Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів


Перехід на знижену передачу на мотоциклі можна виконати декількома способами. По-перше, ви можете просто переключитися на знижену передачу без використання зчеплення, встановивши невеликий тиск на перемикання передач і закривши заслінку газу. Цей метод не рекомендується використовувати, оскільки він трудноосуществім на мотоциклі. По-друге, ви можете вичавити зчеплення, вибрати наступну передачу, а потім повільно відпускати зчеплення для пом'якшення переходу. Мабуть, найкращий спосіб саме перехід на знижену передачу методом відповідності оборотів, який ми описали нижче.

Кроки


 1. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 2. При зниженні передачі даними способом, вам необхідно буде звикнути до використання переднього гальма тільки одним або двома пальцями. Для гальмування краще використовувати ваш вказівний і середній пальці, одночасно утримуючи безіменний палець і мізинець на газу.

 3. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 4. Після початку гальмування, вичавіть зчеплення і виберіть знижену передачу, як ви це зазвичай робите.

 5. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 6. А тепер хитрість. Продовжуючи утримувати вичавлене зчеплення, задійте долоню вашої руки і / або безіменний палець і мізинець, щоб злегка підвищити обороти двигуна.

 7. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 8. Пам'ятайте, що необхідно м'яко гальмувати вашими вказівним і середнім пальцями.

 9. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 10. Коли обороти двигуна злегка підвищені, відпустіть зчеплення для перемикання на наступну передачу. Мета даного моменту, досягти відповідних обертів двигуна, при яких можна буде продовжувати рух на тій же швидкості при зниженій передачі. Це пом'якшує перехід між передачами і, в тій же мірі, усуває необхідність пересування зчеплення.

 11. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 12. Якщо мотоцикл кидає вперед, значить, ви відпустили зчеплення при занадто разогнанном двигуні. Наступного разу не підвищуйте обороти так сильно.

 13. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 14. Якщо ж мотоцикл повільно розганяється, значить, двигун був недостатньо розігнаний, і вам необхідно підвищити обороти перед відпуском зчеплення.

 15. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 16. Повторюйте кожен раз при зниженні передачі. Цей метод особливо корисний в низьких передачах, що мають більш широкий проміжок між передавальними числами.

 17. Як виконати перехід на знижену передачу на мотоциклі методом відповідності оборотів
 18. Готово.

Поради


 • Практика, в результаті, дасть досконалість. Якщо у вас щось не виходить, продовжуйте тренуватися, і у вас все вийде.

 • Якщо ви тільки вчитеся водити, я б рекомендував вчитися гальмувати двома пальцями, але не турбується з приводу даного методу, до тих пір, поки не відчуєте себе на мотоциклі більш впевнено.

Попередження

 • При першому вивченні цієї техніки їзди або будь-якого іншого маневру щодо даного питання, знайдіть порожню ділянку або дорогу з неінтенсивним рухом.

 • Не використовуйте пониження при повороті, якщо мотоцикл сіпнеться при зниженні, ви можете втратити рівновагу і потрапити в аварію. Застосовуйте цей спосіб тільки на прямому і рівній ділянці дороги.