Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам


Каліфорнія недавно прийняла законопроект, що дозволяє власникам Тойоти Пріус, Хонди Інсайт і Хонди Сівік Гібрид їздити по смугах HOV (High-occupancy vehicle - транспортні засоби з високою місткістю пасажирів) всього з одним пасажиром. Тоді як достоїнства цього закону є спірними з точки зору державної політики, це може зберегти водіям гібридних автомобілів багато часу на їх шляху. Тим не менш, необхідно виконати наступні кроки, щоб зробити це на законних підставах.

Кроки


  Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам
 1. Внизу, в розділі «Підказки», є посилання на сайт ДТС, де говориться, що всі 85000 стікерів були випущені, і будуть видаватися тільки для заміни (червень 2007)

 2. Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам
 3. Придбайте Honda Insight, Honda Civic Hybrid або Toyota Prius. Це єдині гібридні автомобілі, які в даний час дозволені в Каліфорнії.

 4. Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам
 5. Заповніть реєстраційну форму ДТЗ №1000 для подачі заявки на стікер смуги HOV для вашого гібрида. Ваш транспортний засіб повинен мати діючий номерний знак.

 6. Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам
 7. Оплатіть 8 $.

 8. Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам
 9. Якщо ви живете в районі затоки (Bay Area), ви також повинні мати Fastrak (транспондер для мостових переходів), щоб претендувати на цю наклейку. Для отримання додаткової інформації дивіться «Як зареєструватися з Fastrack». Вам знадобиться квитанція від FASTRAK, щоб надати разом з вашою формою ДТЗ №1000. Якщо у вас вже є FASTRAK, ви повинні обміняти його на Hybrid Fastrak до подання в ДТЗ.

 10. Як їхати на своєму гібридному автомобілі по Каліфорнійським карпулінговим смугам
 11. Помістіть стікери на вашому автомобілі в спеціально відведених місцях.

 12. Економте час при русі алмазними карпульних смугами і автострадному в'їзними смугами.

Поради


 • ДТС видасть обмежена кількість цих стікерів, так що краще отримаєте ваш відразу.
 • Відповідно до | DMV FAQ Page for Clean Air Vehicles in HOV lanes ДТС видав все 85000 наклейок і випускатиме їх тільки для заміни. Для уточнень дивіться червоний текст на цій сторінці посередині. Вона була перевірена востаннє в 2008 році.


 • Також враховуйте що їдуть транспортні засоби на електричному моторі або двигуні, що працює на стисненому газі, у яких менше викидів, ніж у гібридів, і вони теж претендують на цю смугу.

 • Карпулінг (від англ. Car - машина + pool - об'єднання) - це спільне використання приватного автомобіля.

 • Попередження

  • Станом на червень 2007 року всі 85 000 стікерів були випущені ДТС, будуть робитися тільки для їх заміни.