Як знайти кого то, хто оплачував би виплати по вашому автомобілю


Ви повинні виплачувати оренду або кредит ще кілька місяців, але вам більше не потрібно транспортний засіб? Багато орендні договори, а також деякі кредити дозволяють іншій людині взяти на себе залишок заборгованості, переписавши автомобіль і виплати на себе. Це може бути особа, якій ви продаєте машину, що дозволить вам звільнитися від платежів, що висять над вашою головою.

Кроки


Метод 1 з 3: Переконайтеся, що передача договору оренди або кредиту допустима


  Як знайти кого то, хто оплачував би виплати по вашому автомобілю
 1. Перевірте договір оренди або кредиту, щоб упевнитися, що він дозволяє іншій стороні взяти його на себе. Якщо ви не впевнені в тому, що це допустимо, проконсультуйтеся з адвокатом або кредитором / орендодавцем.

Метод 2 з 3: Пошук людину, якій можна передати зобов'язання

  Як знайти кого то, хто оплачував би виплати по вашому автомобілю
 1. Знайдіть когось, хто готовий взяти на себе ваш кредитний / орендний договір. Способи пошуку людини, якій хоче це зробити:
  • Скористайтеся онлайн-списками. Деякі сайти пропонують списки автомобілів, чиї власники шукають людей для передачі кредиту. «Lease Trader» та «Take My Payments» - дві відомі компанії, що пропонують списки власників, які шукають таких людей.

  • Подайте оголошення в місцеву газету. Спеціальний розділ вашої місцевої газети - хороше місце для оголошення про пошук водіїв, які погодяться взяти на себе договір оренди або кредит. Розмістіть інформацію з фотографією транспортного засобу, пробігом, станом машини, сумою щомісячних платежів і терміном, що залишився до закінчення виплати.

  • Використовуйте соціальні мережі. Якщо ви зареєстровані в Твітері, Фейсбуці або інших соцмережах, зробіть там пост з оголошенням. Не забудьте додати фотографію і суму щомісячних платежів, а також термін, що залишився кредиту / оренди.

  • Поговоріть з друзями, родичами і колегами. Нехай вони знають, що ви шукаєте когось для передачі орендного / кредитного договору.


  Метод 3 з 3: Передача автомобіля

   Як знайти кого то, хто оплачував би виплати по вашому автомобілю
  1. Зверніться до своєї компанії-орендодавцю / кредитору. Кожна фінансова установа має власну процедуру орендного або кредитної пропозиції. Процедура зазвичай включає в себе:
   • Представлення кредитної заявки на нового власника. При передачі позики або оренди, потенційний власник / орендар повинен буде заповнити заявку на кредит і схвалити загальну суму, яка залишилася на договорі кредиту або оренди.

   • Оплата або передача поточного кредиту / оренди. Після того, як новий власник / орендар підтвердить покупку / оренду транспортного засобу, орендна угода або номерний знак перейдуть до нього / їй, ваш кредит буде сплачений, а новий буде відданий вже іншому господареві.

   • Створення нового договору оренди / кредиту. Коли кредит або оренда були переглянуті або передані, новий власник / орендар постає відповідальним за виплату суми.


   • Як знайти кого то, хто оплачував би виплати по вашому автомобілю
   • Підготуйте автомобіль для свого нового власника. Коли передаєте автомобіль новому власнику, вам потрібно буде:
    • Прибрати всі особисті речі. Заберіть свій Айпод, рукавички, зарядний пристрій і всі інші особисті предмети з транспортного засобу.

    • Очистити салон автомобіля. Помийте підлогу, двері, кермо і витрете скла зовні і всередині.

    • Помити машину. Відвезіть транспортний засіб на автомийку або вимийте його самостійно. Переконайтеся, що його натерли хорошим воском.


    • Як знайти кого то, хто оплачував би виплати по вашому автомобілю
    • Передайте транспортний засіб фінансовій установі, яка видала кредит / орендний договір. Дотримуйтесь інструкцій вашої компанії для передачі машини. Більшість з них (компаній) заберуть автомобіль, якщо ви так побажаєте.
     • Якщо у вас на руках права власності на транспортний засіб, ви повинні будете переписати його на нового власника або ваше фінансова установа. Порадьтеся з кредитною компанією / орендодавцем, кому також передати номер.