Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет


В сучасних автомобілях-кабріолетах скляні вікна в м'яких складних дахах часто вже не пришиваються, а клеяться до тканини, вінілу або іншим м'яким матеріалам литий пластиковою стрічкою. Унаслідок всихання тканини внаслідок недогляду або з інших причин скло може відклеїтися і потім дуже складно знову прикріпити його. Прикріпити його можна за допомогою двосторонньої липкої стрічки зі спіненого поліуретану 3M VHB (якою користувався автор, хоча інші теж підійдуть), але щоб уникнути постійного розтягування і як наслідку розриву вона повинна застосовуватися особливим способом.

Кроки


  Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 1. Прикріплюйте м'який матеріал даху («тканина») до скла, коли відокремлена тільки частина тканини таким чином, щоб скло не було перецентровано в отворі тканини. Якщо ж воно дійсно повинно бути перецентровано, то це необхідно робити шляхом вимірювання відстаней решітки обігріву заднього скла і приймати їх за напрямні, але в будь-якому випадку, тимчасово утримуючи скло на місці клейкою стрічкою на тканинній основі або клейкою стрічкою іншого типу

 2. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 3. Відкрийте трохи верх, щоб не було натягу. Підіпріть чимось небудь, наприклад, невеликий порожній коробкою переднє ребро даху і верхнє ребро рами вітрового скла, щоб дах залишалася злегка відкритою.

 4. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 5. Визначте відклеєними ущільнювач, такий як нижній край зовнішнього шару тканини. Якщо в результаті погодних умов в кишені скупчилася бруд, рекомендуємо пропилососити його для видалення великих часток.

 6. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 7. Не турбуйтеся, якщо відклеїлась лише невелика частина. В разі відокремлення великої частини, рекомендуємо вам повністю відокремити її і прикріпити заново.

 8. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 9. Очистіть дотичні поверхні протиральним спиртом.

 10. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 11. Повністю закрийте дах, щоб побачити, де злегка натягнута поверхню тканини потрапляє на скло настільки далеко, наскільки вона зрушиться, але не сильно розтягнеться. У випадку з брезентом, то він не буде так далеко на склі як спочатку (або як постійно прикріплений внутрішній шар), тому що він буде стиснутий при виробництві.

 12. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 13. Злегка відкрийте дах ще раз і знову підіпріть.

 14. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 15. Застосовуйте смужку стрічки двостороннього спіненого поліуретану, такого як 3M VHB (вельми хороший зв'язок) (Підходить для будь-яких нерівностей) переважно чорного кольору, оскільки в цьому випадку ультрафіолетове випромінювання не зруйнує за короткий термін зовнішнє з'єднання, що примикає до скла з краєм, підходящим зверху до точки, яку ви визначили раніше.

 16. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 17. Піднесіть середину додається області (таку як середина, ліва частина щодо правої низу зовнішньої частини тканини) до краю стрічки. Вона повинна трохи провисати, потім вона повинна бути розтягнутою, переважно гладкою, але не туго натягнутою при закритому даху. Невелике провисання при закритому даху - це набагато краще ніж натяг, яке може привести до відклеювання стрічки.

 18. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 19. Приклейте тканину до стрічки, працюючи зовні. Причиною роботи зовні від центральної точки є те, що надлишок матеріалу не буде накопичуватися з одного боку.

 20. Як знову прикріпити скло заднього вікна до складаний даху автомобіля типу кабріолет
 21. Протріть насухо тканину в місці кріплення стрічки і прогрійте феном (не сильної гарячим повітрям) для досягнення найбільшої стійкості.
  • Складний дах повинна бути зафіксована.


  Поради


  • Можливо було б краще закріпити дах методом чиїхось можливих помилок, наприклад, дилер візьме відповідальність на себе. Але це альтернатива для заміни даху.

  Що вам знадобиться

  • Клейка стрічка спіненого поліуретану 3M VHB чорного кольору