Як замінити рухомий автомобільний ремінь


Ця стаття не про те, як поміняти приводні ремені на автомобілі, або серпантином ремінь або клиноподібні ремені. Вона НЕ про те, як замінити ремінь ГРМ.

Кроки


  Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 1. Переконайтеся, що у вас правильний новий ремінь. Це найкраще визначається шляхом пошуку номера деталі старого ременя, і отриманні точного еквівалента. Якщо номер не може бути знайдений, тоді передайте старий ремінь дилеру в магазині запчастин, і він зможе вам допомогти. Ніщо не замінить оригінальну деталь, але знаючі продавці можуть зіставити старий ремінь з новим.

 2. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 3. Зробіть креслення, якщо ви не знайомі з методом установки ременів. Зробіть малюнок, якщо ви не знайомі з тим, як ремені встановлюються. Хоча його демонтаж може здатися простою справою, під час проведення цієї операції можуть виникнути труднощі.

 4. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 5. Якщо є декілька ременів, промаркируйте їх. Олівцем, вістрям, або шматочком липкої стрічки. Пронумеруйте їх від початку до кінця.

 6. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 7. Тримайте всі ваші інструменти під рукою. І в першу чергу, вам потрібно буде з'ясувати, і оглянути, як ваш ремінь або ремені натягуються і як їх звільнити. Існують два основних типи систем натягу: перша є більш нової, постійно натягнута (До пружини, або гідравлічним пристроям) на серпантіноподобний ремінь. Як правило, ці системи вимагають від вас протягнути їх за допомогою гайкового ключа чи спеціального інструмента для ременів, і виштовхнути натяжітель з цього місця, щоб можна було легко дістатися, замінити ремінь, натиснути на натяжітель ременя знову, і закінчити вдягання нового ременя; або ж може бути другий варіант, коли компонентна система натягу, яку зазвичай можна знайти на старих автомобілях, (до 1990-х років, вона в цілому включає в себе кілька ременів, які часто мають клиноподібний вигляд). Вони мають V-подібну форму, якщо дивитися на них поперек, а ремені вписуються в V-подібну канавку на шківі. Вони або натягуються шляхом запуску джерел напруги (наприклад, генератора змінного струму) або натяжним роликом або ближче, або далі від ременя, таким чином натягуючи його. Ви повинні послабити всі фіксуючі болти або гайки на ролику натяжителя. Вони зупинять натягу, так само, як і шарнірний болт або гайка, якщо ви використовуєте генератор або шків підсилювача керма для натягу. Часто клинчастий ремінь набагато важче замінити. Якщо ви не впевнені у своїх силах і не маєте вільного часу, розгляньте варіант передати автомобіль механіку.

 8. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 9. Ослабьте натягач (пристрої) ременя. Іноді, на серпантині ремені, є спосіб стримувати натяжітель, як тільки ви його стиснули, за допомогою шпильки або шестигранного ключа, відкрутивши отвір натяжителя в певному місці на двигуні. Ви дізнаєтеся про це, якщо подивитеся на інструкцій або зметикуєте самі.

 10. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 11. Зніміть старий ремінь, звертаючи увагу на намотування.

 12. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 13. Візьміть новий ремінь і утримуйте навпроти старого ременя, натягнувши їх великими пальцями, начебто, того, як ви розтягує штани, розтягнувши ремені до межі, щоб переконатися, що вони однакової довжини.

 14. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 15. Встановіть новий ремінь, виходячи з діаграми розташування, яку ви намалювали або придбали. Якщо натяжители стримуються за допомогою штифта або чогось схожого, то підтягніть ремінь на все шківи, ​​і продовжуйте далі. Якщо вам треба стиснути натяжітель знову, тоді просто поставте ремінь на все шківи для натягу, крім натягував. При необхідності, щоб утримувати ремінь від падіння, використовуйте прищіпки або підпружинені затискачі, щоб закріпити ремінь на один або два шківа.

 16. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 17. Стисніть натяжітель при необхідності і встановіть останній не намотану частина ременя на його шків, відпустіть натяжітель, і нехай він виконує свою роботу.

 18. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 19. Якщо ремінь натягнуть складовим або різьбовим регулятором, то затягніть його. Важливе правило - ремінь повинен мати максимум 1.5 см вільного місця в середині ділянки найдовшого ходу ременя. Подивіться керівництво транспортного засобу для отримання додаткової інформації. Якщо у вас виникли сумніви, зверніться до механіка: неправильно натягнутий ремінь може пошкодити автомобіль.

 20. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 21. Двічі перевірте, щоб всі ремені були повністю на своїх шкивах і рівно працювали (дивіться з боку, якщо всі вони вирівняні по прямій лінії, а не зігнуті, оскільки через це ремінь може потрапити не на той шків).

 22. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 23. Переконайтеся, що всі скріплюють болти або гайки, або поворотні болти або гайки, які ви послаблювали, затягнуті.

 24. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 25. Відійдіть і зберіть інструменти з моторного відсіку і залиште відкритим капот. Обійдіть автомобіль і перевірте ремінь протягом декількох хвилин, щоб переконатися у відсутності проблем. Шум, вереск, скрегіт, дим і т.д., - ознаки того, що щось не так. Ремінь може мати проблеми з різьбленням або бути неправильно натягнутий. Вимкніть автомобіль і дайте йому охолонути, перш ніж знову оглянути ремінь.

 26. Як замінити рухомий автомобільний ремінь
 27. Якщо у вас виникли проблеми, перевірте, що деякі компоненти, такі як насоси рульового управління не зламалися, і їх не заклинило, коли ви обертали його рукою. Всі компоненти, крім колінчастого валу, повинні вільно і легко обертатися від руки. Переконайтеся, що шківи вирівняні один з одним, переконаєтеся, що не розлито масло або охолоджуюча рідина по всьому ременя або шківа, і якщо це так, то відремонтуйте те місце, які викликало витік, або якщо це ви випадково розлили, і потрапили на деталі, налийте трохи очищувача для гальм (використовуйте банку, доступну для покупки в автомагазині) на ремені і шківи, ​​які видалять масло або охолоджуючу рідину, і випарується швидко і без залишку.

Попередження


 • Чи не кладіть руку і не торкайтеся будь частиною вашого тіла ні до чого рухається або обертається на працюючому автомобілі.