Як не дратувати інших водіїв на дорозі


Чи часто ви опиняєтеся мішенню для гніву на дорозі? Вас підрізають, світять фарами і сигналять? Головне, що потрібно пам'ятати при русі, це чітке повідомлення іншим водіям, що ви маєте намір робити. Це може бути важко, враховуючи, що ви не можете говорити з іншими водіями, але є багато інструментів у вашому розпорядженні. Нехай інші водії знають, що ви збираєтеся робити. ''Зверніть увагу: '' Ця стаття призначена для країн, з правостороннім рухом. Для країн, з лівостороннім рухом, слова право і ліво доведеться поміняти місцями.

Кроки


  Як не дратувати інших водіїв на дорозі
 1. Їздите плавно. Чи не прискорюйтеся і сповільнюйтеся, не натискайте різко на газ і відразу ж відпускайте. Їздите плавно, щоб інші водії могли передбачити, що ви збираєтеся робити далі. Крім того, відповідно до середовища. Різке водіння може піддати ризику людей навколо вас, а також привести до порушення правил дорожнього руху.
  • Визнайте, що найкраще, коли рух тече природним, врівноваженим, і передбачуваним чергою. Це - єдине найважливіше поняття, яке не дратує водіїв позаду вас.


  • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
  • Не перешкоджайте іншого руху. Наприклад, якщо ви перебуваєте на американській автомагістралі між штатами з обмеженням швидкості 65 миль на годину, і більшість учасників руху налічує приблизно 70, не бороніть їм їздою по лівій смузі зі швидкістю 65 миль на годину. Або відповідайте їх швидкості, або прийміть правий ряд і не заважайте їм.
   • Будьте обережні, намагаючись відповідати їх швидкості, як мінімум, ви ризикуєте, отримати штраф за перевищення, і офіцер не слухатиме відмовки, про те, що ви просто відповідав швидкості руху, Особливо, якщо ви будете вести автомобіль. Але це не означає, що ви повинні ставити себе під загрозу, сповільнюючи хід і піддаватися ризику аварії. Загалом, ви повинні їздити близько до межі швидкості, за умови, що всі водії будуть також їхати.


   • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
   • Коли ви змушені їхати повільніше, ніж інші (в пошуках адреси або коли ваш транспортний засіб відчуває механічні утруднення), розгляньте включення індикатора, який знаходиться на стороні зустрічного руху. Але не включайте його, під час руху, це небезпечно і незаконно в деяких місцях. Якщо ви їсте дуже повільно, то зупиняйтеся час від часу, щоб дозволити іншим просуватися. Вони подякують вам за це (принаймні, більше не будуть обурюватися).

   • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
   • Уникайте їзди впритул. Це абсолютно зайве, дуже дратує і дуже небезпечно. Деякі люди мають психологічну реакцію на них, що змушує їх загальмувати, І деякі люди будуть робити це просто з підлості. Насправді, DMV фактично рекомендує пригальмувати, якщо ви занадто близько притиснулися до попереду авто, що їде, щоб створити простір, подушку безпеки в разі надзвичайної ситуації.
    • Якщо автомобіль перед вами повільно їде, будьте терплячі. Не блимає фарами впритул, так як це роблять багато водіїв, як показання агресивного водіння і грубості. В деяких районах США, агресивні дії, такі як ці, контролюються камерами спостереження і відповідно штрафами.

    • Якщо у вас є законне право проїхати і є тільки одна смуга в кожному напрямку руху (тобто попереднього автомобіля збирається черга, надмірно повільній швидкості і є трохи зустрічного руху) і ви не можете пройти, природно, відступити на безпечну відстань (якщо ви наздогнали цю машину) і стисло підморгніть вашими фарами (не більше ніж два рази). В цей момент, водій в автомобілі попереду вас, зможе зрозуміти ваші наміри і трохи додати газ, щоб дозволити вам їхати з більшою легкістю, якщо просто продовжувати намагатися їхати природно, поки не під'їдете впритул. Якщо ви постійно наздоганяєте автомобілі попереду вас, то ймовірно, ви занадто швидко їдете по відношенню до навколишнього рухові.


    • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
    • Завжди перевіряйте дзеркала і сліпу зону перед зміною передачі, так як може бути хтось позаду вас, хто їде на більш високій швидкості. Якщо це так, то пропустіть його. Після того, як ви пропустили, як і раніше передавайте іншим автомобілям про ваші наміри, як і планувалося, ви повинні проїхати. Завжди рухайтеся швидше, ніж транспортний засіб, який ви хочете обігнати і поверніться, якнайскоріше, на праву смугу.
     • Напівпричіпні вантажівки мають великі сліпі зони. Ви можете подумати, що водій бачить вас, але його бачення може бути обмежене, оскільки водії можуть використовувати тільки свої бічні дзеркала.


     • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
     • Включайте поворот, щоб сигналізувати про свої наміри іншим водіям, щоб ваші дії не стали сюрпризом. Недотримання цієї вимоги може стати джерелом серйозного загострення з їхнього боку. Сигналізуйте, перш ніж, повернути або вийти на автостраду ... кожен раз, навіть якщо ви не думаєте, що це необхідно.
      • Якщо ви знаходитесь на швидкісній трасі з великою кількістю автомобілів, включите сигнал заздалегідь, щоб інші водії знали, що ви повертаєте, і даєте їм достатньо часу, щоб пройти.

      • Якщо ви здійснюєте поворот вліво на перехресті, водії позаду вас оцінять завчасне попередження.

      • Якщо вам потрібно, пригальмувати, щоб зробити поворот або зупинитися, використовуйте ваш сигнал повороту до натискання на педаль гальма. Це дасть іншим водіям попереднє повідомлення, що ви будете гальмувати найближчим часом.

      • Коли ви повернули на іншу вулицю або провулок, упевніться, що ваш сигнал повороту вимкнений. Якщо хтось перебудовується в вашу смугу або в'їжджає на іншу вулицю перед вами (своєчасно і використовує сигнал повороту), пропустіть їх.


      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Коли вам потрібно використовувати гальмо, щоб уповільнити рух, поставте ногу на педаль і плавно натисніть. Часте натискання педалі гальма попередить водіїв навколо вас. З іншого боку, не гальмуйте в останню секунду. Дайте водіям позаду вас час, щоб помітити, що ви гальмуєте і зробити те ж саме. Гарний час, щоб почати гальмування, це помітивши автомобіль перед тим, коли ви гальмуєте. lt;

