Як викликати зелене світло світлофора


Якщо ви або хто-небудь, кого ви знаєте, маєте мотоцикл, скутер, велосипед або навіть маленьку машину, ви, напевно, коли-небудь застрявали на світлофорі. Розуміючи, чому це відбувається, можна знайти способи перемикати червоний сигнал світлофора на зелений. Завдяки цьому ви заощадите час, бензин і збережете нерви, так як вам уже не доведеться чекати вічність перед червоним сигналом світлофора, коли немає руху автомобілів.

Кроки


 1. Як викликати зелене світло світлофора
 2. Зрозумійте принцип роботи світлофора з системою викличного дії. Дані світлофори подають зелений сигнал тільки тоді, коли спрацьовує транспортний датчик, як правило, для того, щоб дозволити машині перетнути вулицю або повернути ліворуч. Перед проблемними світлофорами пошукайте петлю дроти, вмонтовану в тротуар або дорожнє покриття ближче до стоп-лінії. Це індуктивний петлевий датчик руху транспорту, Що працює за принципом детектора металу і реагує на будь електропровідний метал (алюміній, сталь, залізо тощо). Іноді ці датчики неправильно зроблені або встановлені, тому вони не реагують на маленькі автомобілі. Індуктивні датчики не реагують на вагу автомобіля, а тільки на те, наскільки сильно автомобіль впливає на електромагнітне поле. Як тільки спрацює датчик, сигнали світлофора почнуть перемикатися за раніше запрограмованої схемою (протягом 30 секунд, зазвичай швидше). Великі за розміром або більше відчутні для датчика автомобілі не змусять сигнали світлофора перемикатися швидше, датчик або ідентифікує ваш автомобіль, щоб запустити процес перемикання сигналів, або ні. Існують способи, які зроблять ваш автомобіль більш відчутним і допоможуть уникнути нескінченного очікування перед світлофором.

 3. Як викликати зелене світло світлофора
 4. Знайдіть петлю індуктивного датчика і підведіть до неї ваш велосипед, скутер або мотоцикл. Якщо ви проїжджаєте проблемні світлофори кожен день, виділіть час, щоб обстежити територію, на якій ви застряєте. Пошукайте місця розпилу дорожнього покриття, куди була встановлена ​​петля. Як правило, існують три стандартні форми розпилу, і від того, як ви розташуйте ваше двоколісний транспортний засіб, залежатиме, чи спрацює датчик. Якщо ви не бачите слідів петлі (у випадку, якщо дорожнє покриття пізніше оновлювали), спробуйте обидва способи і з'ясуйте, який з них спрацює.
  • Дипольна петля - розташуйте обидва колеса прямо на ліву чи праву лінію розпилу. Якщо датчик вас не розпізнає, пересуньтеся ближче до центру.

  • Квадрупольними петля - розташуйте обидва колеса на центральній лінії розпилу, де знаходяться два дроти - це місце більш чутливо. Якщо сигнали світлофора не переключаться, пересуньтеся трохи до однієї з зовнішніх ліній розпилу з будь-якого боку.

  • Діагональний квадруполь - більш чутливий до двоколісним транспортним засобам. Якщо він не розпізнає ваш транспортний засіб, чутливість петлі може бути в цілому дуже низькою.

  • Ви також можете знайти круглі петлі, вмонтовані в дорожнє покриття. Развертіте ваш велосипед якомога більше по периметру петлі, помістивши обидва колеса на прорізи. Постарайтеся помістити ваш велосипед так, щоб найбільша його металева деталь була над тим місцем, де петля перетинається з іншим прорізом, який веде до розташованої поруч петлі або за направленням до контролера зі лічильно-вирішальним пристроєм. Як правило, це те місце, де генерується найбільш сильне поле.

  • У деяких містах на дорожньому покритті знаходяться позначки, що вказують, де можна буде найбільш ефективно розташувати переднє колесо двоколісного транспортного засобу, щоб загорівся зелений сигнал. Ці позначки особливо корисні в тих випадках, якщо дорожнє покриття оновлювали, і на асфальтобетоні вже не видно слідів. Пошукайте маленький знак Т або Х, Намальований білою фарбою і знаходиться, як правило, на правій смузі дороги перед перехрестям (або перед пішохідним переходом).


