Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С


Здавали ви тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С? Боїтеся провалу? Ви не самотні! Більшість людей хвилюється при здачі на права в перший раз. При потрібних знань та підготовки, ви пройдете тест в найкоротші терміни.

Кроки


  Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 1. Будьте знайомі з усіма процедурами і правилами руху. Зайдіть на доступний сайт MVA, щоб отримати більше інформації про ліцензії Maryland водія класу C. Читайте в Maryland керівництво по експлуатації автомобілів кілька разів, щоб отримати більше знань про правила водіння. З усіма процедурами і правилами в розумі, покращуйте свої навички водіння, сидячи за колесами автомобіля з досвідченим водієм поруч стільки разів, скільки це можливо.

 2. Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 3. Плануйте графік іспиту з водіння. Планувати необхідно для того, щоб здати іспит з водіння. Виберіть транспортний засіб MVA, щоб уникнути довгої поїздки і стресу перед випробуванням. Виберіть час і дату, будучи впевненим, що ви будете розслабленим, не переживати про те що не встигнете або забудете. brgt;

 4. Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 5. Постарайтеся приїхати до запланованого часу. Переконайтеся, що ви з'явитесь у суспільстві до вашого часу за розкладом з надійним транспортним засобом, оновленої автомобільної страховкою, поточної реєстрацією транспортного засобу і мають дозволом водія. Увійдіть всередину, щоб зареєструватися, і підготувати всі папери роботи до випробування.

 6. Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 7. Завершіть свою реєстрацію успішно. Після вашого місця реєстрації агент MVA дасть вам напрямок куди піти. Першою частиною тіста буде попередня поїздка на огляд транспортного засобу. В цій частині тесту ви продемонструєте екзаменатору, що ваш автомобіль знаходиться в хорошому стані, щоб їздити по дорозі. Вам потрібно буде включити світло (ближнє і дальнє світло), лівої і правої рукою сигнал повороту, стоп-сигнали аварійної сигналізації, двірники і сигнал. Всі ці пункти будуть перевірені експертом за межами вашого автомобіля, в той час як ви, всередині, включіть їх. На додаток до цього екзаменатор перевірить стан шин, чи всі гайки присутні, щоб покажчик рівня палива показував більш ніж наполовину палива в баку, і чи немає світлової індикації на приладовій панелі, такі як перевірити світло . Пам'ятайте, що все має бути належним чином працювати для того, щоб пройти техогляд і перейти до другої частини тесту. Якщо по будь-якої причини, у вашому автомобілі що то не так, вам потрібно буде планувати інший час для нового тесту.

 8. Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 9. Завершіть свою паралельну парковку і два маневру зворотного повороту протягом трьох хвилин без в'їзду на тротуар. Не дозволяйте вашому транспортному засобу стикатися з конусом або прапором. Після огляду транспортного засобу, вам буде необхідно виконати деякі маневри на закритій трасі, щоб продемонструвати свої основні навички водіння. Екзаменатори завжди дають докладну інструкцію перед кожною вправою, але якщо до початку вправи у вас виникли питання, не бійтеся запитати. Набагато краще уточнювати інструкції з питаннями до здійснення, ніж зробити це неправильно і не витримувати випробування. Паралельна парковка і два маневру зворотного повороту - два розрахованих вправи на закритому тесті на курс. В деяких філіях MVA ви будете виконувати ці маневри в наступному порядку, спочатку паралельна парковка, потім два маневру повороту, тоді як в інших, порядок може відрізнятися. Тим не менш, не має значення, в якому порядку ви будете виконувати вправи, тому що правила залишаються однаковими для всіх філій MVA. Обидва вправи повинні бути зроблені протягом трьох хвилин без в'їзду на тротуар і не торкаючись конуса чи прапора. Ви також повинні спостерігати за трафіком в обидві сторони зліва і справа кожного разу, коли ви вмикаєте кермо і правильно вказати напрямок повороту, використовуючи відповідний сигнал повороту. Не торкайтеся до бордюру під час обох маневрів і пам'ятайте, що для паралельної парковки вам потрібно буде припаркувати свій транспортний засіб на відстані дванадцяти дюймів від конкретного тротуару. Будьте в курсі вашого оточення, використовуйте всі свої дзеркала і спостерігайте за вашими обмежувачами, у вигляді конусів, прапорів і бордюр.

 10. Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 11. Зупиняйтеся повністю на знаках СТОП. Протягом усього тесту, звичайно, ви побачите принаймні два знака зупинки. При наближенні знака зупинки попереду переконайтеся, що ваш автомобіль зупинився до повної зупинки перед знаком СТОП та / або білою стоп-лінії, намальованої на землі. Перш ніж продовжити, повільно поверніть голову вправо і вліво, щоб перевірити смугу зустрічного руху, пішоходів і тварин. Якщо виконуєте поворот, використовуйте поворотник, щоб вказати свій хід. Потім перейдіть в самий кінець випробувальної траси відповідно до вказівок екзаменатора.

 12. Як здати тест на водіння в штаті Maryland, щоб отримати ліцензію водія класу С
 13. Завершіть іспит з водіння на дорозі загального користування. Відразу після проходження на тесті закритого курсу ви перейдете до громадської дорожньої частини іспиту з водіння. Це буде остання частина тесту. Дорожня частину займає приблизно дванадцять хвилин в залежності від місцевого руху. Екзаменатор дасть конкретні інструкції і направить вас на останню частину тесту. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, враховуйте смуги-розмітки, дорожні знаки і знаки обмеження швидкості. Перевіряйте трафік постійно на вид зліва і справа, використовуючи свої дзеркала. Вам буде необхідно побачити дорожній знак під час дорожніх випробувань, тому будьте спостережливі.

Поради


 • Зберігайте спокій і не чиніть тиск на себе.

 • Якщо ви думаєте, що не зможете контролювати свої нерви постарайтеся зайняти свою голову. Поговоріть з собою під час тесту, зробіть огляд ваших дій, таких як Тепер я перевіряю трафік, я буду використовувати правий поворотник ... »

 • Дайте собі багато часу, щоб прибути вчасно на ваш тест.

 • Використовуйте ваш сигнал повороту в будь-який час, навіть якщо ви крутите колесо, виїжджаючи з місця для паркування!

 • Добре виспіться перед тестом і будьте відпочив.

 • Будьте впевнені в собі і переконайтеся, що у вас є 60 годин до здачі тесту - чим більше практики, тим краще.

 • Перевірте свої документи і транспортний засіб, перш ніж їхати на тест.

Попередження

 • Чи не повертайте кермо тільки однією рукою. Це може підвести вас.

 • Завжди поступайтеся дорогу іншим учасникам дорожнього руху, особливо пішоходам.

 • Якщо у вас є обмеження в зорі, то вам потрібні коригувальні лінзи для водіння. Тому використовуйте ваші окуляри або контактні лінзи перед початком тесту.

 • Тривога шкодить.

 • Не торкайтеся конусів під час їзди або при парковці. Деякі викладачі вкажуть вам, навіть якщо ви не перемістили конус.

 • Якщо у вашого автомобіля є світловий індикатор на приладовій панелі, ви не можете використовувати цей автомобіль для свого іспиту з водіння. Ви можете вибрати в прокаті автомобілів. Ваша автошкола забезпечує прокати автомобілів A2B. Забезпечують прокати автомобілів протягом дня; вони ведуть студента до і від MVA.