Як зареєструвати причіп


Вимоги для реєстрації причепа разняться залежно від місця вашого проживання. Юрисдикція кожного штату встановлює власні принципи і закони для реєстрації причепа. Загальні положення стверджують, що ви повинні зареєструвати його в той момент, коли ви почали ним користуватися для безпечної буксирування таких речей, як човен, мотоцикл або снігохід за своїм транспортним засобом, коли ви їдете на відкритій дорозі. Є кілька основних принципів, яких потрібно дотримуватися, щоб зробити цей процес більш простим і швидким.

Кроки


  Як зареєструвати причіп
 1. Наведіть початкові довідки в Департаменті транспортних засобів (ДТЗ) за місцем проживання. Відвідайте їх сайт, якщо він доступний, щоб дізнатися більше про цей процес. Якщо ваше відділення не має веб-сайту, зв'яжіться з ними напряму або прийдіть в офіс.

 2. Як зареєструвати причіп
 3. Підготуйтеся до реєстрації вашого причепа, взявши з собою всі необхідні документи, такі, як водійські права, перед поїздкою в ДТЗ. Інші прийнятні види ідентифікаційних документів - дійсне посвідчення особи (з фото) або військовий квиток.

 4. Як зареєструвати причіп
 5. Зрозумійте: основна вимога для реєстрації причепа - наявність офіційного паперу про покупку, яка підтверджує ваше право власності. На цьому документі повинен бути вказаний рік, марка і форма кузова, вага і серійний номер. Інформація про покупця і продавця також має бути присутня.

 6. Як зареєструвати причіп
 7. Знайте, що ви також повинні надати сертифікат номера при реєстрації. Якщо ви придбали причіп недавно і не маєте номер, то для його отримання вам потрібно слідувати процедурам, встановленим вашим ДТС ..

 8. Як зареєструвати причіп
 9. Вам, можливо, доведеться перевірити причіп і віддати його на огляд інспекції з безпеки. Більшість відділень ДТС мають такі інспекції на місці.
  • Знайте, якщо вашому причеп потрібна перевірка даної службою, вам можуть дати тимчасову реєстрацію. Рядків тимчасової реєстрації і плата за неї визначаються місцевим ДТЗ.


  • Як зареєструвати причіп
  • Заповніть заявочну форму для реєстрації причепа і оплатіть необхідні суми. Види оплат можуть варіюватися залежно від місця вашого проживання і включати в себе реєстраційну суму, плату за номер, страховку і адміністративний збір, а також податок з продажу, якщо це потрібно у вашому регіоні.

  • Як зареєструвати причіп
  • Зрозумійте, що тривалість реєстрації для вашого причепа залежатиме від законів і правил, встановлених вашим регіональним ДТЗ. Наприклад, рядків реєстрації причепа в США, становить, як правило, 2 роки.

  • Як зареєструвати причіп
  • Переконайтеся, що ви придбали хорошу страховку для вашого причепа і всього, що ви на ньому розміщуєте, при буксируванні і перевезенні на відкритій дорозі, наприклад, для човна. Вам потрібно забезпечити захист і для причепа, і для всього, що ви перевозите в ньому, на випадок аварії. Після завершення процесу подачі заявки і реєстрації вашого причепа, належним чином прикріпіть на нього номерний знак.