Як знизити витрату палива автомобіля


Стиль водіння, модель автомобіля і умови їзди - все це впливає на екологічні показники автомобіля. Ми врахували ці фактори й привели в цій статті кілька ключових порад, які зроблять ваш автомобіль більш екологічним.

Кроки


  Як знизити витрату палива автомобіля
 1. Плавно розганяйтеся і акуратно гальмуєте. "Легше з газом" - це основне правило, яке потрібно дотримуватися, якщо ви хочете добре заощадити на паливі. Дотримуйтесь дистанцію з автомобілями попереду вас і без необхідності не тисніть зайвий раз на газ і не гальмуйте часто, так як при цьому витрачається більше палива, і зношуються гальма. Дослідники періодичного видання США «Звіти для споживачів» (анг. Consumer Reports) провели експеримент і збільшили швидкість 4-ціліндровго тестового автомобіля Camry з 55 до 65 миль на годину, і побачили, що середній рівень споживання палива підвищився з 35 до 40 миль на галон . Бонус: крім того, їхати на меншій швидкості безпечніше.

 2. Як знизити витрату палива автомобіля
 3. Їздите на підвищених передачах. Найбільша продуктивність двигуна спостерігається при 1500-2500 оборотах на хвилину (у дизельного двигуна - при меншому числі оборотів). Щоб підтримувати такі низькі обороти переходите на підвищені передачі в найкоротші практично доцільні строки але до того моменту, поки число оборотів в хвилину не перевищить 2500. Щоб зробити перехід на підвищену передачу при автоматичною КПП більш швидким і плавним, звільніть педаль газу після того як автомобіль розженеться .

 4. Як знизити витрату палива автомобіля
 5. Не перевищуйте ліміт дозволеної швидкості. Це заощадить паливо і збереже ваше життя. Велика швидкість - це велика витрата палива. При швидкості 110 км / год автомобіль споживає на 25% більше палива, ніж при швидкості 90 км / ч.

 6. Як знизити витрату палива автомобіля
 7. Ведіть автомобіль безпечно. Виявіться від агресивного стилю водіння. Чи не розганяйтеся швидко після перемикання стоп-сигналу світлофора (ви не на автогонках) і не міняйте постійно смугу, як ніби ви граєте в GTA. Насправді, ви не заощадите багато часу, якщо будете швидко розганятися і різко гальмувати. При цьому, як раз, витрачається більше палива і швидше зношуються деталі автомобіля: шини та гальмівні колодки.

 8. Як знизити витрату палива автомобіля
 9. Слідкуйте, щоб шини були туго накачаними і добре прилягали до колеса. Слабо накачані шини викликають опір руху, призводять до більшого витраті палива і швидше зношуються. Накачавши шини до максимально допустимого рівня тиску (вказано в керівництві користувача), ви зменшите споживання палива на 3-4% і підвищите їх термін служби. Переконайтеся, що шини щільно прилягають до коліс, це знизить споживання палива, збільшить термін служби шин і поліпшить управління автомобілем. Шини будуть зношуватися рівномірно і не так швидко, якщо ви будете міняти їх по колу через певні проміжки часу. Згідно з даними «Звітів для споживачів», "опір руху, який вчинила шинами, може додати або« вкрасти »додаткові 0,4-0,8км на літр. "Примітка: деякі виробники, наприклад Michelin, Energy MXV4 і Continental ContiPremierContact стверджують, що їх шини роблять менший опір руху і збільшують економію палива.

 10. Як знизити витрату палива автомобіля
 11. Не тримайте автомобіль на холостому ходу. Сучасні автомобілі не потрібно прогрівати. Якщо утримувати автомобіль на холостому ходу більше 30 секунд, в атмосферу потрапляє наднормативний рівень вихлопних газів і витрачатися паливо. Вимкнувши двигун навіть на кілька хвилин, ви збережете більше палива, ніж витратите при його перезапуску. Примітка: при цьому зношування деталей залишається незначним.

 12. Як знизити витрату палива автомобіля
 13. Не перетворюйте дах автомобіля в горище. Чим легше автомобіль, тим менше він використовує палива. Нагромаджуючи речі на даху автомобіля, ви збільшуєте опір повітрю і витрачаєте на 5% більше палива. Намагайтеся рідше встановлювати багажник на дах автомобіля, так як це зміщує центр ваги автомобіля і значно змінює динаміку його руху. Примітка: чим більше вантажу на автомобілі, тим більше палива він витрачає. Додаткові 50кг можуть на 2% збільшити витрату палива. Тому, приберіть баластний вантаж і несезонний спортивний інвентар з багажника. Тримайте там тільки запасну шину і аптечку!

