Як замінити передні гальмівні диски


Передні гальма на всіх сучасних автомобілях є дисковими. Передні гальма зазвичай забезпечують 80% гальмівної здатності і, як правило, зношуються швидше ніж задні. Заміна їх (колодок, роторів і суппортов) досить проста, якщо ви в цьому розбираєтеся, а процес допоможе вам заощадити багато грошей. Ці інструкції включають в себе повну заміну переднього гальма. Крім того, наявність інструкції з експлуатації для вашого транспортного засобу врятує ваш час і гроші. Якщо вам потрібні тільки колодки, або колодки і ротори, але не супорти, пропустіть кроки для заміни супортів. Повторіть кроки, наведені нижче, для кожної сторони автомобіля, якщо в цьому є необхідність. Якщо у вас є компетентний друг, поговоріть з ним про це після того, як вивчіть кроки. Або, може бути, хтось може скласти вам компанію, аби просто сидіти і читати інструкцію, особливо коли ви вперше робите такого роду роботу.

Кроки


  Як замінити передні гальмівні диски
 1. Визначтеся з деталями та інструментами, які знадобляться. Знайте, що вдихання або проковтування азбестового пилу з гальм є небезпечним для здоров'я. Протріть порошкову або запечену пил ганчірками або паперовими рушниками (змоченими в розчиннику, такому як спирт) і пройдіться серветкою (см. Попередження нижче). Розглянемо попереджуючі симптоми гальм:
  • Якщо передні гальма верещать занадто голосно, вам можуть знадобитися тільки колодки.

  • Якщо автомобіль або педаль гальма при гальмуванні тремтять, ви повинні будете відновити ротори (так звані поворотні) Або замінити їх.

  • Якщо автомобіль тягне в одну сторону при гальмуванні, можливо, буде потрібно супорт. Ця є ознакою нерівномірного зносу гальмівних колодок через нерівномірний тиску у гальмівних магістралях.

  • Якщо при гальмуванні ви чуєте скрегіт, це означає, що ротори встановлені неправильно або що їх просто потрібно замінити.


  • Як замінити передні гальмівні диски
  • Купуйте більше деталей, ніж, як ви думаєте, вам знадобиться. Ви завжди можете повернути те, що ви не використовуєте (зберегти чек і коробку і деталі в чистому / Не пошкодженому вигляді). Якщо авто зламалося, а у вас немає необхідних деталей і автомобіль вже не може їхати - проблем буде набагато більше.

  • Як замінити передні гальмівні диски
  • Зупиніть автомобіль в чистому, твердому, добре освітленому місці. Заблокуйте задні колеса чимось важким (цеглини або пиломатеріали, які досить невеликі, щоб помістити їх під колесами), щоб запобігти скочування автомобіля або ковзання, поки ви їм займаєтеся. Застосуйте аварійний або гальмо стоянки, щоб мати можливість швидко зупинити задні колеса. Механізм «парковки» буде тільки «тримати» одне з провідних коліс: якщо у вас є передній привід автомобіля, то він буде тримати тільки одне з ваших передніх коліс і, якщо у вас задній привід, тоді буде утримуватися тільки одне із задніх коліс.

  • Як замінити передні гальмівні диски
  • Послабте гайки до того, як будете піднімати автомобіль (поки не знімаючи гайки). Якщо ви пропустите цей крок, послабити наконечники може бути дуже складно або взагалі неможливо. Крім того, послаблювати гайки вже після того, як автомобіль був піднятий, просто небезпечно.

  • Як замінити передні гальмівні диски
  • Підніміть автомобіль з міцним роз'ємом на тверду поверхню (наприклад, роз'єм для підлоги, якщо у вас є бетон для продовження роботи) і опустіть його дуже повільно і обережно на домкраті. Увага: колеса домкрата повинні бути в стоячому стані, хоча можуть трохи проїхати, і тому атвтомобіль не повинен стояти на м'якому підлозі або поверхні.

  • Як замінити передні гальмівні диски
  • Ніколи не працюйте без домкрата, який розташований на твердій плоскій поверхні, такий як камені або широкі пласти міцного дерева, щоб утримати домкрат від занурення, облокачіванія або нахилу і падіння і т.д. Розташуйте домкрат під твердою частиною автомобіля. Ви можете легко пошкодити бік автомобіля або навіть що-небудь зламати.
   • Злегка штовхніть автомобіль парі раз із боку в бік; якщо він переміщається, зісковзує з домкрата, занурюється в асфальт, бруд або гравій, а то й зовсім просто падає, краще дізнатися про це зараз, поки колеса на місці, ніж тоді, коли ви частково будете перебувати під авто.

