Як скористатися послугами автомобільного камердинера


Чи замислювалися ви, як правильно залишити і забрати свій автомобіль на парковці автомобілів? Неправильна поведінка може призвести до поганого обслуговування і непростого діалогу між вами і камердинером. Візьміть до відома ці кроки, щоб забезпечити собі гарне обслуговування.

Кроки


  Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 1. Зверніть увагу. Перша причина, по якій клієнти отримують погане обслуговування від працівника - то що вони не звертають уваги на те, як працює система. У водіїв прислуги і швейцарів є 2 мети, обслужити вас зробивши гарне враження, і швидко розвозити автомобілі в і з зони завантаження. Якщо вони не можуть розвести автомобілі швидко, клієнти стають легко дратується і засмучені і повчають погане перше враження від установи (наприклад, ресторану) і не дадуть чайових. Ви можете бути захоплені зненацька в через поспішного обслуговування камердинером, але це не повинно бути прийнято за грубість. Тому зверніть увагу на те, що інші люди роблять, і те, про що камердинери просять вас. Дуже часто відвідувачі утворюють стовпотворіння на узбіччі вулиці. Це вимагає багато уваги камердинера, а також і від відвідувача.

 2. Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 3. Підійдіть до зони навантаження. Їдьте повільно в зоні завантаження і зупиніться позаду автомобіля перед вами. Не виходьте зі свого автомобіля, поки службовець не відкриє вам двері. Дуже часто камердинер захоче, щоб ви підтягнулися вперед або перемістилися в інше положення в зоні завантаження перед виходом з автомобіля. Слідкуйте за сигналами від камердинера.

 4. Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 5. Виходьте з транспортного засобу. Це має бути обов'язком камердинера - відкрити першими двері для пасажирок. Тим не менш, іноді час і обставини не дозволяють це зробити. Зробіть рішення самостійно про те, чи може камердинер виконати цю послугу. Якщо великий трафік і тільки одна або дві парковки, це не може бути зроблено. Коли ви вийдіть з автомобіля, уважно слухайте інструкції від камердинера про ціни, часу закриття, і, як повернути Ваш транспортний засіб. Ці деталі дуже важливі. Деякі послуги паркування можуть припинитися раніше, ніж в ресторані і залишити свій автомобіль де зручно для Вас, щоб забрати. Якщо ви не слухаєте, вам, можливо, доведеться залишити свій автомобіль на ніч і внести додаткову плату.

 6. Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 7. Повідомте камердинерові про виявлені проблеми з автомобілем. Вам не потрібно брати до уваги кожну деталь продуктивності автомобіля, але якщо двері відкриваються тільки певним чином, або сигналізація вибаглива, більшість камердинерів оцінить цю інформацію.

 8. Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 9. Візьміть ваш автомобіль. Коли ви будете готові забрати ваш автомобіль, передайте свій квиток камердинерові, що стоїть ближче всіх (також відомої як швейцар), Або камердинерові, який попросить про це. Як правило, один або два камердинера провозять автомобілі через доріжку, а інші видають автомобілі. Ви можете уповільнити процес, даючи свій квиток не тій людині. Ще раз, не плутайте суєту з грубістю. Зазвичай камердинери перебувають під більшою тиснявою, коли клієнти їдуть, ніж, коли вони прибувають.

 10. Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 11. Слідкуйте за вашому автомобілем. Коли ви побачите свій автомобіль, збирайте свою компанію і вирушайте гуляти. Це найбільш поширене час дати чайові. Камердинери, звичайно розділяють порівну всі чайові. Зазвичай не має значення, кому ви даєте чайові. Якщо ви платите, як правило гроші ці йдуть ім.

 12. Як скористатися послугами автомобільного камердинера
 13. Обережно здайте назад. Слідкуйте за іншим трафіком, а також за обслуговуючим персоналом. Будьте в курсі вашого оточення.

Поради


 • Будьте добрими і ввічливими, і ви, як правило, отримаєте хороше обслуговування. Якщо ви хочете чогось більшого, ніж стандартний сервіс, просто попросите. Важливий клієнт отримає більше уваги, ніж очікує.

 • Безкоштовний камердинер зазвичай не означає безкоштовний. Чайові і раніше очікуються, якщо тільки немає знака, явно вказує, що чайові не потрібно давати (що іноді буває властиво для великих лікарень). Якщо послуга безкоштовна, чайові від $ 5 до $ 10 є доцільним.

 • Якщо ви платите за обслуговування, чайові і раніше потрібно заплатити, як правило, від $ 3 до $ 10, залежно від рівня обслуговування, а також атмосфери готелю, ресторану, і т.д.

 • Якщо ви хочете, бути як VIP, не чекайте, що це дешево. Зазвичай це займає принаймні пару відвідувань до встановлення такого статусу, в той час як чайові в основному (як правило, від $ 20 до $ 50), щоб вас можна було запам'ятати і дізнатися. Навіть знаменитості можуть отримати погане обслуговування, якщо вони не готові заплатити чайові.

 • Будьте терплячі, особливо якщо прислуга зайнята. Цілком нормально чекати більше 10 хвилин під час метушні.

 • Якщо ваш автомобіль поставляється з основним і додатковим ключами (наприклад, на багатьох седанах Toyota), відключіть пульт розблокування багажника і закрийте бардачок основним ключем, а потім передайте камердинерові додатковий ключ. Даний ключ не може відкрити багажник або бардачок, який може перешкодити камердинерові вторгнутися у ваше приватне життя.

 • Якщо ви не знайомі з оточенням, рухайтеся повільно, щоб побачити, як працює прислуга, щоб бути готовим, коли ви встанете в зону навантаження.

 • Переконайтеся, що забрали все, що вам потрібно з вашого автомобіля, перш ніж його повиганяєш. Це включає в себе сигарети, стільникові телефони і гаманці. Камердинери будуть як правило, працюють на свій автомобіль і отримати ці деталі для вас - але не забудьте давати чайові, якщо вам потрібно це.

 • Найчастіше, дати свій квиток офіціантові, перш ніж поїхати, заощадить вам час, поки ви чекаєте ваш автомобіль зовні.

Попередження

 • Не залишайте свій автомобіль на вулиці, якщо не сказано, що можна так зробити. Часто це порушення правил дорожнього руху, за яку потрібно нести відповідальність.

 • Завжди залишайте ключі від машини у камердинерів, якщо ваш автомобіль припаркований в їх зоні. Навіть якщо ви тільки збираєтесь бути п'ять хвилин у парковки, можливо, буде потрібно перемістити свій автомобіль, якщо у них не виходить зайнятися ім. Коли ви залишаєте свій автомобіль в зоні паркування, не даючи камердинера ключі, ви можете викликати проблеми і збільшити час для всіх інших, хто намагається зареєструватися.

 • Слідкуйте за іншим трафіком при ходьбі в зоні навантаження або недалеко від вулиці.

 • Грубу поведінку з вашого боку може піддати одне з ваших найцінніших володінь ризику зловживання або пошкодження. Якщо у вас є скарги, повідомте їх менеджеру. Зазвичай вони можуть вирішити всі питання ви маєте.

 • Не чекайте, що ви поїдете на своєму автомобілі додому, якщо ви п'яні. Це є порушенням закону для камердинера - дати вам ключі, якщо ви п'яні.