Як замінити стабілізатор поперечної стійкості


У цій статті ми пояснимо, як замінити стабілізатор поперечної стійкості - елемент підвіски автомобіля, який частенько буде голосно шуміти в момент прийняття автомобілем положення кута і в момент, коли автомобіль похитує, Або коли автомобіль спирається на сторону, у якої погані втулки на шарнірах. Примітка: Ця інформація та фотографії були зроблені на автомобілі «1996 Nissan Maxima» на передньому колесі з боку водія. Інші транспортні засоби можуть виглядати по-різному або мати інші вимоги, перевірте своє керівництво по сервісу.

Кроки


  Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 1. Ослабьте гайки на колесах. Ослабьте їх небагато, але не знімайте повністю.

 2. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 3. Підніміть автомобіль вгору. Вам буде необхідно пріподняьт автомобіль домкратом, помістивши домкрат під важіль підвіски так, щоб він стиснув підвіску і зняв напруженість з шарнірів. (Дивіться керівництво по належному застосуванню та безпеки застосування домкрата)

 4. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 5. Зніміть гайки і колесо.

 6. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 7. 4Визначте поганий шарнір поганий шарнір:

 8. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 9. 5Зніміть гайки, утримуючи стабілізатор поперечної стійкості в стійкому поперечному положенні. Вам знадобиться підхопити вал знизу під лінією розгойдування - наприклад, пара затиснутих лещат замкнуті плоскогубцями. На нижній болт ви можете використовувати торцевої ключ на гайці, і ключ на гайці який знаходиться на іншій стороні підвіски (див. Малюнок).

 10. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 11. 6Встановіть новий шарнір. Просто вставте спочатку нижню частину, а потім верхню. Будьте впевнені, що встановіть такий же шарнір, як і оригінал - втулки стикаються з стабілізатором - зверху: гайки, металеві шайби, втулки, стабілізатор поперечної стійкості, втулки, металева шайба. Нижній шарнір це просто гайка, точка монтажу, гайка поменше. На цій картинці ви бачите новий шарнір, зверніть увагу, що верхня втулка / шайба / гайка ще не встановлені, і все це має бути затягнуте.

 12. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 13. Затягніть гайки. При затягуванні гайок, вам знову знадобиться використовувати торцевої гайковий ключ внизу на великій гайці, відрегулюйте гайковий ключ на меншій гайці. Обов'язково використовуйте правильні розміри, щоб вони не пошкодилися. На самому верху, торцевої ключ і лещата повинні бути закріплені так, щоб вал не обертається.

 14. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 15. Стисніть втулки приблизно на половину. Нижня частина повинна бути затягнута так, щоб дві гайки по обидва боки монтажної точки не мали люфту.

 16. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 17. Замініть колесо і виступаючу гайку. Зробіть це після того, як все буде затягнуто на шарнірі, переконайтеся, що у вас є всі необхідні інструменти.

 18. Як замінити стабілізатор поперечної стійкості
 19. Закінчуємо роботу.

Поради


 • Якщо у вас виникли проблеми з видаленням гайки в момент притримування стабілізатора поперечної стійкості, ви можете спробувати проникаюче масло, заморожуючий розчин і т.д.

 • Якщо ви не впевнені, будь ласка, надайте свій автомобіль професіоналам!

 • Підготуйтеся - організуйте і зберіть свої інструменти так, щоб вони були у вас під рукою - розетки, ключі, молоток і. т.д., в такому випадку ви зможете працювати швидко і не повинні будете ходити на «полювання» за інструментами.

Попередження

 • Тримайте дітей, в той час як автомобіль піднятий!

 • Ця інформація та фотографії були зроблені на автомобілі «1996 Nissan Maxima». Інші транспортні засоби можуть виглядати по-різному або мати інші вимоги, перевірте своє керівництво по сервісу.

 • БЕЗПЕКА НАСАМПЕРЕД! Ці кроки зажадають від вас того, що доведеться підняти свій автомобіль від землі. Ви повинні слідувати відповідні вимогам безпеки для роботи на транспортному засобі і при підйомі автомобіля (наприклад, підняття автомобіля домкратом, і т.д.) Якщо ви не впевнені, будь ласка, надайте свій автомобіль професіоналам.

 • Будьте дуже обережні при роботі в цій галузі - ви повинні бути обережні, щоб не пошкодити гальмівні компоненти, такі як гальмівні шланги, і не пролити мастильні матеріали (проникаюче масло) на гальмівні компоненти / лінії / ротор / колодки і т.д.

 • Носіть належний захист - захист очей, особливо при використанні різака або шліфувальних інструментів. Захист рук в разі, якщо ваші руки ковзають.