   • Закінчите зняття колеса і закладіть його під машину, але тільки на задній частині домкрата. В тому випадку, якщо автомобіль зісковзне, це колесо може перешкодити вам, вашим рукам або голові опинитися під падаючим автомобілем (не даючи автомобілю впасти на землю).


   • Як замінити передні гальмівні диски
   • Переконайтеся, що у вас є всі необхідні інструменти. Є два болти, якими кріпиться супорт на майданчик кронштейна, і два болти, якими тримають майданчик кронштейна і поворотну ніжку. Якщо у вас немає інструментів, щоб зняти їх, зараз саме час поставити колеса на місце і йти в магазин. Вам, можливо, знадобиться інструкція і метричних розмірів гайкові ключі і гнізда, а також гайкові ключи для вгвинчування. Крім того, вам, можливо, знадобиться ряд шестикутників (ALLEN) або зірок (TORX), ключових гайкових ключів або наборів шестикутників або зірок.

   • Як замінити передні гальмівні диски
   • Видалення супортів зі шлангів вимагає зняття супорта з майданчика кронштейна. Деякі невеликі супорти малолітражок просто скріплюються скріпками, колодки дуже легко видаляти, а також стиснути без праці поршень. Великі легкові та вантажні автомобільні супорти є набагато більшими, вони закріплені на місці болтами. Колодки можуть легко вийти з супорта або залишитися в кронштейні, залежно від автомобіля. Помістіть супорт на верхній частині поворотної ножки або повісьте його з шматком дроту на вішалку для одягу або в будь-яке інше місце, де він не впаде і не буде бовтатися на гальмівному шлангу.

   • Як замінити передні гальмівні диски
   • Зніміть гальмівні колодки і перевірте їх на предмет зносу. Можливо, вам доведеться перекачати частину гальмівної рідини з головного циліндра, щоб пристосувати витісняється рідина (поршнем супорта гальма). Ви повинні зняти ковпачок з резервуара для гальмівної рідини і покрити її паперовим рушником або ганчіркою, щоб запобігти попаданню будь-якого стороннього тіла всередину. Деякі супорти мають поршні, які зроблені з керамічних або інших чутливих матеріалів, тому їх можна легко зламати, і тоді доведеться замінити весь супорт. Подумайте про використання C-затиску або шматка дерева, щоб змусити поршень відійти назад і дозволити колодці звільнитися так, як описано нижче, в розділі про установку нових супортів.
    • Також зараз саме час порівняти форму зносу гальм на лівій стороні машини з її правою стороною. Якщо є величезна різниця, ви повинні замінити супорти або ротори.

    • Деякі ротори легко зісковзують з болтів колеса, а деякі вмонтовані в центр колеса і зажадають входження колісних підшипників і мастила перепакування , див. нижче.


    • Як замінити передні гальмівні диски
    • Використовуйте мастило, щоб вирішити проблему вереску гальм, для підтримки нових гальмівних колодок, але поки їх не встановлюється. Тримайте рідини і мастильні матеріали подалі від матеріалу гальмівних колодок. Деякі автомобілі, особливо Ford Explorers / Mountaineers, мають спеціальні мастильні матеріали для супорта рухомих частин, і цю мастило нелегко дістати саму по собі (попросіть нагрівається мастило для гальм). Намагайтеся не видалити її. Якщо ці частини сухі і не змащуються, розгляньте питання про заміні супорта або про усунення інших пошкоджень або ознак проблем, як зазначалося вище.

    • Як замінити передні гальмівні диски
    • Перевірте гальмівні диски. Якщо там є якісь канавки або надмірне скління (блиск), приберіть це шліфуванням або замініть самі детали.

    • Як замінити передні гальмівні диски
    • Перевірте гальмівні шланги. Якщо вони протікають по арматурі або пошкоджені, вони будуть мати потребу в заміні, але це виходить за рамки цієї статті. Якщо ви тільки встановлюєте гальмівні колодки, перейдіть до пункту «Очищення супорта гальмівної скобою».

