Як замінити гідравлічний шланг


Дуже часто сільсько-господарська або інша важка техніка оснащена гідравлічними насосами, клапанами і циліндрами. Ці компоненти з'єднуються між собою системою сталевих трубок і армованих гумових шлангів і іноді, в місцях з'єднання, трапляються течі гідравлічного масла, що викликає необхідність заміни шланга. Міняючи шланг самостійно, ви можете сильно забруднитися, але заощадите пристойну суму і час.

Кроки


  Як замінити гідравлічний шланг
 1. Знайдіть проблемний шланг. Якщо шланг лопнув, це буде очевидно, так як масло в системі знаходиться під тиском близько 2000 PSI, ви відразу побачите, що в місці розриву інтенсивно витікає масло. Якщо текти невелика, вам потрібно знайти місце розриву, слідуючи слідах масла до самої тріщині. Не шукайте тріщину в шлангу руками або іншими частинами тіла. Використовуйте картон, папір або спеціальну рідину для пошуку течі, щоб масло не бризнуло на шкіру. У великих магазинах, які займаються гідравлічної технікою, продаються спеціальні присадки, які спрощують пошук течі.

 2. Як замінити гідравлічний шланг
 3. Визначте, які компоненти потрібно зняти, що б отримати доступ до шланга, який необхідно замінити. Завжди маркіруйте зняті деталі за допомогою букв і цифр, щоб потім було легко збирати систему. Вам доведеться знімати шланги, перехідники, затискачі, гідравлічні циліндри - так що заплутатися буде легко. Промаркируйте всі деталі, складові лінію, яку ви збираєтеся розібрати. Відзначте, яким кінцем в яке місце має приєднаються шланг.

 4. Як замінити гідравлічний шланг
 5. Переконайтеся, що шлаг, який ви збираєтеся відкрутити, не приєднається до системи, яка знаходиться під тиском. Якщо система знаходиться під тиском, як тільки ви послабити шланг, масло буде вириватися назовні, оббризкуючи все навколо. Звільніть циліндр від навантаження або стравити тиск перш, ніж приступати до роботи.

 6. Як замінити гідравлічний шланг
 7. Переконайтеся, що будь-які рухомі частини, які приєднані до циліндра опущені на землю, заблоковані чи надійно підвішені. Рухомі частини можуть поламатися або пошкодити навколишні предмети, якщо впадуть, коли ви звільните тиск з циліндра.

 8. Як замінити гідравлічний шланг
 9. Переконайтеся, що у вас є необхідний інструмент для виконання роботи. Кінці шланга зазвичай откручиваются гайковим ключем розміру від 9/16 до 1 1/2 дюйма. Багато шланги володіють обертовим кріпленням, щоб не навантажувати фітинги в процесі роботи, так, що вам знадобиться два ключа, щоб їх відкрутити. Тримайте ключем стаціонарну частину, щоб вона не крутилася, і щоб не пошкодити прокладку, а іншим ключі викручуйте шланг.

 10. Як замінити гідравлічний шланг
 11. Зніміть всі кріплення і деталі, які заважають зняти шланг. Найчастіше необхідно зняти або послабити кріплення гідравлічного циліндра, щоб отримати доступ до шлангів. Гідравлічні циліндри найчастіше або прикручені болтами до частини, якою вони керують, або кріпляться сталевим пальцем, як той, що показаний на малюнку.

 12. Як замінити гідравлічний шланг
 13. Ослабьте кріпильну гайку шланга на переходнике, на циліндрі або на клапані. Переконайтеся, що при відкручування гайка обертається, йдучи по різьбі, а не перекручує шланг. Якщо необхідно, допомагайте собі другим гайковим ключем.

 14. Відкрутивши обидва кінці шланга, зніміть шланг. Коли обидва кінці шланга відкручені, зі шланга буде виливатися масло, яке в ньому знаходилася, так що майте під рукою відро, в яке ви будете зливати масло.

 15. Заткніть отвори в системі, щоб туди не потрапляла бруд і пил, поки ви міняєте шланг. Якщо з системи масло випливає не інтенсивно, і у вас немає відповідної заглушки з різьбленням, ви можете заткнути отвір чистою ганчіркою. Але якщо у вас є побоювання, що техніка залишиться в такому вигляді під дощем, майте на увазі, що ганчірка не захистить систему від попадання води.

 16. Як замінити гідравлічний шланг
 17. Витріть шланг від залишків масла і віднесіть його в магазин гідравлічної техніки, щоб купити такий же новий. Вживані і альтернативні оригінальним, запасні частини найчастіше обходяться менше і можуть бути встановлені, поки ви чекаєте оригінальну запчастину. Якщо ви вибрали шлях ремонту шланга - переконайтеся, що в майстерні його ретельно очистили від старого масла, а не просто продули стисненим повітрям. Фірмові магазини кшталт ASAP використовують спеціальну систему для очищення і, потім закривають кінці шланга кришками, щоб не допустити забруднення. Заглушки на кінцях дозволять зберегти шланг чистим всередині аж до моменту установки.

