Як помити покришки свого авто


Чистка покришок - простий спосіб поліпшити зовнішній вигляд і ефективність роботи свого авто. Чисті покришки не тільки мають приємний вигляд, але і забезпечують краще зчеплення з дорогою і гальмування авто. У довгостроковій перспективі це також заощадить вам гроші. Якщо на покришці і в ніші колеса накопичиться велика кількість бруду, то корозійні елементи погіршать ефективність роботи гальмівних колодок. Регулярно і ретельно мийте покришки свого авто.

Кроки


  Як помити покришки свого авто
 1. Мийте колеса і покришки окремо від кузова. Спеціально для них візьміть окреме відро, мило і воду, щоб масла і бруд з коліс і покришок не потрапили на кузов вашого авто.

 2. Як помити покришки свого авто
 3. Використовуйте очищувачі покришок. У продажу є велика кількість засобів для чищення, які спеціально призначені для чистки бруду з коліс і покришок. Нанесіть очищувач на покришки і колеса як це вказано на упаковці. Деякі чистячі засоби являють собою креми, які наносяться м'якою тканиною, інші - спреї, які наносяться на всю поверхню коліс і покришок.

 4. Як помити покришки свого авто
 5. Почистіть колеса щіткою. Візьміть щітку з м'якою щетиною, щоб прибрати всю грязь, яка акумулювалася на ваших колесах через щоденної їзди. Чистите колеса по одному, ретельно промийте колесо, перш ніж перейти до наступного. Не забудьте почистити щілини колеса, де знаходяться гальмівні колодки. Через гальмівних колодок в цьому місці скупчується найбільша кількість бруду, через що воно найбільше піддається корозії. Промийте і почистіть колесо знову, якщо це необхідно. Не можна бути занадто обережним, коли мова заходить про чищення коліс і покришок.

 6. Як помити покришки свого авто
 7. Витріть колеса махрової тканиною. В магазинах ви також можете знайти спеціальні рушники з мікрофібри. Обов'язково витріть насухо і покришку, і колесо. Якщо ви не витріть насухо колеса і покришки, віск та інші засоби, якими ви скористаєтеся, можуть розчинитися і втратити ефект. Ви також піддасте своє авто непотрібної іржі.

 8. Як помити покришки свого авто
 9. Відполіруйте покришки. Процес полірування покришок ідентичний поліровці авто. Нанесіть поліроль аплікатором для нанесення поліролі, а потім відполіруйте покришку, щоб вона не тільки мала чудовий вигляд, але і пручалася впливу пилу і іншим шкідливим елементам. Поліровка покришок також захистить їх від УФ-випромінювання, яке руйнує гуму шин.

 10. Як помити покришки свого авто
 11. Кінець.

Поради


 • Головним в чищенні коліс і покришок є увага до деталей. Дуже легко знехтувати внутрішніми частинами коліс і нішами. Дуже часто вам буде важко добратися під ковпаки, щоб почистити це місце. Саме тому дуже важливо знайти щітку, яка не тільки буде видаляти пил, але і зможе дістатися до важкодоступних місць ваших коліс.