Як перемикати з перовой передачі на другу на автомобілі з механічною коробкою передач


Ця інструкція розповість вам, як перемикатися я першої передачі на другу. На цьому етапі ви вже повинні знати, як включати першу передачу і рушати.

Кроки


  Як перемикати з перовой передачі на другу на автомобілі з механічною коробкою передач
 1. Слухайте звук двигуна, ви почуєте, що він почав працювати голосніше. Поява високочастотної складової в звуці це теж знак до перемикання. Зверніть увагу на оберти двигуна, так ви зможете зрозуміти, коли вам потрібно перемикатися. На більшості автомобілів перемикання передачі вгору передбачається на оборотах двигуна 3000 - 3500 об / хв

 2. Як перемикати з перовой передачі на другу на автомобілі з механічною коробкою передач
 3. Приберіть ногу з педалі газу.

 4. Як перемикати з перовой передачі на другу на автомобілі з механічною коробкою передач
 5. Швидко вичавіть педаль зчеплення в підлогу, ви повинні відчути, що двигун роз'єднаний з колесами. Ви відчуєте невеликий поштовх, автомобіль буде котитися легше, обороти впадуть до неодружених, і поміняється звук двигуна.

 6. Як перемикати з перовой передачі на другу на автомобілі з механічною коробкою передач
 7. Плавно переведіть ручку перемикання передач в положення 2й передачі.

 8. Як перемикати з перовой передачі на другу на автомобілі з механічною коробкою передач
 9. Плавно відпустіть педаль зчеплення та натисніть на педаль газу. Не кидайте педалі різко, інакше автомобіль буде смикатися, і трансмісія буде швидше зношуватися.

Поради


 • Якщо положення сидіння і керма налаштовуються, налаштуйте їх так, щоб було зручно натискувати не педалі. На деяких автомобілях дуже довге зчеплення, що робить його незручним для високих водіїв.

 • Побільше тренуйтеся, ви повинні запам'ятати відчуття при перемиканні і послідовність дій на рівні рефлексів, щоб не витрачати на це свою увагу.

 • Для початку можна потренуватися на стоячому автомобілі, з затягнутим ручником і вимкненим двигуном. Просто вичавлювати зчеплення і наведіть ручку перемикання передач.

 • Практикуйтеся перемикатися при русі в гору. Виберіть безлюдне місце і тренуйтеся, щоб відточити навик. Чи не пробуйте зробити це відразу в щільному русі, так як можете зіткнутися з іншим автомобілем, відкатувавшись тому.

Попередження

 • Запишіть номі людини, у якої можна в разі чого запитати ради. Не розмовляйте по мобільному телефону під час руху!

 • Чи не виїжджайте на дороги загального користування, поки ви не навчитеся впевнено перемикати передачі, настільки впевнено, що можете невимушено підтримувати розмову під час перемикання. На дорозі, крім перемикання вам потрібно буде увагу на оцінку дорожньої обстановки.

 • Завжди вичавлювати зчеплення повністю! Чи не оконца вичавлене зчеплення буде прослизати і «горіти».

 • Виберіть майданчик для тренувань, де ви не уріжетеся в перешкоду.