Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля


У зв'язку з постійно зростаючими цінами на паливо, водіння автомобіля може стати дорогим задоволенням. Трохи планування допоможе вам не тільки зменшити кількість годин проведених за кермом автомобіля, але і збереже вам гроші і час.

Кроки


  Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 1. Гуляйте, Їздите на велосипеді, Здійснюйте поїздки на автобусі або знайдіть однодумців по спільним поїздкам (по черзі підвозити один одного, наприклад на роботу). Застосовуйте ці поради не тільки для того, щоб дістатися на роботу і назад, але і в повсякденному житті.

 2. Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 3. Зменшіть відстань між вашим будинком і роботою. Для цього варто переїхати жити ближче до роботи або працювати ближче до дому. Це збереже вам як час, так і гроші. Вам вдасться зберегти навіть більше грошей, якщо у вас буде один автомобіль для всієї сім'ї.

 4. Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 5. Поради по сумісництву. Якщо у вас є можливість об'єднати декілька коротких поїздок в одну довгу, ви збережете гроші і час. Інтернет карти, такі як Google Maps, і деякі GPS пристрої дозволять прокласти оптимальний маршрут або навіть автоматично прокладуть максимально підходящий для вас маршрут через необхідні локації, для збереження часу та скорочення подоланого відстані. Щоб уникнути незапланованих повернень робіть списки. Телефонуйте завчасно, щоб уникнути непотрібних виїздів.

 6. Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 7. Створіть план цільових поїздок. Наприклад: позначте полудень середовища як день доручень, і переконайтеся, що члени вашої родини знають, що це день для покупок провізії, візиту на пошту та інших позначених виїздів.

 8. Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 9. Пройдіться пішки між пунктами призначення. Деякі з ваших пунктів призначення можуть перебувати поруч один від одного. Припаркуйтеся в оптимальному місці, щоб відстань між ними було приблизно однаковим, і пройдіться по ним пішки ..

 10. Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 11. Паркуйтесь на першому вільному паркувальному місці. Якщо ви будете шукати більш відповідне місце парковки, яке знаходиться найближче до місця, куди ви приїхали, ви втратите більше палива. Не варто боятися пройтися пішки з далекого кінця парковки. Якщо на те пішло - це додасть вам здоров'я!

 12. Як заощадити гроші, обмеживши себе у водінні автомобіля
 13. При виборі автомобіля зверніть увагу на автомобілі з середнім розміром багажника, не варто акцентувати увагу на величезні багажники. Укомплектуйте багажник інвентарем, необхідним для улюбленого проведення часу, наприклад для пікніка (покривало, невеликий портативний холодильник, дешева камера і т.д.) щоб уникнути незапланованих поїздок додому. Кілька зайвих кілограм, на тлі важкого автомобіля зіграють набагато меншу роль в споживанні палива, ніж поїздка додому і назад. До того ж це збереже дорогоцінний час. Возите з собою необхідне пристосування для перевезення великогабаритного багажу (принаймні возите гумовий трос, для того, щоб закрити багажник, в якому знаходиться великогабаритний вантаж). При цьому варто пам'ятати про вміння безпечно користуватися такими пристосуваннями.

Поради


 • Обмеження водіння автомобіля не тільки береже ваші кошти, а й позитивно позначається на стані довкілля.