Як керувати автомобілем в Індії


Великі міста в Індії дуже завантажені, а водії можуть бути надто грубими в спробах пробратися крізь густі потоки машин. Тільки в Делі 2000000 машин. Дороги також відіграють певну роль у важкій ситуації на дорогах. У цій статті наведено поради про те, як безпечно керувати транспортним засобом в Індії.

Кроки


  Як керувати автомобілем в Індії
 1. В Індії, як і у Великобританії, правосторонній рух. Якщо ви з США / континентальної Європи (загалом, з країн з лівостороннім рухом), спочатку це може збити вас з пантелику.

 2. Як керувати автомобілем в Індії
 3. Будьте обережні за кермом у будь-якому місті. Індія не виняток.

 4. Як керувати автомобілем в Індії
 5. Залишайтеся на сторожі весь час. У більшості індійських міст, незважаючи на лінії розмітки, люди не користуються ними і запросто можуть підрізати вас без попередження. Тварини і діти можуть перегородити вам шлях. Кожен раз, коли ви забираєте ногу з газу, найкраще буде відразу ж поставити її на гальмо.

 6. Як керувати автомобілем в Індії
 7. Врахуйте, що в Індії страховка має деякі особливі положення, наприклад, знос металу і пластика. Тому, будь ласка, спочатку уважно прочитайте умови страховки. Пам'ятайте, що виплати третім особам в Індії - вкрай рідкісне явище і в більшості випадків потрібно отримати FIR в поліцейській установі.

 8. Як керувати автомобілем в Індії
 9. Зустріти п'яного водія після 10 вечора цілком імовірно, тому будьте гранично обережні, коли будете їздити вночі. Не варто їхати впритул до машин, що рухаються швидше, ніж 30 км / год. По можливості взагалі намагайтеся уникати цього. Водії можуть повертати вкрай непередбачувано, часом навіть не включивши поворотник.

 10. Як керувати автомобілем в Індії
 11. Пам'ятайте, що в Індії на дорозі ви можете зустріти будь-який тип транспортних засобів: гарби, велосипеди, рикші, триколісні автомобілі, автомобілі, позашляховики, вантажівки, автобуси і т.д. Немає окремих ліній для повільних транспортних засобів, тому будьте готові до того, щоб рухатися вкрай повільно, постійно використовуючи педаль гальма. Дуже складно буде їздити на автомобілі з автоматичною коробкою передач, тому краще розраховуйте на машину з механічною коробкою. Якщо ви орендували автомобіль з ручною коробкою передач, переконайтеся, що ви зможете вичавити педаль зчеплення або вашим литкових м'язів доведеться туго.

 12. Як керувати автомобілем в Індії
 13. Весілля, кортежі і релігійні процесії в Індії дуже часто стають причиною пробок. Не соромтеся шукати інший шлях в таких ситуаціях, наприклад, можете виїхати на немощені дорогу (якщо вона є) або наслідувати приклад інших водіїв, об'їжджають пробку.

 14. Як керувати автомобілем в Індії
 15. Коли будете проїжджати через маленькі міста або села, виявите, що дороги занадто вузькі і не вміщають в себе дві смуги руху. Тому, машини, які рухаються в іншому напрямку, будуть їхати по тій же смузі, що й ви. Коли до вас наближається зустрічна машина, пересуньтеся лівіше і займайте половину смуги руху. Нічого страшного, якщо ліва сторона вашого автомобіля буде повністю за межами дороги. Інший водій, який їде назустріч, зробить те ж саме. Після того як ви роз'їдетеся, поверніться на смугу.

 16. Як керувати автомобілем в Індії
 17. Будьте насторожі, коли виїдемо на широкі дороги, наприклад, OMR, ECR в Ченнаї. Безліч дрібних транспортних засобів їдуть не по своїй смузі.

