Як поміняти склоочисники на своїй машині


Склоочисники або «двірники» зроблені з гуми, так що вони мають властивість зношуватися після декількох місяців видалення снігу, крапель дощу і бруду з лобового скла. Ви можете з'їздити в автомайстерню, щоб вам їх там замінили, але це настільки просто, що ви й самі в змозі це зробити. Процес їх установки однаковий для більшості автомобілів.

Кроки


Частина 1 з 3: Підготуйтеся до зміни двірників


  Як поміняти склоочисники на своїй машині
 1. Знайте, яка частина двірників потребують заміни. Склоочисники для лобового скла складаються з трьох основних частин: нижнього важеля двірника, який витягується з нижньої частини вітрового скла, металевого леза, прикріпленого до важеля і гумовою щітки, яка і витирає лобове скло. Коли двірники вже погано очищають лобове скло, вам всього лише необхідно замінити гумову частину, яка зносилася через води і суворої погоди.

 2. Як поміняти склоочисники на своїй машині
 3. Купіть змінні леза. За допомогою рулетки або мірної стрічки виміряйте старі леза, щоб дізнатися яких розмірів мають бути нові. Запишіть точні розміри, а потім сходіть в магазин автозапчастин і купите гумові леза тих же розмірів.
  • Не думайте, що лівий і правий двірник обов'язково повинні бути однакових розмірів. Один з двірників часто на пару сантиметрів коротше.

  • Двірники зазвичай коштують близько 500 рублів за штуку. Ви заощадите, якщо встановите їх самостійно.


  Метод 2 з 3: Друга частина: Встановіть нові двірники

   Як поміняти склоочисники на своїй машині
  1. Підніміть металевий важіль з вітрового скла. Він повинен триматися рівно, перпендикулярно до лобового скла. Будьте акуратні з установкою. Важіль двірника закріплений на пружині і може різко впасти, і розбити лобове скло.

  2. Як поміняти склоочисники на своїй машині
  3. Як поміняти склоочисники на своїй машині
  4. Відчепите стару щітку склоочисника. Подивіться на з'єднання, де гумова щітка з'єднується з металевою ручкою. Там має бути невеликий пластиковий зажим, завдяки якому кріпиться щітка. Натисніть на затиск і відчепите стару щітку від ручки.
   • В деяких щітках замість гачка як кріплення використовується засувка.

   • Переконайтеся, що під час всього процесу заміни двірника, важіль знаходиться подалі від лобового скла.

   • Можливо, ви захочете захистити лобове скло, накривши його рушником, на випадок якщо металевий важіль раптом впаде на скло, коли ви будете міняти двірник.


   • Як поміняти склоочисники на своїй машині
   • Вставте новий склоочисник. Вставте нову щітку склоочисника в той же кінець важеля, звідки ви зняли стару. Акуратно вставте нову щітку в затиск, поки не почуєте клацання. Поверніть склоочисник назад на лобове скло.

   • Як поміняти склоочисники на своїй машині
   • Повторіть те ж саме з другим двірником. Заміна іншого двірника відбувається точно так само. Не забудьте ставити для кожної сторони двірники вірних розмірів.

   Частина 3 з 3: Знайте, коли необхідно поміняти склоочисники

   1. Огляньте склоочисники на наявність тріщин. З часом старі двірники стають жорсткими і покриваються тріщинами, особливо це відбувається в жарких, сухих климатах. Якщо щітки втратили свою еластичність, ймовірно, прийшов час їх замінити.

   2. Зверніть на них увагу при наступному дощ. Якщо двірники залишають на лобовому склі розводи, через які видимість не набагато краще, ніж в дощ, значить, гумова щока втратила свою хватку.

   Поради

   • Для додаткової інформації відносно того, якого типу двірників купити, прочитайте керівництво по експлуатації автомобіля.

   Попередження

   • Після того як зняли стару щітку з двірника, не дайте йому впасти на лобове скло, так як він може його розбити.