Як економити бензин


З ростом цін на паливо, люди починають двічі думати, перш ніж сідати за кермо свого автомобіля. Ось кілька порад, як можна економити паливо.

Кроки


  Як економити бензин
 1. Знизьте швидкість. Чим вище швидкість, тим більше витрата палива. Сбавьте швидкість, розслабтеся і насолоджуйтеся поїздкою. Рух з помірною швидкістю завжди допоможе заощадити паливо.

 2. Як економити бензин
 3. Перевірте тиск повітря в шинах. Перевіряйте тиск в шинах регулярно. Шини втрачають тиск з плином часу (близько 0,07 бар на місяць) через температуру та інших факторів. У шин з меншим тиском більше опір коченню, в результаті чого підвищується витрата палива.

 4. Як економити бензин
 5. Заправка паливом: чим більше палива в баку, тим менше довколишній пусте повітряний простір. Бензин випаровується дуже швидко. При заправці паливом не встановлюйте важіль насадки в швидкий режим. Якщо ви будете закачувати паливо з великою швидкістю, невелика його частина замість того, щоб потрапити в паливний бак, випарується.

 6. Як економити бензин
 7. Прискорюйтеся плавно. Чим швидше і частіше ви будете розганяти автомобіль, тим менше палива заощадите. Для економії палива ви повинні їхати з оптимальною помірною швидкістю і якомога рідше користуватися гальмами. Повільна швидкість і постійну увагу до вибоїнах допоможуть вам досягти мети.

 8. Як економити бензин
 9. Використовуйте вже наявні шини. Перед заміною шин на шини більш сучасного стилю, зважте всі за і проти. Чим більше ширина шини, тим більше передбачуване опір коченню і вище витрата палива.

 10. Як економити бензин
 11. Паркуйте свій транспорт в тіні, так автомобіль охолоне швидше, перш ви знову сядете за кермо.

 12. Як економити бензин
 13. Користуйтеся грамотно коробкою передач. Використання високих передач на низьких оборотах, і навпаки призведе до більшого витраті палива. Перемикайте передачі коректно та відповідно до бажаної швидкістю. Це зменшить навантаження на двигун.

 14. Як економити бензин
 15. Наведіть порядок у своєму автомобілі. Приберіть з автомобіля зайвий вантаж, який вам не потрібно. 50 кг додаткової ваги в автомобілі збільшують витрати пального на два відсотки.

 16. Як економити бензин
 17. Підтримуйте двигун в хорошому стані. Перевірте мастильні матеріали, ручне гальмо, а також зчеплення. Регулярно очищайте повітряні фільтри, які блокують надходження повітря до двигуна, зменшуючи ресурс і продуктивність автомобіля.

Поради


 • По можливості виключайте кондиціонер і відкривайте вікна, щоб подихати свіжим повітрям.

 • Визначте маршрут поїздки перед виїздом. Постарайтеся виконати всі завдання за одну подорож.

 • Не варто використовувати транспортний засіб на близьку відстань. Замість цього, ходіть пішки!