Як усунути шум ременя вентилятора


По-перше, необхідно визначити, який з ременів шумить. Якщо автомобіль починає верещати відразу після запуску двигуна, поки ви ще не стосувалися керма - швидше за все верещить ремінь генератора. Якщо шум починається після повороту керма - потрібно перевірити ремінь приводу гідропідсилювача. Якщо у вашому автомобілі тільки один ремінь (називається поліклинові ремінь), значить шуміти може тільки він.

Кроки


 1. Як усунути шум ременя вентилятора
 2. Заглушите двигун.

 3. Як усунути шум ременя вентилятора
 4. Коли двигун заглушений, придавите ремінь зверху. Ремінь повинен бути достатньо натягнутим і провисати не більше як на один дюйм (2,5 см) - якщо більше, ремінь необхідно підтягнути і / або замінити, що в принципі має усунути шум.

 5. Як усунути шум ременя вентилятора
 6. Знову ж, коли двигун заглушений, протріть шматком мила боки і внутрішню частину ременя по всій довжині. Якщо у вас поліклинові ремінь - достатньо протерти милом тільки внутрішню сторону.

 7. Як усунути шум ременя вентилятора
 8. Запустіть двигун. Якщо шум не зник, потріть ремінь ще раз милом. Це повинно змастити ремінь і шків, щоб вони не верещали, коли вони обертаються на різних швидкостях.

 9. Як усунути шум ременя вентилятора
 10. Візьміть до відома: хімікати, які містяться в милі, призводять до зносу ременя. Це не найкраще рішення.

Поради


 • Якщо ви тільки поміняли поліклинові ремінь і він почав верещати, можливо його потрібно просто підтягти. Все нові ремені розтягуються в перші пару днів експлуатації і потрібно просто заїхати знову до механіка, щоб він підтягнув ремінь. Деякі ремені не можна підтягнути, так як в автомобілях може бути встановлений пружинний колесо натягу, який необхідно буде замінити, якщо вереск не припиниться.

 • Якщо шум безперервний і / або з-під одного з шківів йде дим, вам необхідно відразу звернутися за допомогою до механіка, так як ця деталь автомобіля несправна.

 • Старий шматок мила відмінно підійде для змащення ременів або ж просто купите спеціальну змазку для ременів.

 • Для швидкої перевірки, щоб переконається, що шумить ремінь а не підшипник, капніть трохи гальмівної рідини на ремінь при працюючому двигуні. Якщо це ремінь, то шум негайно припиниться. Не використовуйте ніяких продуктів на масляній основі.

Попередження

 • Пам'ятайте, це тільки тимчасове рішення і воно не може замінити правильне регулювання натягу ременя і нормальну роботу всіх елементів двигуна.

Що вам знадобиться

 • Шматок мила.