Як замінити автомобільний ключ


За новий ключ до вашого автомобіля автодилери готові попросити серце або, в крайньому випадку, нирку (особливо якщо ваш ключ - модний і високотехнологічний). Якщо він загубився, перестав працювати або просто зіпсувався, то не поспішайте розлучатися з кругленькою сумою, заробленої потом і кров'ю. Спочатку переконайтеся, що ви розглянули всі інші можливі варіанти.

Кроки


  Як замінити автомобільний ключ
 1. Запишіть на листочок ідентифікаційний номер свого автомобіля (VIN). Цю інформацію потрібно повідомити тому, хто буде допомагати вам в заміні ключа. На більшості автомобілів VIN вказаний на передній частині приладової панелі з боку водія; його легко можна побачити крізь лобове скло. Крім того, в залежності від моделі вашого автомобіля, VIN можна знайти або на одній із задніх колісних арок, або в багажнику або на дверній рамці, або під капотом - на передній стінці блоку циліндрів або на шасі між карбюратором і перегородкою моторного відсіку. Якщо ви так і не змогли виявити ідентифікаційний номер, то пошукайте інформацію про його розташування в Інтернеті (можна навіть спробувати знайти в мережі сам VIN, якщо ваш автомобіль, наприклад, був куплений у офіційного дилера).

 2. Запишіть на той же листочок марку, модель і рік випуску свого автомобіля. Знову ж таки, ця інформація просто необхідна при покупці будь-яких запчастин.

Метод 1 з 2: Ключ втрачений


 1. Зверніться до знайомого слюсарю з проханням зробити вам новий ключ. У звичайних конторах по виготовленню ключів, як правило, вміють тільки копіювати зразок і не можуть зробити ключ з нуля. У слюсарів ж часто водяться набагато більш витончені інструменти і пристосування. Чим старше ваш автомобіль, тим більше шансів на те, що слюсар вам таки допоможе.

  • Якщо ви втратили ключ з вбудованим пультом, то є варіант, що хороший слюсар зможе виготовити новий (залежно від складності конструкції, звичайно). Не виключено, що він вам навіть запрограмує новий пульт; втім, в інструкції до автомобіля має бути опис цього процесу. Якщо до машини прив'язані додаткові ключі, то не забудьте прихопити їх із собою до слюсаря, тому що існує ймовірність, що вони відмовляться працювати, поки не буде запрограмований новий головний ключ.


  • Пошукайте в Інтернеті дешеві запасні ключі / ключі з пультами. Іноді в мережі можна знайти підходящі вторинні вироби або навіть оригінальні запасні ключі набагато дешевше, ніж у виробника. Вам може пощастити в пошуках на eBay у торговців з високою репутацією; крім того, можна пошукати фірми, що спеціалізуються конкретно на автомобільних ключах. І ще раз: чим старше ваш автомобіль і чим простіше ключ, тим легше знайти заміну.

   • Пошукайте в мережі сервіси по заміні ключів. Зазвичай у них є великий асортимент заготовок, і вони зможуть виготовити ключ по наданому ідентифікаційному номеру.Як замінити автомобільний ключ

   • Виберіть рік, марку та модель і виберіть варіант замовлення по VIN.Як замінити автомобільний ключ

   • Зробіть замовлення відповідно до інструкції. Фірма впорається з виготовленням буквально за кілька днів, а далі в справу вступить пошта.Як замінити автомобільний ключ

   • Отримавши ключ, ви зможете запрограмувати його самостійно, без допомоги фахівця. Інструкція, як правило, додається до ключу, але вона може бути і в керівництві до вашого автомобіля. Залежно від моделі машини, програмування може включати відкривання і закривання дверей, а також включення / вимикання фар та іншої електроніки.Як замінити автомобільний ключ


   • Перевірте, чи не покриває гарантія заміну ключа. Якщо ваш автомобіль куплений зовсім недавно або відноситься до класу хай-енд, і новий ключ можна дістати тільки у виробника, то, можливо, у вас вийде купити його зі знижкою в рамках гарантії. Перед походом до дилера візьміть з собою паспорт, документи на машину і всі додаткові ключі (вони можуть перестати працювати, поки не буде запрограмований новий головний ключ).

   Метод 2 з 2: Ключ перестав працювати або зіпсувався

   1. «Скиньте» всі свої ключі. Пульт міг припинити функціонування через ремонт електрики вашого автомобіля (наприклад, заміни акумулятора). Візьміть керівництво з експлуатації до своєї машини (або пошукайте його в Інтернеті) і «скиньте» всі ключі згідно з інструкцією.

   2. Поміняйте батарейку. Розташована в брелоку ключа запасна батарейка, як правило, коштує недорого. Її можна купити через Інтернет (або навіть у слюсаря, який виїжджає на будинок). У процесі замовлення необхідно вказати марку, модель і рік виготовлення вашого автомобіля. У більшості випадків заміна батарейки в брелоку настільки проста процедура, що легко може бути виконана самостійно.

    • Звичайно, ви можете звернутися до дилера або до виробника. Але так вийде значно дорожче, тому що, крім великої націнки, там можуть включити в рахунок і вартість послуги з установки батарейки в ключ. Почитайте умови гарантії та перевірте, чи не входить в неї заміна батарейки в пульті ключа.


    • Перепрограмуйте ключ. Якщо ви не хочете займатися цим самостійно, то спробуйте звернутися до слюсаря або навіть до дилера. Але найчастіше самий простий і швидкий шлях - діяти згідно з інструкцією, викладеною в керівництві з експлуатації вашого автомобіля.