Як послабити страх водіння в юному віці


Хоча більшість підлітків не можуть дочекатися, коли отримають свої водійські права, є молоді люди, які не можуть подолати сильну тривогу на дорозі. Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам подолати свій страх. Перші кілька кроків призначені для тих, у кого ще немає прав. Це може не спрацювати для водіїв постарше.

Кроки


  Як послабити страх водіння в юному віці
 1. 1Перший раз в машині. Якщо до цього ви ніколи не були за кермом транспортного засобу, заручитеся підтримкою того, кому ви довіряєте і тренуйтеся на неожівленной дорозі в вашому районі. Постарайтеся побути в машині до того, як почнете відвідувати водійські курси, щоб коли справа дійде до водіння, ви були знайомі з машиною і це вас не лякало.

 2. Як послабити страх водіння в юному віці
 3. 2Запишіться на курси водіння. В основному ... це нудно. Але важливо вивчити всі дорожні правила і навіть якщо ви все одно не можете запам'ятати їх все, будьте дуже уважні і намагайтеся. Не бійтеся говорити зі своїм інструктором з водіння. Навіть якщо ви не знайомі, їх завдання - допомогти і навчити вас.

 4. Як послабити страх водіння в юному віці
 5. 3Перш ніж ви здасте письмову роботу / іспит з водіння. Перш ніж здавати письмовий іспит, перечитайте свою книгу. Не обов'язково зазубрювати її від корки до корки. Просто перечитайте всі розділи і за допомогою здорового глузду намагайтеся зрозуміти, що ви читаєте. Постарайтеся поїздити по території, де буде проходити іспит з водіння, за кілька днів до безпосередньої здачі іспиту. Їздите по дорогах біля вашої водійської школи і звикайте до обмеження швидкості і знакам вуличного руху. Хоча вам може і не сподобатися відповідь, запитайте своїх батьків або того, хто з вами їздить, про те, над якими конкретно практичними навичками вам ще потрібно попрацювати. Скористайтеся досвідом інших.

 6. Як послабити страх водіння в юному віці
 7. 4У вас вже є права, але ви все ще хвилюєтеся. Коли ви вперше сидите за кермом і нікого більше немає в машині, ви можете відчувати сильну знервованість і навіть трохи нудоту. Зрозумійте, що це природно, і з часом ви подолаєте подібні відчуття. Щоб трохи заспокоїтися, спробуйте уникати всього, що може розсіяти вашу увагу. Вимкніть свій мобільний телефон і радіо. Як тільки ви відчуєте себе зручно за кермом, можна знову вмикати радіо і користуватися телефоном за допомогою пристроїв, застосовуваних з вільними руками. Але зараз вам потрібно зосередитися на водінні.

 8. Як послабити страх водіння в юному віці
 9. На ранніх стадіях краще дотримуватися знайомих маршрутів і не намагатися їхати на далекі відстані в незнайомій місцевості. Що ще більш важливо, їздите по добре знайомих дорогах. Це можуть бути дороги до вашого навчальному закладу, місцевим ресторану, дому одного, вашої церкви, парку або торговому центру. Не намагайтеся читати карту і вести машину і не слідуйте за попереду йде машиною. Якщо ви і так відчуваєте страх від водіння, вам не потрібні додаткові приводи для занепокоєння.

 10. Як послабити страх водіння в юному віці
 11. Коли ви вирішите кудись поїхати, в перший раз візьміть з собою пасажира. Як мінімум, запитайте точний маршрут завчасно, щоб ви знали, яких доріг уникати.

 12. Як послабити страх водіння в юному віці
 13. Зосереджуйтеся на чомусь одному за раз. Чи не налаштовуйтесь відразу ж на поїздки по шосе до того, як ви виїхали їх виїзної доріжки. Виїжджайте зі своєї алеї і зосередьтеся на тому, що зараз навколо вас. Продовжуючи свій шлях, дивіться вперед і будьте готові до того, що може вас чекати. Наприклад, якщо ви наближаєтеся до похилому в'їзді, будьте готові загальмувати. Навіть якщо ви тисячу разів були в цьому місці, все по-іншому, коли ви водій. Завжди уважно стежте за знаками зупинки і уступи дорогу. І завжди будьте уважні по відношенню до інших водіїв.

 14. Як послабити страх водіння в юному віці
 15. 8Не переживайте через інших людей. Люди перед вами не знають, куди ви їдете, і їх це не хвилює. Звичайно, їм буде не все одно, якщо ви в уріжетеся в них ззаду, але, в основному, ви - просто ще одна машина в люстерко. Те ж саме відноситься і до машин позаду вас. Вони не засуджують вас і не помічають всі, що ви зробили не так. Якщо це впливає на них, тоді так, їм не все одно. Як і ви, вони - просто машини на дорозі.

 16. Як послабити страх водіння в юному віці
 17. Гарна звичка - завжди завчасно сигналізувати про поворот. Так ви попереджаєте водіїв позаду вас про свої наміри і робите це заздалегідь. Але будьте послідовні й виконуйте те, що почали. Якщо ви показали, що повертаєте наліво, то повертайте ліворуч. Не збивайте інших водіїв з пантелику і не ставте себе під загрозу, міняючи своє рішення в останню секунду. НЕ панікуйте, якщо ви зрозуміли, що ви їдете не по тій смузі або що ви не туди повертаєте. Якщо ви потрапили в ряд машин, що їдуть прямо, а вам потрібно було здати вправо, просто їдьте прямо, поки у вас не з'явиться можливість повернути праворуч. Після цього просто розгорніться і повторіть свої кроки. Так, ви витратите більше бензину і трохи згорнете з наміченого шляху, але так найбезпечніше.

