Як знайти бу двигун в хорошому стані


Заміна двигуна може виявитися найдорожчим видом ремонту в автомобілі. Купівля та встановлення уживаного двигуна в хорошому стані може заощадити вам тисячі рублів і позбавити від головного болю.

Кроки


  Як знайти бу двигун в хорошому стані
 1. Зберіть інформацію про вашому транспортному засобі. Вам необхідний VIN код, номер двигуна і дата випуску. Можливо вам не знадобиться вся ця інформація, але вона допоможе заощадити час.

 2. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 3. Відкрийте місцева «Жовті сторінки» або інші газети з оголошеннями і шукайте в розділі «Автозапчастини - б / в і відновлені». Або відкрийте будь пошукової сайт і шукайте «б / у двигуни».

 4. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 5. Пройдіться по списку постачальників. Говоріть наступне: «Добрий день, мене звати [ваше ім'я. Я шукаю б / у двигун для мого автомобиля [модель і рік випуску. »

 6. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 7. Запитайте про пробіг двигуна. Потім попросіть сервісну книжку автомобіля, щоб перевірити пробіг.

 8. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 9. Попросіть докладний опис двигуна. Чи встановлені на ньому впускний і випускний колектори? Паливна рампа? Проводка? Картер? Кришки клапанів? Кришки ГРМ? Чи які-небудь ушкодження систем? Автомобіль був пошкоджений під час аварії спереду або ззаду?

 10. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 11. Пам'ятайте, що при покупці б / у двигуна ви купуєте тільки сам корпус (блок циліндрів, головку блоку та внутрішні компоненти). Велика частина деталей перерахованих вище на б / у двигуні залишається для зручності, проте жодна з них не буде відповідати або покриватися гарантією. Виробники використовують одні й ті ж блок і голівку циліндрів на протязі багатьох років, але всі інші навісні деталі можуть відрізнятися в залежності від року випуску. Плануйте перенести відповідні деталі з вашого старого двигуна і докази заміни системи ГРМ (особливо на двигунах з ремінним приводом і DOHC-двигунах) - обов'язкова вимога для збереження гарантії.

 12. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 13. Запитайте чи буде знижка при оплаті готівкою.

 14. Як знайти бу двигун в хорошому стані
 15. Чи не образити власника фірми з утилізації автомобілів, питаючи про знижку при купівлі за готівку. Вірите чи ні, але розбиті автомобілі куплені на страхових аукціонах, дійсно дуже дорогі.

Поради


 • Вимагайте звіт з історії автомобіля і сервісну книжку, щоб звірити пробіг. Він повинен показати пробіг автомобіля, коли він потрапив у аварію і більше не працював.

 • Купуйте тільки у людей, яким довіряєте. У багатьох є скарги, але уникайте людей, у яких занадто багато скарг.

 • Деякі компанії дають більш тривалу гарантію на двигуни, ніж інші. А також забезпечують вільний доступ до історії автомобіля.

 • Коли ви обираєте новий двигун, зверніть увагу, цей двох або чотиритактний двигун. Двотактні двигуни потужніші, але і сильніше забруднюють навколишнє середовище. Чотиритактні двигуни менш потужні, але більш екологічно чисті і використовують менше палива. Переконайтеся, що купуєте двигун, який вам підходить!

 • Ваш дилерський центр може допомогти вам підібрати відповідний VIN-коду двигун за серійним номером.

Попередження

 • Перед покупкою перевірте гарантійні умови кожної компанії, щоб дізнатися свої зобов'язання і те, що компанія буде і не буде робити в разі виникнення проблем.

 • Є компанії, які будуть говорити вам не відповідає дійсності пробіг двигунів. Ось чому відомості про історію автомобіля, включаючи попередніх власників і ДТП, є обов'язковими - щоб захистити вас.