 14. Як знизити витрату палива автомобіля
 15. Не їздіть швидко з відкритими вікнами. Відкриті вікна збільшують опір повітрю коли ви їсте по шосе, а це збільшує витрату палива. Додаткові предмети екстер'єру автомобіля, наприклад багажники на даху, спойлери або просто відкриті вікна збільшують опір повітрю і споживання палива до 20%. Примітка: працює кондиціонер збільшує споживання палива на 10%. Але все ж, на швидкості 80 + км / год, вигідніше користуватися кондиціонером, ніж відкрити хоча б одне вікно.

 16. Як знизити витрату палива автомобіля
 17. Користуйтеся відбивачами сонця, коли паркуєте автомобіль. Завдяки відбивачам сонця температура в припаркованому автомобілі падає, і, крім того, знижується тиск в кондиціонері, коли ви вмикаєте його, повернувшись в автомобіль. Контакт сильного сонячного тепла з оббивними матеріалами, пластиком та іншими елементами салону може спровокувати появу більшої кількості забруднювачів повітря (летких органічних сполук). Виходить, відбивачі ще й захищають ваше здоров'я!

 18. Як знизити витрату палива автомобіля
 19. Проводьте техобслуговування двигуна. Чисто працюючий двигун не тільки витрачає менше палива, але і буде випускати менше газів з вихлопної труби. Проводьте регулярне техобслуговування двигуна і міняйте масло в вашому автомобілі в рекомендовані інтервали. Добре відрегульований двигун більш продуктивний і використовує менше палива.

 20. Як знизити витрату палива автомобіля
 21. Замінюйте повітряні фільтри. У керівництві користувача для вашого автомобіля зазначено, як часто потрібно замінювати фільтри.

 22. Як знизити витрату палива автомобіля
 23. Використовуйте високоякісні масла. Завжди використовуйте масла з тим коефіцієнтом в'язкості, який рекомендують укладачі керівництва по обслуговуванню вашого автомобіля. Віддавайте перевагу популярним брендам, інакше в перспективі це вам може дорого обійтися.

 24. Як знизити витрату палива автомобіля
 25. Підключіть автомобіль до розетки. Якщо забезпечити гібридні Toyota Prius або Ford Escape Hybrid комплектом модернізації: так званої поліпшеною акумуляторною батареєю і додатковим комп'ютером, можна підзарядити автомобіль від домашньої розетки. Повністю заражений автомобіль може проїхати на електроенергії до 65 км. Це більш ніж достатньо для середньостатистичного шляху на роботу. Массачусетський комплект модернізації Hymotion коштує від $ 10,000.

 26. Як знизити витрату палива автомобіля
 27. Об'єднайте кілька поїздок в одну. Намагайтеся за раз відвідати якомога більше місць, щоб заощадити паливо і час. Перші кілька хвилин їзди на початку шляху двигун холодний і, тому, споживає більше палива на цій ділянці. Не витрачайте паливо на їзду до закритих магазинах і на пошук правильного шляху. Прокладіть маршрут на карті перед початком поїздки або користуйтеся системою GPS, а також перевіряйте час роботи магазинів в Інтернеті.

 28. Як знизити витрату палива автомобіля
 29. Економте гроші. Не їздіть на автомобілі взагалі. Найефективніший спосіб зробити ваш транспортний засіб більш екологічним - це відмовитися від автомобіля взагалі або за замовчуванням відмовитися від будь-яких поїздок. Якщо ви хочете спробувати взагалі відмовитися від автомобіля, користуйтеся при необхідності послугою оренди автомобілів. Послуги оренди можна оплачувати помісячно. Щоб оплатити оренду, просто зареєструйтеся онлайн, приведіть картою по зчитувального пристрою і їдьте. Паливо, страховка і освіжувачі повітря включені у вартість.

Поради


 • Користуйтеся автоматичною системою підтримки швидкості завжди, коли це можливо.

 • Економічні кризи сильно б'ють по наших гаманцях. Високі ціни на паливо водіям не на руку і вони шукають методи економії палива. Стиль водіння, модель автомобіля і умови їзди - все це впливає на екологічні показники автомобіля. Ми врахували ці фактори й привели в цій статті ключові поради, слідуючи яким, ви зробите ваш автомобіль більш екологічним і заощадите на паливі. Дотримуйтесь цих екологічним радам, щоб витрачати менше палива і продовжити життя автомобілю!