Як встановити кнопку запалювання на вашому автомобілі


Багато водіїв травмують або розтягують зап'ясті через щоденного, багаторазового провертання ключа запалювання при запуску двигуна автомобіля. Деякі водії хочуть думати, що їх КІА - це гоночний автомобіль. Можливо, вам потрібна кнопка пуску двигуна для того, щоб справити враження на своїх друзів. Якими б не були ваші причини для установки кнопки пуску двигуна, просто проїдьте інструкціям в цій статті для успішної реалізації ідеї.

Кроки


  Як встановити кнопку запалювання на вашому автомобілі
 1. Купіть кнопку запалювання для двигуна.

 2. Як встановити кнопку запалювання на вашому автомобілі
 3. Зніміть пластиковий кожух, який прикриває рульову колонку. На більшості автомобілів це можна зробити за допомогою молотка або сокири. На більш ранніх моделях вам знадобитися монтировка або викрутка. Якщо у вас не виходить, то ви можете спробувати звільнити заклепки знизу рульової колонки, але цей метод досить важкий і відповідно стресовий.

 4. Як встановити кнопку запалювання на вашому автомобілі
 5. Від'єднайте стандартний замок запалювання. Він може бути зафіксований спеціальними фіксаторами. Кращим інструментом в даній ситуації, мабуть, буде автогенний різак. Якщо у вас немає автогенного різака, спробуйте рассоединить фіксатори, постукуючи по них чимось зручним. Але робіть все дуже акуратно.

 6. Як встановити кнопку запалювання на вашому автомобілі
 7. Відріжте всі дроти. Проведіть дроти запалювання до непомітного місцем під сидінням, де буде розташований тумблер. Виберіть таке місце, щоб його не було помітно з боку.

 8. Як встановити кнопку запалювання на вашому автомобілі
 9. Підведіть дроти від стартера до нової кнопці пуску двигуна. Зафіксуйте кнопу на кожусі, використовуючи клейку стрічку.

Поради


 • Для більш гармонійного виду використовуйте чорну клейку стрічку.

 • У представника офіційного дилера уточніть і переконайтеся в тому, що ваша гарантія на автомобіль не постраждає, в разі установки даного пристрою.

Попередження

 • Не варто слідувати порадам, наведеним вище, які можуть завдати шкоди і пошкодження вашого автомобіля.

Що вам знадобиться

 • Клейка стрічка

 • Автогенний різак

 • Молоток

 • Сокира