    • Як замінити передні гальмівні диски
    • Зніміть гальмівні ротори, повертаючи або замінюючи їх. На більшості автомобілів ротори знаходяться окремо від центру. Просто зніміть з ротора тяги. Можливо, вам доведеться видалити регулювальний гвинт і / або використовувати гумовий молоток, щоб послабити ротор. Вам може знадобитися ударний інструмент (бийте їм, коли скручуєте проти годинникової стрілки), щоб видалити гвинт.
     • Якщо гальмівної ротор і центр цілісні, видаліть маслянку, шпильку і замок гайки з осі. Тільки у випадку необхідності відкрутите дужку кронштейна від поворотної ніжки. Болти, які тримають конструкцію, як правило, '' заморожені '', так що, можливо, буде потрібно використовувати молоток, монтировку або ліхтар, щоб послабити їх.


     • Як замінити передні гальмівні диски
     • Відновити ротори можна в механічному цеху або магазині автозапчастин, які цим займаються. Деякі магазини автозапчастин мають гальмівні верстати або невелику механічну майстерню. Зателефонуйте туди, перш ніж почати свою роботу, щоб призначити час зустрічі; більшість механічних майстерень відкриті тільки до полудня в суботу і закриті в неділю. Ротори / центри можуть замінюватися (перетворюватися), Якщо вони не сильно зношені або пошкоджені, але якщо вони рифлені, розглянете питання їх заміни. Магазин повинен відмовитися їх встановлювати, якщо вони тонкі або пошкоджені.
      • Запасні частини можуть бути дорогими, особливо якщо ви замінюєте центру і його підшипники, замість того щоб відкласти старий центр і підшипники назад у машину. Тим не менше, не всі нові ротори / центри включають підшипники (хоча вони можуть мати нові моделі, так що ви можете просто капнути на підшипники мастилом нової консистенції). Можливо, вам доведеться самим встановити нову модель, а також забезпечити її мастилом. Таким чином, доведеться купити набір підшипників.

      • При необхідності, зараз також можна перепакувати підшипники переднього колеса. Зверніться до своєї інструкції по експлуатації або керівництву по змазуванню для цієї процедури. Вам знадобляться нові шпильки і мастило колісних підшипників, а також пара ножиць.


      • Як замінити передні гальмівні диски
      • Встановіть нові або відновлені покриття роторів в порядку, зворотному тому, як ви їх відокремлювали. Нові ротори мають шар масла на поверхні, щоб запобігти утворенню іржі, поки вони лежать на полиці. Очистіть масло углеводом / очищувачем паливної форсунки; в цьому випадку це працює краще, ніж гальмівний прибиральник. Закрийте м'яку прокладку кронштейна. Якщо ви не замінювали супорти, перейдіть до кроку «Очистіть супорт гальмівний скобою».

      • Як замінити передні гальмівні диски
      • Замініть супорти при необхідності. Переконайтеся, що бачок для гальмівної рідини надійно закритий, особливо якщо ви відкривали його раніше для заправки. Видаліть болт банджо, Що тримає трубку магістралі високого тиску гальмівної системи, що йде до супорта. Це спеціальний порожнистий болт, який дозволяє рідині текти через нього; не зашкодить його і не втратьте. Зверніть увагу на його положення або ориентацию. Ви повинні будете встановити його на новому супорті в тому ж самому місці, щоб уникнути згинів і пошкоджень шланга.

      • Як замінити передні гальмівні диски
      • Злийте рідину з супорта в безпечний контейнер для належної переробки.

      • Як замінити передні гальмівні диски
      • Зверніть увагу, що новий супорт буде поставлятися з двома латунними шайбами, гумовими кільцями для штифтів, скріпками фіксаторами (якщо є), новими штифтами (не факт) і, можливо, з порожнистим болтом, згаданому вище. Переконайтеся, що супорти встановлені з деталями / гвинтами у верхньому положенні. Якщо ви випадково переключаєте лівий і правий супорти і встановлюєте їх на неправильній стороні (легше зробити, ніж ви думаєте!), Деталі будуть знаходитися в більш низькому положенні, що призведе до проникнення повітря в рідинну камеру супорта, і це унеможливить витікання гальмівної рідини. Пам'ятайте про гвинтах повітрявідводчика.

      • Як замінити передні гальмівні диски
      • Знову прикріпіть трубку магістралі високого тиску гальмівної системи до нової мідної мийній машині, встановленої з обох сторін шланга, де знаходиться порожнистий болт. Багаторазове використання старих мийних машин або відмова помістити нові в правильному місці, змусить гальма протікати. Стисніть болт твердо.