  • Як викликати зелене світло світлофора
  • Прикріпіть неодимові магніти до транспортного засобу. Хоча й існують розбіжності щодо того, чи здатний магніт змінити магнітне поле так, щоб спрацював датчик, так як він використовує частоту, вимірювану в тисячах герц, а не постійний струм, ви все ж можете дати магнітів шанс. Ви можете як купити магніт, так і зробити його самостійно.
   • Якщо ви робите магніти самостійно, будьте обережні з ними, так як вони дуже сильні. Одягайте захисні окуляри: магніти дуже крихкі, якщо вони вдаряться один про одного або про іншу поверхню, шматочок магніту може потрапити вам в око. Подбайте про захист магніту, перш ніж прикріплювати до деталей транспортного засобу (наприклад, вкладіть його в хромований чохол з гумовим кільцем). Не підходьте близько з магнітом до людини з кардіостимулятором (сильне магнітне поле може перешкоджати його роботі), до дітей (вони можуть засунути палець між двома магнітами, проковтнути його, або ж осколок магніту може потрапити в око), до гнучких дисків, кредитних картках, магнітним перепустками, касетам, відеострічки, телевізор, відеомагнітофон, моніторам комп'ютерів і іншим електричних приладів.

   • Приєднаєте магніти до нижньої частини автомобіля за допомогою епоксидної пасти або шурупів. Куди ви будете приєднувати магніти, залежить від того, які петлі вам будуть траплятися на шляху. Якщо ви хочете передбачити всі випадки, помістіть магніти вздовж центру та бічних сторін автомобіля (в лінію з колесами). Якщо ви приєднуєте магніти за допомогою епоксидної пасти, дочекайтеся, поки вона висохне, і перевірте, прикріпилися чи магніти досить добре. Ви ж не хочете, щоб магніт відлетів на дорогу на швидкості 70 км на годину?

   • Якщо ви їдете на двоколісному транспортному засобі, ви можете приклеїти магніт до взуття епоксидної пастою, і коли ви під'їдете до перехрестя, знайдіть провід і поставте ногу прямо на нього.


   Альтернативні методи


   • Натисніть на кнопку пішохідного переходу. Якщо на перехресті є пішохідний перехід, ви можете зійти з мотоцикла / скутера / велосипеда і натиснути на кнопку пішохідного переходу, щоб запустити в роботу світлофор. Однак це може бути не законно і небезпечно.

   • Повідомте про світлофор. Якщо жоден з перерахованих вище методів не спрацює, можливо, датчик погано встановлений або поламався. Так чи інакше, проблему потрібно вирішити.

   • Натисніть на кнопку стартера Якщо ви їдете на мотоциклі, то можете вичавити зчеплення, зупинити двигун і натиснути на кнопку запуску двигуна. Стартер приводиться в дію електромагнітним мотором і згенерує більше магнітної енергії, що змусить датчик спрацювати.

   Поради

   • Іноді може допомогти поставити бічну підніжку мотоцикла або скутера прямо на індуктивну петлю. У деяких моделях мотоциклів при опусканні ніжки в той час, коли мотор і трансмісія включені, спрацює запобіжний пристрій, і мотоцикл вимкнеться.

   • Перезапустивши двигун мотоцикла або електричний двигун, а також рухаючи його вперед / назад, можна в достатній мірі вплинути на магнітне поле, щоб воно запустило в роботу світлофор.

   • Можна купити і прикріпити до нижньої частини мотоцикла електромагніти, розроблені спеціально для того, щоб допомогти датчикам ідентифікувати вас після зупинки, якщо так датчики на вас не реагують. Запитайте про них у ваших місцевої влади.

   • Чи не позіхайте, поки горить зелене світло. Детектору потрібно всього близько трьох секунд, щоб визначити, що з вашого боку немає автомобілів, що збираються перетнути перехрестя. Якщо ви забаритеся, клацне перемикач, і ви знову будете витріщатися на червоне світло. А ЦЕ нікого позаду вас не порадує.