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Прискорте. Ви не повинні натискати педаль газу в підлогу і летіти як божевільний. Просто не волочився, особливо коли стоїте на зеленому, або коли ваша черга на знаку Стоп. Коли ви перебудовуєтеся на іншу смугу, не уповільнює, якщо рух цього не вимагає. Фактично, трохи прискорте.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • При в'їзді в рухомі потік, у вас мало часу і потрібно швидко прискоритися, щоб не змушувати водіїв зустрічного руху гальмувати. Будьте терплячі і чекайте великого проміжку, потім зробіть це! Якщо потік рухається 60 миль на годину, то це займе у вас неквапливі 30 секунд, вам потрібно проїхати майже за півмилі порожній дороги щоб не ставити під загрозу або дратувати інших водіїв.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Зупиняйтеся на лінії зупинки, особливо у перехресть зі світлофором. Зупинка за лінією може заплутати інших водіїв, вони можуть подумати, що транспортний засіб зупинено на світлофорі, або зламалося? - І ви можете не задіяти датчики, які змінюють колір світлофора. Зупинка за лінією не приведе вас до місця призначення набагато швидше, але це заважатиме іншим транспортним засобам, особливо тим, хто намагається повернути вліво по вулиці.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Коли ви переїжджаєте на свою смугу і робите поворот, повідомте про свій намір, змінити в свою чергу смугу, потім сповільнюйтеся в тому ж порядку. При наявності декількох поворотних смуг, виберіть одну і залишайтеся в ній протягом усього повороту. Переїзд в сусідню смугу, швидше за все, змусить іншого водія поступитися.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • При русі на швидкості нижче межі, спробуйте їхати якомога ближче до нього. Якщо умови вимагають зворотного (тобто, всі водії уповільнюють хід через інтенсивного руху, похмурої погоди, і т.д. або прискорюються за рахунок потоку, поліпшення погодних умов і т.д.). Навіть якщо є, що проходять смуги, залишайтеся близько до швидкості інших транспортних засобів, якщо немає реальної необхідності їхати повільніше. Коли ви повинні їхати повільніше, ніж інші (в пошуку адреси або коли ваш автомобіль зламався), використовуйте свої аварійні сигнали. Якщо їхати важко, іноді з'їжджайте на узбіччя, щоб дозволити іншим проїхати. Вони будуть вдячні вам за це.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Якщо є більше, ніж одна смуга руху, і ви перебуваєте в правому ряду, а перед вами їдуть трохи повільніше верхньої межі, що не сигнальте і не прискорює їх шляхом підрізання, щоб так показати, що вони їдуть занадто повільно. Обмеження швидкості верхнього межі це технічний показник, і люди не зобов'язані їздити швидше. Якщо вам потрібно їхати швидше, перебудуйтеся в інший ряд, коли це можна зробити безпечним чином.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • При русі по багатосмуговій дорозі, не блокуйте рух, пересуваючись поруч з іншим транспортним засобом на тій же самій швидкості. Мало того, що це перешкоджає більш швидкому руху, Року Польщі повз, водій поруч з вами буде безперервно відволікатися на ваш транспортний засіб. Ця проблема виникає все частіше, тому що деякі водії не розуміють, як пройти належним чином, пересуваючись на круїз-контролі. Якщо ви збираєтеся обігнати інший транспортний засіб, в той час як в круїзі, а ваша швидкість ледь-ледь швидше, м'яко натисніть на акселератор, щоб тимчасово збільшити вашу швидкість, таким чином, обгін закінчиться за розумну кількість часу. Чим коротше час, який ви витрачаєте поруч з транспортним засобом, тим безпечніший обгін.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • На автострадах і автомагістралях між штатами, НЕ їздите весь час в лівому ряду, якщо рух інтенсивний і майбутні повороти або виходи не вимагають цього. Це - швидкоплинний провулок і він не призначений для загального транспортного потоку, крім деяких міських умов. У деяких штатах, таких як Огайо і Канзас, також є закони, які вимагають, щоб ви рухалися їздячи по правій стороні дороги за винятком поворотів. Якщо ви знаходитесь в лівій смузі і їдете швидше, ніж транспортні засоби праворуч від вас, спостерігайте за тими, хто їде швидше вас. Притисніться, щоб вони могли пройти, навіть якщо вони прискорюються або, принаймні, відповідності їх швидкості (в межах норми), поки ви не зможете зробити маневр.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Тримайтеся подалі від сліпих зон інших транспортних засобів, це зазвичай правий і лівий задні кути залежно від автомобіля.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Якщо ви випадково прийшли до ситуації, яка дратує інших водіїв, і вони сигналять або вказують своє невдоволення якимсь іншим способом, що не сигнальте їм у відповідь і не гальмуйте. Прийміть своє недовге покарання, показуючи, що ви шкодуєте про ваш порушенні, і рухайтеся далі.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • При інтенсивному русі магістралі, виберіть смугу і залишайтеся на ній, але не на швидкісній трасі. Протягом багатьох миль, рух на всіх смугах будуть приблизно з рівною швидкістю. Часта зміна смуг не приведе вас до місця призначення швидше, і в кінцевому підсумку тільки робить рух більш повільним в цілому. А також збільшує ваші шанси на зіткнення.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Якщо ви знаходитесь на шосе і схоже, що автомобіль поряд з вами намагається вас обігнати, це, ймовірно, пояснюється тим, що він намагається їхати швидше. Прискорюючись, він не може увійти у вашу смугу, і це може означати, що ви змусили його пропустити свій поворот. Якщо фактично він не переміщається до середини автостради. Тоді це може означати, що він має намір обігнати транспортний засіб перед ним і міг не побачити вас. Проявіть обачність і дозвольте йому перебудується, якщо він продовжує переміщатися в ваш ряд.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • 20Якщо ви знаходитесь позаду когось, хто намагається перебудуватися, не намагайтеся витіснити їх. Сигнал повороту на іншу смугу не є запрошенням пройти. Деякі водії дуже стежать за цим правилом і будуть переважати так чи інакше, незалежно від того, чи є у них простір і це хороший спосіб зіткнутися з водієм ззаду, і це була б ваша помилка, навіть якщо він різко натисне на гальмо, як тільки опиниться перед вами.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Визнаємо, що на магістралях і з'їздах такий потік руху не буде перерваний. Тому вам не доведеться гальмувати на шосе, щоб вийти. А в повороті вам дають достатньо місця, щоб досягти стандартних обмежень швидкості (зазвичай від 55 до 70 миль в годину), і інші водії на шосе не потребують гальмуванні. (Зверніть увагу, що деякі відкриті і закриті магістралі можуть бути неякісно спроектовані, і в цих випадках необхідно гальмувати).

