Як замінити щітку склоочисника


Ця інструкція розповість вам, як міняти безкаркасні щітки склоочисника. Безкаркасні склоочисники увійшли в моду після 2005 року. Ця інструкція описує процес заміни щітки Bosch Aerotwin, але процес заміни майже ідентичний для всіх щіток.

Кроки


  Як замінити щітку склоочисника
 1. Підніміть важіль склоочисника. Важіль приживається до скла пружиною, так що вам не знадобитися докладати значних зусиль. Якщо важіль переведе у вертикальне положення, то він буде залишатися в такому положенні до тих пір, поки ви не штовхнете його назад до скла. Якщо підняти склоочисники заважає капот - переходите до кроку 2.

 2. Як замінити щітку склоочисника
 3. Якщо у вас вийшло підняти склоочисники, можете переходити до кроку 3. Якщо ви не можете підняти склоочисники, сядьте в машину, включіть запалення і двірники, а потім вимикайте запалювання, коли двірники будуть в зручному положенні. Для цього немає необхідності заводити мотор, просто включіть запалення. У зручному положенні у вас має вийде зняти двірники.

 4. Як замінити щітку склоочисника
 5. Тепер ви можете зняти стару щітку склоочисника. Натисніть на засувки з обох сторін пластмасового чохла і тягніть його в сторону, позначену червоною стрілочкою. Тепер щітка повинна легко зніматися з важеля.

 6. Як замінити щітку склоочисника
 7. Якщо у вас все виглядає як на малюнку, штовхайте щітку з сторону, позначену червоною стрілкою.Ви можете злегка покачати щітку, але не застосовуйте надмірну силу.

 8. Як замінити щітку склоочисника
 9. Ви зняли щітку з важеля, а значить ви вже на половині шляху.

 10. Як замінити щітку склоочисника
 11. Розпакуйте новий склоочисник. Зніміть пластикову захист. Зробіть процедуру, як показано на малюнку. Стисніть пальцями клямки і тягніть в сторону, позначену синьою стрілкою. На малюнку показаний вже наполовину знятий ковпачок з затиснутими кріпленнями.

 12. Як замінити щітку склоочисника
 13. На це малюнку показаний двірник зі знятим ковпачком.

 14. Як замінити щітку склоочисника
 15. Тепер ви можете одягнути нову щітку на важіль склоочисника. Просто одягніть щітку на важіль до характерного клацання.

 16. Як замінити щітку склоочисника
 17. Потім, стисніть пальцями клямки на захисному ковпачку і одягніть його на щітку. Ковпачок буде надійно фіксувати щітку на важелі.

 18. Як замінити щітку склоочисника
 19. На цьому малюнку показаний правильно встановлений новий двірник. Залишається тільки штовхнути важіль назад до лобового скла. Щоб повернути важіль на місце, штовхніть його і притримуйте рукою, щоб він не вдарився об лобове скло.

 20. Як замінити щітку склоочисника
 21. Якщо вам довелося виконувати крок 2, сядьте в автомобіль і знову включіть запалення - двірники повернутися в початкове положення.

Поради


 • Вам не потрібні ніякі інструменти. Тільки вільні руки і пара хвилин часу.

Попередження

 • Чи не застосовуйте надмірну силу. Якщо щось не виходить, переконайтеся, що ви нічого не ламаєте. Швидше за все, ви пропустили засувку.

Що вам знадобиться

 • Власні руки

 • Запасна щітка склоочисника