   • Ви можете зробити дуже потужні магніти, використовуючи старі жорсткі диски. Знімете верхню кришку жорсткого диска і дістаньте круглий магнітний диск. Магніти знаходяться в кутку, ваша викрутка їх швидко знайде. Швидше за все, вам знадобиться зіркоподібна викрутка, щоб викрутити спеціальні шурупи. Зіркоподібні викрутки можна купити майже в будь-якому магазині автозапчастин та комп'ютерного обладнання. Ці магніти прикріплені до металевої пластини, яку ви можете використовувати, щоб прикріпити магніт до автомобіля.

   • У ряді міст і округів США: Бейкрсфілд, Каліфорнія; Санта Круз, Каліфорнія; Чіко, Каліфорнія і Санта Клара, Каліфорнія було вжито заходів по створенню та налагодженню датчиків транспорту, здатних розпізнати велосипеди

   • Деякі світлофори використовують камери замість датчиків. Якщо ви їдете на двоколісному транспортному засобі, ви можете повернутися перпендикулярно дорозі, щоб стати більш помітним для камери. Якщо це не спрацює, і ваш транспортний засіб не буде ідентифіковано, повідомте про це у відповідальний орган.

   • У Великобританії, чекаючи перед червоним світлом, не варто утримувати відстань між автомобілями більш ніж на довжину в півтора автомобіля, тому що комп'ютери найчастіше запрограмовані на ідентифікацію проміжків і можуть перемкнути сигнал світлофора знову на червоний ... ви можете проїхати на жовтий, але перестанете стежити за водіями. Якщо на сільській дорозі ви помітите, що вже проїхали датчики світлофорів, можете побитися об заклад, що у разі перевищення швидкості, дозволеної на цій ділянці дороги, світлофор включить червоний сигнал. Вихід наступний: утримуйте дозволену для цієї ділянки шляху швидкість на відстані близько 0,8 кілометра до світлофора. Якщо багато датчиків швидкості і заглиблених датчиків зосереджено в одному місці, вони аналізують причини ДТП.

   Попередження

   • Наближаються аварійно-рятувальні автомобілі (в основному, пожежні машини) можуть у деяких випадках вплинути на звичайну роботу світлофора. Як аварійно-рятувальний автомобіль, так і світлофор повинні бути обладнані спеціальними приладами. Такі прилади встановлені тільки в деяких містах і на деяких перехрестях. Найбільш поширена система Оптиком, Яку впізнають по швидко миготливому, імпульсного білому світу, встановленому на або біля даху аварійно-рятувального автомобіля (не плутати з сигнальними ліхтарями переднього дальнього світла). Невелике приймаючий пристрій, встановлене на стовпі світлофора, приймає імпульсний код і перемикає сигнал світлофора на зелений для машини, що наближається і на червоний - для всіх інших напрямів. Такі системи, як показує статистика, зменшили кількість ДТП, травм і смертельних випадків, що відбуваються за участю аварійно-рятувальних автомобілів і, в теж час, скоротили час реагування на загрозливі життя надзвичайні ситуації. Як правило, аварійно-рятувальні автомобілі, що їдуть в аварійному режимі з усіма включеними аварійними вогнями і сиреною, можуть контролювати роботу світлофора тільки на перехрестях. Як тільки аварійна машина проїхала через перехрестя, включається стандартний режим роботи світлофора. Іноді систему Оптиком використовують також і на автомобілях громадського міжміського транспорту, щоб дозволити їм швидше проїхати перехрестя, таким чином, покращуючи їх ефективність і надійність. Коли система Оптиком встановлена ​​на одному з таких автомобілів, вона блокує стандартну послідовність перемикання сигналів світлофорів, але може не включити червоний сигнал в інших напрямках.

   • Не у всіх містах світлофори оснащені системою викличного дії. Не думайте, що це завжди буде спрацьовувати.

   Що вам знадобиться

   • Неодимові магніти та / або зіпсовані жорсткі диски (з неодимовими магнітами), енергією в 6 Дж кожен.

   • Рулон надміцної зовнішньої монтажної стрічки.

   • Захисне покриття для магніту (тов).