      • Як замінити передні гальмівні диски
      • 20Очистіть супорт, якщо ви ще не зробили цього, за допомогою дротяного буфера колеса, пензлем або дрібним наждачним папером, якщо ви будете їх повторного використання і в будь-якому місці, де колодки ковзають проти супорта або доповнюють дужку дротяною щіткою. Покрийте повністю силіконовим мастилом тормоза.

      • Як замінити передні гальмівні диски
      • Стисніть поршень супорта, або в деяких випадках вкрутити в разі потреби. Так, деякі поршні (такі як Nissan), дійсно фактично можуть угвинчуватися. Якщо це так, то ви побачите спеціальні розмітки для інструменту у верхній частині поршня. Натиск такої поршня зірве різьбу і зламає супорт і поршень.
       • Використовуйте великий C зажим: якщо це прес у вигляді поршня, візьміть одну зі старих гальмівних колодок і помістіть її в супорт навпроти поршня, щоб З зажим знаходився навпроти. Зазвичай важкі розміри 20-25 см (внутрішні виміри) З затиску будуть (легкі затискачі будуть зігнуті або зламані) повільно і рівномірно стискати поршень назад в супорт.

       • Ще більш легкий спосіб стиснути цей поршень, це використовувати спеціальний (але недорогий і легкодоступний) інструмент розпірки гальмівної колодки Lisle Corp, створений спеціально для цього. Це краще, ніж тягнути важкий 25 см шматок заліза навколо С затиску, плюс це набагато швидше у використанні!

       • Примітка: До стиснення поршня назад в супорт рекомендується відкрити випускний гвинт, щоб гальмівна рідина вийшла з супорта, в той час як ви стискаєте поршень. Це не дозволить брудної рідини піднятися по гальмової магістралі і, можливо, пошкодити головний циліндр і внутрішні частини антиблокувальної системи (якщо ваш автомобіль має антиблокувальну систему). Це також усуває безлад, який може виникнути від гальмівної рідини, яка буде просуватися в головний гальмівний циліндр.


       • Як замінити передні гальмівні диски
       • Видаліть будь-яку гальмівну рідину, яка може вийти в даний момент; стежте за тим, як вона капає на тій стороні, де знаходиться резервуар. (Див. Примітку вище) Будьте обережні, гальмівна рідина може пошкодити або видалити фарбу з вашого транспортного засобу, якщо не прибрати її миттєво.

       • Як замінити передні гальмівні диски
       • Помістіть нові колодки в супорт або кронштейн. Можливо, вам знову доведеться використовувати велику плоску викрутку, але на цей раз будьте обережнішими, щоб не знищити будь-яку з колодок затискачів.

       • Як замінити передні гальмівні диски
       • Помістіть супорт назад в скобу кронштейна і закріпіть болтом.

       • Як замінити передні гальмівні диски
       • Покачайте гальмо. (Якщо у вас є не змінення супорти або ослаблена будь арматура, ви можете перейти до розділу «Колеса, рідини, випробування»). Або ж перевірте гальмо пізніше, якщо ви визначили, що гальмо йде м'яко або йде вниз занадто далеко і таким чином повертається назад).
        • Таким чином, вам знадобиться хороший помічник, щоб зробити одну сторону за один раз.


        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Використовуйте змивку, щоб зняти з пальців / шкіри мастило і будь-яку рідину, яка могла б потрапити на ротор або колодки під час установки. Масло або рідину на майданчиках можуть перешкоджати поломок автомобіля і зроблять процес зупинки більш важким.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Встановіть колеса назад на машину, щоб утримати ротор на прямій, якщо це легкий спосіб усунення ротора (окремо від центру).