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Шукайте магістралі на дорожніх знаках. Звертайте увагу на знаки, які вказують на розв'язки і з'їзди з них. Якщо у вас є можливість, безпечно змінити смугу, щоб дозволити вступнику руху злитися в повноцінний ряд. Це дозволить уникнути вузьких місць, спричинених об'єднанням трафіку, будучи не в змозі увійти в потік.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Проходження праворуч від руху дуже небезпечно і незаконно в деяких місцях. Якщо ви повинні обігнати транспортний засіб, що їдуть нижче обмеження швидкості в лівому (або проходить) ряду, у вас є два вибори: обігнати їх справа (це небезпечно і іноді незаконно), або пригальмуєте і просто їдьте на більш повільній швидкості. Ніколи не переїжджайте наосліп, коли є потенціал для зустрічного руху (тобто на дорозі місцевого значення з рухом в 2 смуги). Це не тільки незаконно, але й може призвести до смерті пішохода, що йде по дорозі, бо їх транспортний засіб зламалося.

      • Як не дратувати інших водіїв на дорозі
      • Не їздіть тримаючи ногу на гальмі. Навіть якщо ви думаєте, що не надаєте тиску на педаль, ви можете надавати його достатньо, щоб викликати стоп-сигнали. У цьому випадку інші водії не будуть знати, коли ви будете дійсно гальмувати. Інші можливі ефекти - заїдання гальма, яке призводить до передчасного зношування гальма і зменшеною економії палива, або може ненавмисно висунути гальмо і на панічної зупинці, потенційно збільшити повний гальмівний шлях.

      Поради


      • Не панікуйте. Важливо безпечне пересування, оскільки транспортні катастрофи - найбільший подразник з усіх. Якщо вам незручно водіння на високих швидкостях, їздите більш повільно і уникайте шосе. Залишайтеся в правильному провулку і використовуйте круїз-контроль, якщо ваш транспортний засіб їм обладнано.

      • У деяких місцях у людей є грубе і подразнюючу ставлення за кермом. Не робіть як всі інші, оскільки це тільки сприяє створенню більш подразнюючої міста. Зауважте, будучи ввічливим у місті, де всі грубі і ніхто не знає, як бути ввічливим, це може бути хитрим ходом, тому, якщо можливо, прямуючи в місто з більш спокійними транспортними умовами, спробуйте вивчити місцеву обстановку.

      • Спробуйте уникнути Бостонського сповзання, яке відбувається, коли перший автомобіль в повертає смузі, в ряді вогнів повільно рухається на перехрестя і до їх цільової смузі, в той час як світло все ще червоний. Зупинка на червоне світло не займає багато часу, і не матиме значення у вашому тимчасовому шляху.

      • Обов'язково дивіться поперед себе, а не прямо перед автомобілем. Як тільки ви побачите знак, який вказує, що дорога закінчується або є перешкода, що потребують перебудуватися в інший ряд, підготуйтеся, щоб вийти з вашої смуги. Акуратно змінити свою швидкість, щоб відповідати водіям в іншій смузі і виберете місце для в'їзду. Чи не залишайтеся в закінчується смузі на максимальній швидкості до останнього моменту і чекайте що водії, які заздалегідь запланували цю зміну, збираються дозволити вам легко в'їхати. З іншого боку, не перебудовуйте свій транспортний засіб з ряду при першій ознаці його закінчення, будь - план, сигнал, злиття, має бути безпечним.

      • Якщо ви в'їжджаєте на 2х смугову дорогу (одна смуга в кожному напрямку) з польової дороги, зупиніться на знаку Стоп, навіть якщо шлях вільний. Це більш чемно для водіїв, які вже знаходяться на дорозі, і яким, можливо, доведеться сповільнитися, поки ви не розженетеся до потрібної швидкості. Ви також можете упустити з виду будь транспортного засобу з низьким профілем.

      • Якщо ви їдете в негоду і автомобіль перед вами починає виляти, сповільниться, поки водій не відновить контроль.

      • Звертайте увагу на дорожні знаки і сигнали світлофора.

      • Переконайтеся, що ваш автомобіль, придатний для дороги. Не мати робочих гальмівних вогнів, це погано, а в деяких випадках ви можете отримати штраф. Усі сигнали поворотів повинні загорятися, в іншому випадку їх використання не допомагає. Більшість штатів мають закони, що забороняють водіння транспортних засобів, які не вписуються в дорогу.

      • При перестроюванні смуги, дайте достатньо місця для будь-яких автомобілів, які будуть попереду вас на цій смузі. Зачекайте їх, перш ніж перебудуватися.

      • Якщо під час хуртовини ви прийшли до того, що ваш автомобіль втрачає зчеплення з дорогою і не може їхати в гору, просто зупиніться в стороні від дорого, щоб люди з 4WD або AWD могли продовжити рух.

