Як подолати страх водіння


Початківцям водіям, нервовим людям, невпевненим у собі і тим, хто пережив автокатастрофу може бути страшно водити автомобіль. Людей лякає те, що автомобіль - це засіб підвищеної небезпеки, здатне навіть вбити когось. Ключем до подолання страху є безпечне водіння і впевненість у собі.

Кроки


  Як подолати страх водіння
 1. Дізнайтеся пристрій автомобіля. Розберіться з тим, як влаштований автомобіль і завдяки яким елементам він зупиняється, коли ви гальмуєте. Краще розуміння пристрою автомобіля допоможе вам почувати себе в ньому впевненіше.

 2. Як подолати страх водіння
 3. Практикуйте водіння в тихому районі. Практика доведе водіння до досконалості і ви, природним чином, придбаєте упевненість, бо, постійно тренуючись, ви навчитеся їздити, не відчуваючи страху.

 4. Як подолати страх водіння
 5. Скажіть собі, що ви все контролюєте. Страх - це стан розуму і для боротьби з ним потрібно думати позитивно, щоб стати впевненіше в собі. Просто блокуйте негативні думки і замінюйте їх хорошими думками, які допоможуть вам сісти в машину і поїхати.

 6. Як подолати страх водіння
 7. Прочитайте правила дорожнього руху (ПДР). Уважно вивчіть ПДР, щоб ви могли спокійно їздити по дорогах. Відчуття того, що ви знаєте ПДР дуже допоможе вам відчути впевненість в собі.

 8. Попросіть допомогти друга. Водіння з близьким другом, якому ви довіряєте, допоможе вам відчути себе в машині спокійніше і менш напруженим, тому що ви будете знати, що поруч людина, яку ви знаєте і якому довіряєте. Якщо відбудеться щось неприємне, ваш друг буде поруч і допоможе, тому ви щасливі.

Поради


 • Позитивне мислення

 • Розберіться з пристроєм автомобіля

 • Вчіться у своєму власному темпі

 • Щоб відточувати навички, сідайте за кермо частіше

 • Будьте спокійні

Попередження

 • Пам'ятайте, що не можна бути самовпевненим, так як це стане небезпечним для вас та інших учасників дорожнього руху.