Як замінити термостат


Термостат - це побутовий прилад, який регулює опалення та систему центрального кондиціонування. З урахуванням заданих параметрів налаштувань температури, термостат включає піч або кондиціонер, щоб обігріти або ж охолодити ваш будинок або офіс. Як тільки температура досягає певного рівня, термостат відключає піч чи кондиціонер, поки не буде потрібно включити їх знову. Заміна неефективного термостата може допомогти вам заощадити гроші за рахунком за комунальні послуги. Використовуйте ці підказки, щоб замінити термостат.

Кроки 1. Купіть новий термостат, який буде працювати з вашою системою. Вивчіть на упаковці зазначену сумісність замінного термостата. Більшість замінних термостатів сумісні з усіма поширеними системами. Однак, якщо ваша система є унікальною, знайти заміну термостата може бути непросто.


 2. Вивчіть інструкцію виробника як приєднувати дроти при заміні термостата. В більшості термостатів використають схожі методи установки, однак буде незайвим прочитати всю інформацію і проглянути всі фотографії, що пояснюють як встановити новий термостат.


 3. Вимкніть термостат від електроживлення. Вимкніть перемикачі на коробці-автомат, які відносяться до вашого термостата, печі та кондиціонеру. Відключення електроживлення під час заміни старого термостата на новий, знижує ймовірність ураження вас електричним струмом.


 4. Зніміть старий термостат зі стіни. Більшість термостатів ковзають вгору від місця кріплення до стіни. Якщо є настінна пластина, то ослабте гвинти, які кріплять її до стіни.


 5. Відключаючи старий термостат, зверніть увагу, як були приєднані дроти.
  • Запишіть способи підключення проводів. Запишіть, які дроти, яких гнізд були підключені на задній панелі термостата. Більшість з'єднань позначені буквами. Наклейте етикетки на ті дроти, які були вільними і не підключалися до термостата.

  • Не звертайте увагу на кольори проводів, виключення можна дійти для власної маркування. Якщо термостати підключають непрофесіонали, вони зазвичай не дотримуються правил, тому кольори можуть не відповідатиме своїм призначенням.  • Від'єднавши, закріпіть дроти, що звисають зі стіни. Зв'яжіть проводи разом або прикріпіть їх до стіни ізоляційною стрічкою, щоб вони не падали на стіну.


  • Замініть настінну панель. Використовуйте настінну панель як шаблон. Намітьте отвори, які ви збираєтеся просвердлити під шурупи. Використовуйте рівень, якщо це необхідно. Просвердлите отвори і закріпіть шурупами настінну панель на стіні в новому становищі.


  • Підключіть термостат к дротах. Використовуйте ваші замітки і наклейки, щоб повторно підключити дроти до термостата. Ви можете самі закриття дроти в роз'ємах термостата або послідувати вказівкам з інструкції, наданій виробником.


  • Додайте термостат на стіні. Сховайте всі дроти всередину стіни. Прикріпіть термостат задньою стороною до стіни, трохи вище стінний панелі. Посуньте його вниз, так щоб він сів у пази (або шурупи) на стінний пластині.


  • Підключіть електроживлення до термостата, печі та кондиціонеру. Щоб відновити харчування включите відповідні перемикачі в коробці-автомат.


  • Переконайтеся, що замінений термостат працює. Встановіть термостат черзі режим печі і кондиціонера. Для активації дайте вашої печі і кондиціонеру не менш 5 хвилин. Якщо термостат належним чином не працює, повторити всі кроки, щоб зрозуміти, де ви допустили помилку.


  • Готово.