      • При повороті вліво на дорогу з кількома смугами руху в кожному напрямку, поверніть з лівого ряду вліво. Це дозволить ряду водіїв повертати направо. Якщо ви знаходитесь на дорозі з декількома смугами для лівого повороту, перебувайте у вашому ряду під час усього повороту. Не змінюйте смуги в середині перехрестя.

      • Якщо ви пропустили свій виїзд або пропускаєте його, чи не лякайте і не перетинайте рух. Просто проедьтесь до наступного виїзду і зробіть коло. Ніколи не їздите назад по шосе, це неймовірно небезпечно, і ви тільки додасте пару хвилини, щоб просто розвернутися на наступному повороті.

      • Сидіть в своєму ряду і залишіться в його центрі, щоб уникнути заїзду в сусідній. Це особливо вірно для автостради і, само собою зрозуміло, для автомобілів у лівих і крайніх лівих рядах.

      • З'їзди і розбивка шматки не смуги для обгону. Використовуйте їх як таких, щоб спровокувати відповідні дії з боку інших водіїв, які відчувають себе обділеними. І навпаки, якщо хто-небудь зробить це, просто дайте йому проїхати, тільки подумайте, скільки часу буде потрібно, щоб всі очистити, якщо ви потрапите в аварію.

      • Чи не Цікавість при аварії, або на поліцейського, який когось зупинив або транспортний засіб на узбіччі дороги. Якщо ви хочете подивитися, З'їдьте на узбіччя у відповідному місці, щоб подивитися на нього. Цікавість може призвести до аварії і уповільнення на придорожніх дорогах сповільнить рух позаду вас.

      • Дізнайтеся, що означає знак вихід. Ви не повинні зупинятися, якщо немає ніякого транспортного руху. Саме для цього потрібен знак Стоп.

      • У деяких штатах, таких як Массачусетс, подорож в аварійному ряду на певних шосе може бути дозволено тільки в певні часи, наприклад, часи утрудненого руху, година пік, свята. Якщо це так, повинен бути знак дозволяючий проїзд. В іншому випадку безпечно припустити, що їзда в аварійному ряду незаконна.

      • Їздите з увімкненими фарами в погану погоду. (Правило: двірники на - фари.) транспортний засіб набагато більш видимо іншим водіям, коли включені фари. Багато людей в ці дні їздять з фарами в будь-якому випадку. (Допомагає, якщо у вас автоматичне відключення фар!) Не хвилюйтеся про спалювання ваших фар - вони набагато дешевші, ніж навіть незначні частині корпусу. Також зверніть увагу на те, що габаритні вогні для парковки, не для водіння в погану погоду. У габаритних вогнів їсти менше ніж 5% видимості фар. Протитуманні фари зазвичай не потрібні в погану погоду (використовуйте їх тільки, коли видимість серйозно зменшена, тобто нижче 300 футів), багато в чому вони просто роблять обстановку ще гірше для вас і засліплюють інших ще більше, те ж саме стосується і дальнього світла .

      • Змініть режим перегляду заднього дзеркала, щоб звести до мінімуму будь сліпі зони. Ваші бічні дзеркала повинна бути скориговані так, щоб ви могли бачити сторону вашого автомобіля в дзеркало. Якщо бічне дзеркало регулюється так, що ви можете бачити прямо позаду вас, більшість з дзеркал буде налаштовані так, щоб бачити бік вашого автомобіля, і вашу сліпу зону. З іншого боку, початківці водії могли б коригувати свої дзеркальні позиції, щоб вони могли бачити крихітний шматочок свого автомобіля на крайніх сторонах їх дзеркалах, навіть не нахиляючись в будь-якому напрямку, це може допомогти дати уявлення про взаємне розташування інших транспортних засобів у порівнянні з їх власними . Однак, це збільшує розміри сліпих зон, як варіант дзеркала повинні бути скориговані як в одному з перерахованих вище методів.

      • Переконайтеся, що ви все бачите з місця водія.

      • Чи не закривайте інший рух, намагаючись в'їхати або перетнути жваве перехрестя. Час вашого вступу в перетин не повинно блокувати його після того, як загориться червоний (тобто • не блокуйте коробку) При злитті смуг, рух повинен працювати, як блискавка. Ви дозволяєте одній людині перед вами, за спиною дозволяє одній людині перед ним.

      • Якщо ви знаєте, що на дорозі, по якій ви їсте можна застрягти, не женіть, якщо це не абсолютно надзвичайна ситуація.

