Як подолати страх водіння автомобіля вперше


Вперше за кермом? Нервуєте? Розслабтеся, в даній статті ми відповімо на всі ваші запитання.

Кроки


  1. Влаштуйтеся зручніше в кріслі водія і вивчіть особливості вашого автомобіля. Ознайомтеся з деякими кнопками, перемикачами і педалями, що відповідають за двірники, фари, поворотники, газ, гальмо і так далі.

  2. Налаштуйте сидіння покомфортніше, пристебніть ремені безпеки і розташуйте дзеркала заднього виду щодо ваших очей. Переконайтеся в тому, що ремінь безпеки ніде не тисне і не тисне. Вам необхідно буде підганяти дзеркала при кожній посадці за кермо машини таким чином, щоб ви без зусиль змогли побачити все, що відбувається позаду вас. Огляньте важіль перемикання передач, який повинен знаходиться на нейтральній передачі або в режимі паркування (у разі автоматичної коробки передач) під час стоянки машини. Якщо машина знаходиться на будь-який інший передачі, то не заводьте машину до тих пір, поки ви не перемкніть швидкість на нейтральну.

  3. Уявіть, що ви ведете машину. Отже, ви виїжджаєте на шосе, що ви будете робити далі? Як ви будете зупинятися, повертати і перемикати швидкості? Обміркуйте кожну деталь водіння і запитайте у інструктора з водіння або свого знайомого досвідченого водія, якщо у вас виникнуть які-небудь питання. Перед початком поїздці точно визначте, куди ви прямуєте і як туди добратися, щоб не переживати про це під час самої їзди.

  4. Позбавтеся від всіх непотрібних відволікаючих чинників. Вчіться водити у досвідченого, розуміє і грамотного інструктора. Не беріть з собою ніяких жартівників і любителів голосно посміятися. Вимкніть радіо або слухайте тиху класичну музику. Дихайте спокійно і розслаблено. Сходіть до вбиральні перед поїздкою. Випийте трохи води, щоб не відчувати себе зневоднених.

  5. Водіння автомобіля подарує вам багато приємних відчуттів, коли ви розберетеся у всіх основних аспектах. Машина - це друг людини, яка підвезе вас туди, куди вам потрібно, якщо ви знаєте як.

Поради


  • Протріть все скла і дзеркала автомобіля, щоб бачити, куди ви їдете.

  • Якщо це ваша перша спроба водіння, то краще всього починати на великий і порожній парковці, щоб відпрацювати основні техніки поворотів, зупинок і парковки.

  • Підберіть собі толерантного спокійного і професійного інструктора, який вам все пояснить і покаже без бурчання і криків.

  • Якщо у вас є улюблений запах або парфуми, то побризкати ними трохи всередині салону автомобіля, щоб відчувати себе зручніше і спокійніше.

Попередження

  • Будьте пильні, адже на дорогах Росії борознить достатню кількість гордовитих і неосвічених водіїв-лихачів, які можуть змусити вас попотіти під час поїздки.