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Не опускайте автомобіль з домкрата.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Зніміть гумовий ковпачок з полого гвинта, і відкрутіть штуцер на 1/4 або 1/2 обороту, або просто достатньо для того, щоб обережно його послабити і не пошкодити гвинт (використовуйте щільний твердий гайковий ключ, а не плоскогубці і не розвідний ключ). Прикріпіть відповідного розміру безбарвний або гумовий шланг до іншого кінця гвинта, зануреного в гальмівну рідину або можете це зробити до натискання на педаль гальма. Це допомагає уникнути всмоктування повітря назад в гвинт, якщо педаль натиснуто в самий невідповідний час.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • 30Попросіть свого помічника повільно натискати на педаль гальма, поки вона не досягне підлоги і тримати там, поки ви не скажете піднімати її назад вгору. Деяка кількість рідини може витекти або ви можете побачити бульбашки, які виходять з трубки у банку, у той час як повітря тільки почне виходити. Коли педаль упреться в підлогу, закрийте випускний гвинт. Помічник повинен повільно піднімати педаль. В той час як педаль гальма піднята до упору, відкрийте випускний гвинт знову.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Повторюйте процес натиску, закриття гвинта, ослаблення, повернення до натиску вниз і т.д., поки ви не побачите чисту гальмівну рідину (без бульбашок), що виходить з всмоктуючого матеріалу. Завжди затягуйте штуцер прокачування гвинта, перш ніж дістатися до самої рідині; остаточна перевірка - це 100% впевненість, що вона щільно затягнута. (Деякі гальма гравітації просочуються і рідина просто закінчується при відкритті гвинта, тому не відкривайте випускний гвинт, поки не побачите чисту рідину, не працюйте з педаллю гальма, хоча вона працює у всіх випадках.)

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Переконайтеся, що бачок для гальмівної рідини не працює вхолосту, в той час як прокачування гальм буде вводити повітря в головний циліндр і гальмівну систему, і буде просочуватися ще більше, ніж просто очищається повітря з циліндрів колеса і шлангів.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Колеса, рідини, тестування. Відкладіть колеса. Затягніть гайки з перетинання, протиставляючи їх контурах колеса, щоб воно трималося прямо. Приклад: Якщо у вас є п'ять наконечників, затягніть їх через колеса, як би малюючи зірки, перехрещуючи їх попереду і ззаду.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Перевірте рівень гальмівної рідини і при необхідності долийте.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Сядьте на сидіння водія та натисніть повільно на педаль гальма кілька разів. У перший раз педаль може опускатися погано, але після 2-3 разів педаль повинна працювати добре. Це садовить колодки навпроти роторів.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Переконайтеся у відсутності витоків у гальмівних шлангах, якщо ви замінили супорти.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Опустіть автомобіль і виконайте міні тест-драйв з колісними блоками, розташованими трохи позаду і перед транспортним засобом, щоб дозволити деякі короткі рухи вперед і назад і перевірити гальма. В іншому випадку ви можете дізнатися на власному гіркому досвіді, що гальма не працюють. Під час фактичного тест-драйву, переконайтеся, що автомобіль тягне, що немає ніяких змішаних і глухих шумів, і, що гальма працюють правильно.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Підтягніть гайки, щоб переконатися, що вони сидять щільно і поставте на них покришки / колеса.

        • Як замінити передні гальмівні диски
        • Покладіть свої інструменти в бік і очистіть їх. Можливо, ви захочете зберегти старі запчастини для автомобіля на день або два, щоб показати родині та друзям, перш ніж викинути. Ви все зробили. Використовуйте для миття рук рідке механічне мило, тому що гальмівна пил містить азбест і гальма дійсно дуже брудні.

        Поради


        • Більшості транспортних засобів не потрібно мати Прокачані гальма, якщо ви ніколи не відкривали гідравлічну систему (тобто, звільняти гвинт, гальмівні шланги або металеві лінії), якщо немає витоку. Це дозволить вам заощадити час і нерви з-за заморожених або іржавих гвинтів.

        • Ніколи не натискайте на педаль робочого гальма, а на супорти з роторами. Супорт поршень заштовхне і забезпечить вам безлад з гальмівної рідини і частин на кожному супорті.

        • Пам'ятайте про встановлення нових супортів з випускних гвинтів у верхньому положенні. Якщо після встановлення ви побачите, що вони знаходяться в нижньому положенні, то ви випадково переплутали лівий і правий супорти. Тоді ви повинні видалити їх і перевстановити правильно. Пам'ятайте, випускні гвинти вгорі!

        • Дискові гальма верещать за своєю природою. Використання високої температури на силіконовій основі гальмівного диска, мастила, доступні в магазинах автозапчастин, можуть допомогти уникнути цього, також як за допомогою гальмівної колодки. Дешеві гальмівні колодки верещать частіше, але вереск нових гальм не вказує на неправильну установку або загрозу безпеці.