      • Ніколи не намагайтеся обдурити світлофор. Якщо колір світлофора став жовтим, то у вас є достатньо простору, щоб зупинитися. Велосипедисти, пішоходи, і навіть інші водії очікують, що ви повністю зупиніться до того часу, коли світло стане червоним. Ви піддаєте небезпеці себе та інших, поїхавши на жовте світло.

      • Не використовуйте гудок, щоб вказати на помилки водіння. Це інструмент, щоб попередити водіїв про ситуацію, яка вимагає негайної уваги. Це НЕ ігрове шоу зумер.

      • Пам'ятайте, що хтось сигналізує, про перестроювання на іншу смугу не вимагає вас пропускати їх на ту сторону, перш ніж вони зможуть закінчити зміну смуги. Ніколи не підрізає когось ззаду, коли вони намагаються перебудуватися на іншу смугу. Ці неймовірно грубі люди, будуть закінчувати їх перестроювання смуги, так чи інакше, не турбуючись про те, чи дали ви їм місце чи ні.

      • Приберіть все, що може вас відволікати під час водіння, це особливо вірно, якщо водій не витримує відволікаючого поведінки. Крім того, ваші зайві справи можуть привести до небезпечної ситуації, яка призводить до різних пошкоджень або травм для вас та інших. Наприклад, якщо ваша акустична система грає настільки голосно, що заглушає всі звуки (особливо сирени), прикрутите її до більш розумного рівня. Крім того, якщо у вас є мобільний телефон, вимкніть його під час водіння, навіть якщо розмова і тримання телефону розумово не відволікає вас, то воно все ще обмежує фізичні здібності водіння (або ви тримаєте телефон в руці і маєте обмежені фізичні можливості, або ви притискуєте його плечем і маєте обмежені можливості огляду вашого оточення). Якщо ви повинні виконувати або приймати дзвінки під час водіння скористайтеся Hands-Free технологією (тобто динаміка телефону в автомобілі і бездротову гарнітуру), щоб мінімізувати відволікання до рівня, розмови з кимось в машині з вами.

      Попередження

      • Будь-які кроки чи поради, наведені тут, повинні бути затверджені з місцевими законами водіння.

      • Якщо ви роздратовані, то, швидше за все, ви будете дратувати інших водіїв. Розслабтеся, заспокойтеся і залиште місце для інших водіїв, які більш заплутані в водінні, ніж ви.

      • Уникайте зайвих справ під час водіння, таких як їжа або пиття, розмови або смс по мобільному телефону і т.д. Насправді, в деяких місцях, це незаконно, робити деякі з цих дій під час водіння.

      • Якщо дорожні умови не підходять для їзди. Перечекайте, або залишіться вдома.

      • Невеликі вантажівки набагато крупніше, ніж навіть найбільший позашляховик, і водієві часто не видно, що знаходиться позаду них. Дайте їм простір. Також вони важать набагато більше автомобіля (іноді в 40 разів більше середнього автомобіля), щоб зупинитися. Якщо ви наближаєтеся до стоп-сигналу, НЕ тягніться перед вантажівкою. Водії вантажівки оцінюють площу місця, де вони повинні зупинитися. Якщо ви тягнетеся перед ним, це змінює їхні краї, і їм важче гальмувати, і це може викликати нещасний випадок.

      • Будучи втомленим або під впливом алкоголю або інших препаратів (у тому числі багатьох засобу від хвороб) значно збільшують вірогідність аварій. Зупиніть автомобіль в безпечному місці, поки не прийдете в себе.

      • Ніколи не тягніть час, до останньої секунди, щоб їхати на роботу, в школу або у справах. Поспіх змусить вас хаотично рухатися. Витратьте додатковий час у дорозі, в разі, якщо ведуться дорожні роботи на вашому шляху до місця призначення.

      • Під час суворої погоди, наприклад, хуртовини або урагану, місцеві та державні органи можуть прибрати непотрібний трафік з доріг. Звертайте увагу на ці попередження! Навіть якщо немає такої вимоги, не женіть, якщо ви перебуваєте під надзвичайним або важким метеорологічним попередженням, яке може суттєво погіршити дорожні умови.

      • Все колеса Drive / 4WD не забезпечують безпеку в суворих умовах і не зменшують гальмівний шлях, а також використання неповних чотирьох коліс на сухій дорозі може привести до пошкодження автомобіля. Завжди використовуйте запобіжні заходи при русі в небезпечну погоду.