 18. Як керувати автомобілем в Індії
 19. У більшості місць в Індії на комерційному транспорті (вантажівки, автобуси) важить знак «посігнальте». Це означає, що якщо ви посигналив їм, вони поступляться вам дорогу. Посігнальте один раз і зробіть це коректно. Якщо вони не згортають, продовжуйте їхати за ними. Хоча вони і поступаються вам дорогу, перш ніж перебудовуватися, переконайтеся, що назустріч вам не їдуть автомобілі, які можуть перешкодити вам зробити маневр.
  • Коли будете сигналити, спочатку переконайтеся, що це можна робити в цій зоні (наприклад, це заборонено поруч з госпіталем). В іншому випадку ви можете отримати штраф і порушити спокій пацієнтів госпіталю.Як керувати автомобілем в Індії


  • Як керувати автомобілем в Індії
  • Запам'ятайте, що в разі аварії, якщо ситуація вийшла з-під контролю, слід негайно телефонувати в поліцію. Так ви уникнете побоїв. При аварії, цілком імовірно, що ви привернете увагу публіки, але знайте, що зазвичай вона виступає на стороні меншого транспортного засобу. Уникайте скандалів і постарайтеся швидко владнати всі проблеми.

  Поради


  • Не забудьте взяти з собою всі необхідні документи: страховку, права, реєстрацію.

  • Завжди зберігайте спокій і ніколи не беріть участі у Дорожній Люті, бо це лише зашкодить вам.

  • Завжди перевіряйте справність гальма

  • Завжди поступайтеся дорогу агресивним водіям, якщо не хочете постійно турбуватися.

  • Пам'ятайте, що ключ до правильного водінню тут - це Терпіння. Ви часто будете обурюватися тим, що вас підрізають, але вам варто змиритися з цим, адже так вже тут йде справа.

  • Велику роль в процесі старту і зупинки відіграє якість покришок, тому переконайтеся, що вони не стерті і мають протиковзкі елементи

  • Сигналити в Індії - це нормально. Так люди висловлюють всі види переживань на дорозі або не дають тваринам вибігти на дорогу. Сигнальте скільки хочете.

  • Тримайте ваш транспортний засіб в доброму робочому стані весь час.

  • Відвідайте сайт http: / / driving-india.blogspot.com, на якому наведено всебічний огляд безпечних технік водіння.

  • Переконайтеся, що сигнал і світло в робочому стані. На жвавих вулицях Мумбая ці функції - ваші подушки безпеки і система ABS.

  • Щоб краще зрозуміти, як слід водити в Індії, скористайтеся таксі. Їх навички водіння натреновані до стану інстинктивної поведінки.

  • В Індії розмітка є тільки на Об'єднаної території Чандігар, автострадах і Національних автошляхах. Завжди намагайтеся їхати ближче до середини дороги, якщо ви пересуваєтеся не по вищезазначеним дорогах, в іншому випадку рухайтеся відповідно з розміткою.

  • Завжди залишайтеся гранично обережними на індійських дорогах, особливо у великих містах, таких як Бангалор.

  Попередження

  • Уникайте аварій за всяку ціну, так як вони можуть привести до насильницьких дій відносно винуватця з боку перехожих, які звикли брати участь у таких сутичках. Потрібно бути до того, щоб розплатитися на місці аварії та / або заплатити поліції, щоб вони приїхали.

  • Ви можете стати свідком того, як водії порушують правила (наприклад, проїжджають на червоне світло світлофора). «НЕ» піддавайтеся спокусі і не слід їх прикладом - не тільки через те що це дуже небезпечно, але й тому що дорожня поліція (особливо в Делі) пильно стежить за порушниками. Крім того, деякі світлофори тепер оснащені камерами, щоб фіксувати порушників, проїжджаючих на червоне світло.

  • Деякі водії постійно сигналять. Цілком звичайна ситуація, коли авто-рикші грають у «хто перший зверне» із зустрічним транспортом і при цьому сигналять; вони йдуть від лобового зіткнення в самий останній момент. Тільки з цієї причини в Індії краще їхати лівіше.

  • В першу чергу довіряйте вашим інстинктам. Перш ніж щось зробити на дорозі - озирніться. Навіть якщо горить зелене світло, проїдьте перехрестя так, наче він нерегульований. Рух в Індії вкрай безладне, багато їздять без оглядки на правила. Будьте насторожі весь час.

  • Не треба сліпо слідувати за попереду їде машиною, тому що ви також можете бути зупинені за порушення правил.

  • Подекуди червоне світло може не працювати, пересувайтеся в таких місцях з особливою обережністю.

  • Перш ніж рушати з місця, завжди спочатку озирніться - цілком імовірно, що хтось ізі водіїв їде не по своїй стороні дороги.