 18. Як послабити страх водіння в юному віці
 19. Нагадайте собі, що ви здали тест, у вас є права і у вас все вийде! Якщо це необхідно, під час водіння говорите в голос, щоб нагадати собі, що вам потрібно зробити. Скажіть щось на зразок: Добре, тут мені потрібно повернути ліворуч або Мені потрібно перебудуватися в крайній лівий ряд, перш ніж я доїду до світлофора. Як тільки ви успішно виконали свою команду, скажіть собі: Відмінно, ти це зробив (а)! Тепер я буду їхати прямо, і в кінці цієї дороги є знак зупинки ... Або що там чекає вас попереду! Майте на увазі: Ви керуєте машиною, а не вона - вами.

 20. 11Якщо ви стали причиною / чуть не стали причиною аварії. Ймовірність того, що ви потрапите в аварію, невелика, але незалежно від того, хто ви і як добре ви водите, аварії трапляються. Кожен водій стикається з небезпечними ситуаціями на дорозі. Часто водіям доводиться робити швидкі маневри, щоб уникнути аварії. Але навіть найкращий водій не в змозі запобігти кожну аварію. Не дозволяйте цього факту налякати вас. Якщо ви потрапили в аварію, постарайтеся зберігати спокій. Зупиніть машину і, якщо ви в змозі це зробити, поставте її на узбіччя дороги. Не тікайте з місця події. Швидко огляньте себе, щоб переконатися, що ви в порядку. Як тільки ви відчуєте, що це безпечно, озирніться і визначте, де ви знаходитесь. Зверніть увагу, де знаходиться інший транспортний засіб. Перевірте, чи в порядку інший водій. Якщо можете, вийдіть з машини і підійдіть до іншому транспортному засобу. Якщо все нормально, ви можете поговорити з іншим водієм і вирішити, чи слід викликати допомогу. Якщо ні, можливо, ви просто обміняєтеся інформацією по страховці. Зазвичай, якщо відсутні ушкодження для людей або майна, ви можете продовжити свій шлях, якщо обидва водія та / або поліція дають свою згоду.

 21. Переконайте себе, що ви в порядку, і що таке трапляється. Усвідомте, що пішло не так, і постарайтеся уникнути подібного в майбутньому. Не дайте цьому налякати вас. Сідайте знову за кермо, навіть якщо ви злякалися. У вашому житті буде багато ризикованих положень. Одна аварія ще не означає, що ви - поганий водій. Це просто означає, що вам потрібно бути більш обережним у майбутньому.

Поради


 • Звертайте увагу на дорожню розмітку, а також на знаки та світлофори.

 • Коли перебудовуйтеся в інший ряд, не бійтеся подивитися через плече. ЗНАЙТИ свої сліпі зони і пам'ятайте, що дзеркала - ваші друзі. Знаючи, що відбувається навколо, ви будете почувати себе впевненіше. Ви не зобов'язані припускати, що станеться найгірше.

 • Перш ніж рушати з місця, відрегулюйте сидіння і дзеркала. Не сидіть занадто близько чи далеко від керма.

 • Пам'ятайте, що ви не самотні; ваші батьки, сім'я і друзі знаходяться всього в одному телефонному дзвінку від вас.

 • Наберіться впевненості водити самому, перш ніж ви спробуєте запрошувати друзів прокататися.

 • Перш ніж їхати вперед, навчитеся рухатися заднім ходом. Це набагато складніше, ніж їхати прямо вперед, тому якщо ви можете впоратися з заднім ходом, рух вперед вам точно під силу!

 • Уявляйте собі систему як сигнал - дзеркало - рух. Сигналізуйте, в якому напрямку ви рухаєтеся (вліво або вправо), перевірте дзеркала і сліпі зони, потім рухайтеся.

 • Возите з собою в машині правила дорожнього руху, щоб, якщо у вас виникнуть сумніви, ви завжди могли перевірити.

Попередження

 • Відмовтеся від розмов по мобільному під час водіння. Якщо вам потрібно зробити дзвінок, то найкраще буде з'їхати на узбіччя.

 • Вчіться їздити як по путівцях, так і по шосе, і знаходите альтернативні маршрути додому. Знайте свій район і все найкоротші шляхи.

 • Закривати двері - відмінна ідея.

 • Пристібайтеся ременем безпеки, простим клацанням ви можете врятувати своє життя!

 • Хоча гальма - це ваш друг, не їдьте занадто повільно і не зупиняйтеся занадто часто, коли ви не повинні цього робити.

 • Не відволікайтеся, якщо побачите когось знайомого на дорозі (наприклад, когось ззаду або спереду, або мимо) і не сигнальте їм, так ви можете збити з пантелику інших водіїв.

 • Якщо вам потрібна допомога, попросіть, або зупиніться і зателефонуйте другу, комусь із батьків або родичу, якщо ви заблукали.