Як уникнути аварій на дорозі


Це дуже просте завдання. Вона вимагає тільки самодисципліни!

Кроки


  Як уникнути аварій на дорозі
 1. Не сідайте за кермо втомленим. Добре виспіться перед поїздкою.

 2. Як уникнути аварій на дорозі
 3. Не сідайте за кермо, якщо відчуваєте слабкість в організмі. Не пийте алкоголь, чи не приймайте наркотики, не сідайте за кермо, якщо ви хворі.

 4. Як уникнути аварій на дорозі
 5. Не відволікайтеся під час водіння. Вимкніть телефон, переконайтеся, що з вашим макіяжем все гаразд перед виїздом, прочитайте газети, налаштуйте радіо перед поїздкою. Іншими словами, не випускайте кермо з рук для того, щоб поїсти або попити.

 6. Як уникнути аварій на дорозі
 7. Ведіть автомобіль, дотримуючись дистанції. Переконайтеся, що перед автомобілем, ззаду і з боків від нього достатньо місця для їзди. При необхідності здійснення маневру має бути достатньо місця для цього.

 8. Як уникнути аварій на дорозі
 9. Постійно рухайте очима. Не дивіться тільки перед собою ... дивіться в дзеркала заднього виду, оцінюйте вільний простір навколо автомобіля. Ви повинні добре бачити те, що відбувається навколо вашого автомобіля.

 10. Як уникнути аварій на дорозі
 11. Візьміть в звичку використовувати сигнал повороту. Якщо інші водії розуміють, що ви хочете зробити, то вони не стануть на вашому шляху.

 12. Як уникнути аварій на дорозі
 13. Знайте всі про свій автомобіль. Як далеко знаходиться бампер від поштової скриньки або телефонної будки? Як далеко знаходиться дзеркало? Накачані чи колеса правильно? Якщо ви очікуєте чогось визначеного від свого автомобіля (наприклад, автомобіль повинен рухатися саме так, як ви це плануєте), то ви повинні ідеально його знати. Переконайтеся, що автомобіль в справному стані. Шини, двигун, світло фар і сигнальних вогнів і ін.

 14. Як уникнути аварій на дорозі
 15. Найскладніша частина: самоконтроль. Пропускайте тих, хто хоче їхати швидше, ніж ви. Не турбуйтеся про тих, хто хоче покрасуватися. Кого хвилює, з якою швидкістю може рухатися ваш автомобіль? Нічого страшного, якщо вам доведеться простояти на світлофорі, щоб перетнути перехрестя. Якщо хтось сигналить вам, чому б просто не пропустити його? Нічого страшного, якщо ви захочете пропустити велосипедиста. Іншими словами - розслабтеся. Водіння - це не змагання.

Поради


 • Прийміть вправо, якщо ви чуєте сирени і бачите проблискові маячки! (В країнах з лівостороннім рухом прийміть вліво). Якщо ви бачите машину швидкої допомоги, що наближається ззаду вас, то прийміть вправо, плавно і м'яко натисніть на гальма до повної зупинки. Як тільки всі автомобілі проїхали (їх може бути не один), повертайтеся на трасу.

 • Їзда на низькій швидкості на швидкісному шосе дратує інших учасників дорожнього руху!

 • Встановіть на свій телефон програмне забезпечення, яке запускається, як тільки ви починаєте їхати й відповідає на всі дзвінки та повідомлення повідомленням про те, що ви перебуваєте за кермом і передзвоніть по можливості.

 • Завжди надягайте ремінь безпеки. Якщо крім вас в машині перебувають пасажири або домашні вихованці, переконайтеся, що вони пристебнуті. Домашніх вихованців садіть на заднє, а не на переднє сидіння.

 • Кожен десятий має проблеми зі слухом. Один зі ста чоловік - глухий. Переконайтеся, що ваші звукові сигнали будуть почуті.

Попередження

 • Сигналізуйте про свої наміри. Включайте сигнал повороту заздалегідь перед вчиненням повороту.

 • Налаштуйте сидіння і дзеркала ПЕРЕД поїздкою.

 • Вчіться водити. Незважаючи на те, що можна водити інтуїтивно, нікому не завадить знати, що необхідно робити.

 • Чи не уявляйте, що ви у відеогрі.

 • Не приймайте будь-що як належне.