Як правильно проїжджати знак Рух без зупинки заборонено


Знак Рух без зупинки заборонено або знак Стоп використовується для регулювання дорожнього руху і зазвичай встановлюється на перехрестях. Знак Стоп встановлює черговість проїзду перехресть, щоб уникнути аварій та подій. Це восьмикутник з білим написом на червоному тлі. Коли ви бачите такий знак на будь-якому повороті або перехресті - ви повинні повністю зупиниться і продовжити рух тільки коли дорога попереду вільна.

Кроки


 1. Розберемося де і для чого такі знаки встановлюються. У місцях перетину доріг, знаки Рух без зупинки заборонено регулюють рух автомобілів, встановлюючи порядок черговості безпечного проїзду. На багатьох дорогах є фактично встановлені знаки Стоп, А також передбачувані знаки рух без зупинки заборонено.
  • Передбачувані знаки рух без зупинки заборонено - Це коли знак Стоп не встановлений, але водій повинен знати, що він або вона повинен (на) здійснити повну зупинку в цьому місці. Сюди входять: пішохідні переходи, внутрішньоквартальні вулиці, зони шкіл і дитячих садів, автостоянки і перехрестя, які не регулюються світлофорами.Як правильно проїжджати знак Рух без зупинки заборонено
  • .


  • Як правильно проїжджати знак Рух без зупинки заборонено
  • На перехрестях, навіть якщо там встановлені знаки Стоп, Водії все одно повинні дотримуватися правил переваги в русі для безпечного і шанобливого по відношенню до інших учасників дорожнього руху переїзду перехрестя.
   • Водій, який перший зупинився на знаку Стоп або на стоп-лінії, має перевагу в русі у всіх напрямках.

   • Якщо два і більше автомобілів одночасно зупинилися на стоп-лінії, автомобіль по праву руку від водія має перевагу в русі. Тим не менш, майте на увазі, що той, хто зупинився першим, при пропуску водія з правого боку, той і продовжує рух.


   • Знак Стоп означає зупинку. Не зупиняє "злегка". Згідно правил дорожнього руху зупинка - це коли всі чотири колеса транспортного засобу не рухаються.
    • Зупиніться і подивіться по сторонах до початку руху. Якщо у вас огляд обмежений і ви не можете продовжити безпечний рух, починайте повільно рухатися вперед, щоб поліпшити огляд.


    • Дочекайтеся вашої черги проїзду і переконайтеся, що рух безпечно для зустрічних автомобілів, велосипедистів і пішоходів.Як правильно проїжджати знак Рух без зупинки заборонено


    Поради


    • Для початківців водіїв або водіїв, які складають іспити з водіння: невиконання повної зупинки серйозно зашкодить вашому підсумкового балу, а ймовірно ви відразу провалите ваш іспит. Завжди зупиняйтеся на фактичних, передбачуваних і необхідних зупинках.

    Попередження

    • Водіння - дуже небезпечно. Ніколи не сідайте за кермо під впливом лікарських препаратів або у стані алкогольного сп'яніння. Завжди будьте уважні по відношенню до інших транспортних засобів, велосипедистам і пішоходам.