 18. Як замінити гідравлічний шланг
 19. Протріть всі з'єднання на циліндрах і клапанах, перш ніж прикручувати шланг. Переконайтеся, що на різьбових з'єднаннях немає бруду і пилу, перш ніж збирати систему.

 20. Як замінити гідравлічний шланг
 21. Заткніть кінці шланга чистою ганчіркою або затичками, перед тим як встановлювати його в систему. Це допоможе запобігти потраплянню бруду всередину шланга під час маніпуляцій. Знімайте заглушку безпосередньої перед накручуванням крепежной гайки шланга до відповідної частини системи.

 22. Переконайтеся, що ви встановлюєте шланг в потрібне місце і у нього вистачає довжини, потім накручуйте шланг на відповідну різьбу в системі. Щільно затягніть з'єднання. Ви можете подивитися в інструкції, яке зусилля рекомендовано виробником для кожного з'єднання, але якщо зусилля не вказано, затягуйте настільки сильно, наскільки можете, не пошкодивши прокладки і не зірвавши різьбу

 23. Як замінити гідравлічний шланг
 24. Встановіть назад всі затискачі, захисні щитки та інші деталі, які довелося зняти. Встановіть на місце циліндри і зафіксуйте їх сталевими пальцями, а ті - фіксіровочнимі кільцями.

 25. Перевірте рівень масла в системі, накачайте тиск і перевірте на наявність течі. Якщо ви очистите все масляні сліди то старої течі, то знайти нову буде набагато прозі. Майте на увазі, що деякі частини необхідно прокачати маслом, щоб видалити з системи повітря, і забезпечити умови для нормальної роботи. Зазвичай, це відноситься до гальмівної і рульової системам, але є й інші ситуації, коли повітря блокує гідролінії, такі як циліндр односторонньої дії де подача знаходиться в самому низу циліндра.

Поради


 • Найбезпечніший спосіб знайти текти в лінії, яка знаходиться під тиском - просто провести поруч з передбачуваним місцем течі листиком паперу. Текти відразу себе покаже

 • Перед початком роботи переконайтеся, що маєте всі необхідні інструменти.

 • Перевіряйте справність обладнання, перш ніж приступати до роботи. У промисловому процесі перевірки відбуваються щодня, перед кожною зміною. Шукайте патьоки масла, сліди пошкоджень та інші ознаки несправностей.

 • Тримайте болти, шпильки, пальці і кільця в одному місці, аж до моменту установки.

 • Очищайте всі забруднені поверхні, до яких будете мати доступ під час роботи, це зробить роботу більш легкою і чистою.

 • Замініть всі шланги з ознаками тріщин, потерті і з яких вилізла дріт. Ніколи не підносьте руки або інші частини тіла до шланга під тиском, так як ви можете отримати травму, якщо щось викличе розбризкування масла. Зробіть це частиною вашого регулярного обслуговування, не чекайте серйозних несправностей, так як вони можуть стати причиною поломки інших деталей або навіть травми або смерті оператора.

 • Маркіруйте всі деталі, які можна встановити не правильно, особливо, якщо ви зняли кілька шлангів, щоб не переплутати місце, куди їх потрібно встановлювати.

 • Переконайтеся, що знайшли шланг, який тече. Шланги дуже часто знаходяться поруч, так що буває складно визначити, в якому шлангу знаходиться текти.

Попередження

 • Гідравлічне масло під тиском, потрапляючи на шкіру, може нанести серйозні каліцтва. Зокрема, необхідно приділяти особливу увагу травм кисті, так як вони можу здаватися не серйозною через невелику області поразки, проте, після ушкодження маслом, тканини руки вимагають ретельного огляду хірургом.

 • Гідравлічно шланги армовані сталевим дротом, яка може подряпати шкіру, якщо оболонка протерлася і дріт стирчить.

 • Гідравлічне масло може бути огнеопасно, так що течі повинні бути усунуті, як тільки ви їх виявите.

 • Компоненти гідравлічних систем можуть звістку сотні кілограм, так що будьте уважні, коли працюєте з ними.

 • Переконайтеся, що змінний шланг розрахований на таке ж тиску як і старий. Також переконайтеся, що шланг розрахований на роботу з SAE, фосфатним ефіром або синтетичним маслом. Ви повинні бути впевнені, що шланг, який ви купуєте, відповідає вашим вимогам по тиску або зменшення заряду.

Що вам знадобиться

 • Гайкові ключі і інший інструмент для розбирання / збірки

 • Нові шланги

 • Гідравлічне масло, щоб заповнити систему

 • Відро для масла

 • Захисні рукавички окуляри, чисті ганчірки, вогнегасник, заглушки, малярська стрічка і маркер, ганчірки щоб закрити вихлопну систему від випадкового попадання масла.