Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am


While driving, do turn signals continue making the turn-signal clicking noise for a Коли їдете за кермом, чи продовжують поворотники видавати клацання протягом деякого часу, як правило, відразу після повороту? Іноді завершення повороту може скинути цей клацали звук, але з часом проблема погіршується, і клацання можуть звучати спонтанно. Ця проблема впливає на багатофункціональний перемикач, який використовується в моделях Понтіака Гранд Ем 1999-2005 р.в. Ось кілька кроків по ремонту поворотников в цих Понтіак, які дозволять вашому автомобілю працювати нормально.

Кроки


Метод 1 з 3: Початкові кроки


  Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 1. Відключіть негативний кабель (мінус) акумулятора

 2. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 3. Викриття накидним ключем №25 (у наборі) два зовнішніх болта з нижньої частини рульової колонки. Центральний болт можна залишити, так як він тримає тільки нижню половину пластика навколо рульової колонки. Візьміть руками верхню і нижню частини пластика разом.

 4. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 5. Обережно потягніть, щоб відділити дві частини. Зніміть тільки верхній пластик (нижній не має значення).

 6. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 7. 4Зверніть увагу на букву «Е» на фото. Це підпружинений виступ круглого контактного штифта, який забезпечує з'єднання між круглим виступом на рульовій колонці з виступаючим контактом всередині багатофункціонального перемикача. Він показаний вже знятим з лицьового боку круглого виступу. Зніміть перемикач, який вимикає / включає поворотники. Зверніть увагу: він виступає лише на 1/8 - це буде важливо потім.

 8. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 9. Викриття один торцевої болт на 25 (А) на верхній частині багатофункціонального перемикача (на цьому фото він уже знятий). Акуратно підніміть багатофункціональний перемикач, щоб дістатися до роз'ємів проводки B, C і D. Зніміть три роз'єми в такому порядку: B, C, D. Зніміть багатофункціональний перемикач.

 10. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 11. 6Спробуйте почистити контакти зовні У щілинах (пазах) між контактами над болтом №3 (на фото) повинна бути засмічена мастило. Спробуйте видалити її за допомогою ватних тампонів, зубочистки або маленькою плоскій отверткі..Шаблон: large image

Метод 2 з 3: Що робити, якщо потрібна подальша очистка

  Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 1. Якщо очищення зовні не допомогла, візьміть перемикач окремо і очищайте далі. Зніміть сьомий торцевої болт з багатофункціонального перемикача. Плоска викрутка може вам допомогти, тому що це складно зробити накидним ключем. Є невелика петелька з боку рукоятки омивача лобового скла.

 2. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 3. 2Зніміть кришку. Очистіть контакти і мідний пластину перемикача від бруду (ватяні тампони і спирт добре з цим впораються). Ви, мабуть, помітили, що мастило перекрила деякі пази на пластині перемикача. Ви можете захотіти повторно змастити пластини, але це не обов'язково. Мастило може допомогти ковзати деталям трохи легше, але мастило також притягує бруд, так що це складний вибор.Шаблон: large image

 4. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 5. 3Щоб встановити все назад, повторіть кроки у зворотному порядку. Будьте обережні з пружиною. Вона повинна увійти на металеву шпильку і в глибоку пластикову свердловину (показано на попередньому фото), коли будете скріплювати назад верхню і нижню частини багатофункціонального перемикача. Це підпружинений виступ круглого контактного штифта (буква «Е» на першому фото) .Шаблон: large image

 6. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 7. Закрутіть торцеві болти (розмір №10) в такому порядку: 5,6,3,4,2,1,7.

Метод 3 з 3: Прикінцеві кроки

  Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 1. Акуратно вставте багатофункціональний перемикач назад на рульовій колонці. Дотримуйтесь в порядку стрілок на фото. Але не затискайте до упору, інакше ви можете зламати пластмасові засувки. На фото пластмасова клямка вже зламана, але це не впливає на роботу багатофункціонального перемикача. Встановіть три дротових джгута.

 2. Як відремонтувати поворотники на автомобілі Pontiac Grand Am
 3. Акуратно встановіть багатофункціональний перемикач на рульову колонку, переконавшись, що пластикові засувки увійшли точно. Візьміть невелику плоску викрутку і акуратно вставте в підпружинений виступ круглого контактного штифта, коли будете встановлювати його цілком. Ви будете знати, багатофункціональний перемикач встановлено правильно, якщо він знаходиться на одному рівні з рульовою колонкою і підпружинений виступ круглого контактного штифта і прилягає до металевої поверхні (чи не до краю) круглого виступу.
  • Якщо ви не можете цього зробити, латунний круглий виступ може бути пошкоджений, виступ (ріжок) може зрушитися, коли кермо крутиться, або перемикач не працюватиме взагалі.


  Поради

  • У кроці 2 поділ верхньої та нижньої частини пластика може бути важким. Ця може бути корисним видалення центрального торцевого болта (на 25), щоб отримати достатньо простору, для їх розділення. Використовуйте свої руки, щоб розділити їх один від одного. Верхня частина знімається вгору по методу розкладачки, потім вона може бути витягнута вперед і знята з рульової колонки.

  • У кроці 4 забруднена мастило може бути або зеленої, чорної, коричневої або ж суміш цих кольорів. Використовуйте маленьку викрутку, щоб видалити забруднення, перекривають канали. Мастило може бути твердою або щільною, але будьте обережні, щоб не пошкодити контакти. Не забудьте очистити місця, де роз'єми кріпляться до самого перемикач.

  • За крок 3 роз'єм C, можливо, буде важко відокремити от багатофункціонального перемикача. Корисним може бути зняття багатофункціонального перемикача з підставки колоні, а потім обертайте перемикач для кращого доступу до роз'єму С.

  Що вам знадобиться

  • Накидний ключ №25

  • Накидною ключ №10

  • Маленька плоска викрутка

  • Ліхтарик

  • 20 - 45 хвилин і ваші навички