Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль


Ви коли-небудь намагалися встановити прожектори на ваш вантажівку або SUV? А вони просто не працювали або працювали не коректно. Коли ви купуєте нові прожектори, як правило, вони вже йдуть з усім необхідним інвентарем, включаючи проводку, кріплення, інструменти та інструкцію на чотирьох мовах, яка все одно виявиться марною. Тепер прийшов час забути про інструкції і змусити працювати прожектори самостійно. За допомогою цієї статті ви зможете самостійно встановити прожектори, щоб вони працювали без перебоїв і помилок.

Кроки


  Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 1. Рассоедините всі запчастини, проводку і підготуйте необхідний інструмент.

 2. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 3. Від'єднайте батарею. Пам'ятайте, що першою від'єднується мінусова клема.

 4. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 5. Знайдіть провід, який матиме вбудований запобіжник. Оголити провід з кінця, який ближче до запобіжника і стисніть кінцевий соединитель з вашої проводкою.

 6. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 7. Підключіть цей провід до акумулятора (рекомендовано) або до позитивного висновку в блоці запобіжників (НЕ рекомендовано, т.к. якщо ви приєднаєте до 12V висновку в блоці запобіжників, переконайтеся що він здатний проводити достатню кількість електрики для роботи прожекторів, тобто, якщо ви під'єднали два прожектора потужністю по 150W (кожен по 12,5A), а вихід в блоці запобіжників має підключений 20A запобіжник, ви ризикуєте оплавити пластик, що в свою чергу призведе до займання або пошкодження інших електричних компонентів. Заміна запобіжника на інший (більш ємний) не вирішить загальну проблему.

 8. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 9. Проведіть проводку всередину вашого автомобіля (при протяжке намагайтеся уникати чого-небудь, що могло б зашкодити проводку в подальшому). Простягніть провід до необхідного вам місця (там, де ви плануєте встановити тумблер). Підключіть «провід до плюсової» клеми на задній частині вашого тумблера.

 10. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 11. Закріпіть тумблер в місці, яке ви підготували під нього.

 12. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 13. Пам'ятайте, що якщо ви використовуєте тумблер для будь-якого виду освітлення, ви повинні заземлити другу клему на задній частині вашого тумблера, приєднавши його до нефарбованої металевої частини автомобіля.

 14. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 15. У вас повинен залишитися ще один провід (НЕ чорного кольору), який потрібно підключити до останньої клеми на тумблері і вивести до самих прожекторам. Підключіть його до біло-жовтому або до синього проводу на самих прожекторах.

 16. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 17. Гарненько прикрутите прожектори на бажане місце на зовнішній частині автомобіля.

 18. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 19. За допомогою чорного дроту (що виходить від ваших прожекторів) заземлите прожектора (підключивши їх до нефарбованої металевої частини автомобіля).

 20. Як встановити додаткові світлові прожектори на ваш автомобіль
 21. Підключіть плюсову клему назад до акумулятора.

Поради


Things You Need

 • Інструменти

 • Проводка

 • Запобіжник мінімум на 15W

 • Інструмент для оголення проводки

 • Перемикач

 • З'єднувачі

 • Гайкові ключі (різних розмірів)

Попередження

 • Перед початком робіт переконайтеся, що ви відключили "+" клему акумулятора, щоб уникнути перегоряння запобіжників і електричних ударів.