        • Використовуйте роз'єм з багажника автомобіля, коли потрібно, але невеликий роз'єм набагато безпечніше і не дуже дорогий. Опори домкрата також гарна ідея. Ніколи не працюйте під автомобілем, використовуючи тільки роз'єм! Завжди використовуйте опори домкрата!

        • Гальмівні колодки можуть містити азбест, тому не використовуйте стиснене повітря для очищення ваших гальм або коліс перед початком роботи з автомобілем. Замість цього використовуйте одноразову ганчірку і надягайте при цьому респіратор хорошої якості.

        • Купуйте інструкцію з експлуатації своєї машини. Крім того, купите пару покриттів буфера, щоб зберегти сальні руки і гальмівну рідину від фарби автомобіля, а також купіть хорошу пару рукавичок для механіка. Вони того варті!

        • При покупці набору ключів або розеток спробуйте зібрати і необхідний набір згідно спільноті автомобільних інженерів, і метричні розміри. Так, іноді вам будуть потрібні ці метричні розміри.

        • Тримайте робоче місце в чистоті і добре організованим, так, щоб ви не втратили жодних інструментів або їх деталей. Тримайте поруч багато паперових рушників і ганчірок. Крім того, не забувайте одягати старий одяг. Чи не працюйте в костюмі, якщо це можливо.

        • Купуйте деталі кращої якості, які ви можете собі дозволити. Ви вже заощадили на механіці, так потратьте ці гроші на запчастини!

        • При стисненні супорта, якщо ви бачите, що гальмівної рідини занадто багато, ви можете видалити надлишок чистої туркою. Не використовуйте повторно цю рідину. Якщо вам потрібно додати, використовуйте нову. Це дешево, так що не намагайтеся заощадити кілька копійок на ваших гальмах. Можливо, вони вам знадобляться.

        • Використовуйте трохи анти-захоплюючого складу на болтах і деталях навколо внутрішньої частини, де ротор відповідає центру, щоб зробити майбутнє видалення легше. Не використовуйте його занадто багато!

        • Завжди замінюйте гальма в парах. Колодки з обох сторін, ротори обидва боки. Супорти можуть бути замінені по окремо.

        • Навіть якщо ви можете взяти ротори повторно, купіть краще нові! Таким чином, ви зможете наступного разу взяти свій старий набір, перш ніж ви демонтіруете автомобіль.

        Попередження

        • Звертайте увагу на те, де знаходяться частини вашого тіла. У тісноті під машиною, намагаючись послабити вперті болти, ви можете легко пошкодити собі щось - лікті або голову. Усвідомлюючи це, бороніть навіть незначним ударам.

        • Гальмівна пил містить азбест. Будьте обережні, не ковтайте нічого допомогою дихання, не їжте / пийте, не паліть цигарки, не витирайте піт з чола. Ретельно все промити, коли закінчите.

        • Ризик надихатися азбесту з гальмівних колодок, є більш реальним, ніж прийнято вважати. Статистика показує, що серед автомеханіків високий ризик захворювання раком якраз з цієї причини (особливо тих, хто працює із старими моделями машин.)

        • Автомобілі не страшні, але вони великі і важкі. Будьте особливо обережні і блокуйте колеса, встановіть стоп-кран, перевірте роз'єм і закладіть колеса під машину, як додаткову безпеку в допомогу домкрата.

        Що вам знадобиться

        • Запчастини

        • Опори домкрата

        • Домкрат (переважно роз'єм на бетонній області роботи)

        • Велика стартовий майданчик або частину пиломатеріалів, якщо працюєте не так на бетоні

        • Ганчірки, паперові рушники (і картон для захисту підлоги)

        • Засоби для видалення, зазвичай, три-чотири ключа і наконечник ключа

        • Чисте, добре освітлене місце, досить велика, щоб припаркувати автомобіль

        • Велика плоска викрутка

        • Гумовий молоток

        • Набір SAE / метричні гайкові ключі і розетки

        • Молоток, монтування, ліхтар (для видалення важко піддаються гвинтів)

        • Паливний фільтр і великий C зажим (20-25 см)

        • Металева щітка, дрібна наждачка

        • Високотемпературна силіконова гальмівна мастило

        • Аерозольний балончик прибиральника

        • Друг (в основному для прокачування гальма)

        • Рідке мило механіка

        • Фляга або відповідного розміру шланг для прокачування гальма

        • Гальмівна рідина [DOT або краще (перевірте рекомендації до вашого автомобіля).