щоб не потрапити під колеса. Якщо ви знаходитесь біля машини, яка відкрита, швидше заберіться в неї і закрийте двері. Зателефонуйте зі свого мобільного телефону в поліцію.

 14. Як безпечно паркуватися
 15. Повернувшись до вашої машини, акуратно відкривайте двері, щоб не зачепити іншу машину.

Поради


 • Слідкуйте за своєю родиною. Завжди спостерігайте за дітьми, коли йдете по парковці. Діти не усвідомлюють небезпеки, так що потрібно втрутитися і провести їх.

 • Будьте розсудливим. Якщо стоянка повністю зайнята, подумайте про те, щоб повернутися пізніше, і не витрачати час у пошуках місця для стоянки.

 • Не поспішайте. Парковка - серйозна частина водіння. Багато нещасні випадки трапляються якраз на парковках, бо люди там сильно квапляться.

 • Заїжджайте в магазини по буднях протягом робочого часу. Вівторок, як правило, один з найбільш тихих днів в магазинах.

Попередження

 • Ніколи не думайте, що машини будуть зупинятися тільки тому, що ви виїжджаєте на проїжджу частину. Дивно, як багато навколо неуважних людей.

 • Завжди ставте безпеку на перше місце.

 • Слідкуйте за будь-яку підозрілу активність. Ви ж не хочете бути пограбованим на паркувальному стоянці.

 • Не сперечайтеся з іншими водіями. Якщо стався нещасний випадок, і ви вдарили двері чиєїсь машини (або навпаки), будьте чесні і відкриті з іншою стороною, співпрацюйте з ними в повній мірі, щоб вирішити цю ситуацію. Пам'ятайте про золоте правило: «Поводься з іншими так, як хотів би, щоб чинили з тобою».

Що вам знадобиться

 • Терпіння

 • Здоровий глузд