Як користуватися круїз контролем в автомобілі


Сьогодні багато сучасні автомобілі оснащені круїз-контролем. Круїз-контроль (іноді відомий як контроль швидкості або автоматичний круїз) - це система, яка автоматично регулює швидкість транспортного засобу. Система бере на себе управління дросельною заслінкою автомобіля для підтримки встановленої водієм постійної швидкості. Використання круїз-контролю може забезпечити відпочинок ногам і стабілізувати положення автомобіля під час руху по прямій дорозі.

Кроки


 1. Як користуватися круїз контролем в автомобілі
 2. Виїжджайте на дорогу і набирайте швидкість понад 60 кілометрів на годину або 40 миль на годину.

 3. Як користуватися круїз контролем в автомобілі
 4. На рульовому колесі або на важелі рульового колеса повинна бути кнопка або перемикач активації круїз-контролю. Тримайте ногу постійно на педалі газу, щоб швидкість не впала.

 5. Як користуватися круїз контролем в автомобілі
 6. 3. На рульовому колесі, не змінюючи стійкого положення педалі газу, натисніть кнопку Сruise on / off і кнопку з написом Set Coast або Just Coast. На рульовому колесі з важелем активації круїз-контролю знайдіть стрілку круїзу, яка вкаже, яким чином його можна активувати.

 7. Як користуватися круїз контролем в автомобілі
 8. Відпускаючи педаль газу, ви можете помітити, що оберти двигуна на хвилину впали. Це нормально, це просто означає, що у автомобіля активований круїз-контроль. Палаюча лампочка круїзу на панелі приладів також вкаже на активацію вами круїз-контролю.
  • Вітаємо! Ви успішно запустили круїз-контроль!


  • Як користуватися круїз контролем в автомобілі
  • Для відключення круїз-контролю натисніть на педаль гальма або на кнопку cruise on / off знову, і ви отримаєте контроль над акселератором автомобіля..

  Поради


  • У більшості автомобілів активація круїз-контролю відбувається при досягненні певної швидкості. Ось чому вам необхідно набирати швидкість понад 60 кілометрів на годину або 40 миль на годину.