Як вберегти дитину від укусів комах

Дуже важливо захистити дитину від укусів потенційно небезпечних комах. Гуляють на вулиці дітей часто кусають або жалять комахи, тому, якщо дитина проводить багато часу на вулиці, неважливо, чим він зайнятий, його потрібно захистити.

1.

Захист дитини
Укуси комах можуть бути небезпечними, оскільки комахи переносять інфекції.

Як вибрати безпечне автокрісло

Інструкції з використання автокрісел, рекомендації та стандарти безпеки сильно змінилися за останні роки. Можливо, ви чекаєте поповнення в сімействі, і вам необхідно автокрісло для немовляти, або ж ваша дитина вже підріс і йому потрібно нове крісло. У будь-якому випадку пошук оптимального варіанту може стати нелегким і забере багато часу.

Як вибрати гарне дитяче автокрісло

Одне з найважливіших рішень, яке повинні прийняти батьки - це вибрати найкраще і безпечне автокрісло для дитини. Безпека дитини повинна стати головною турботою батьків та опікунів. Не можна возити дитину в машині просто посадивши його на заднє сидіння і простягнув ременем. Протягом першого року життя дитина повинна їздити в спеціально сконструйованому кріслі. Існують автокрісла і для дітей старшого віку, в них дитини необхідно возити до тих пір, поки він не досягне певного віку, зросту та ваги.

Як вибрати дитяче автокрісло

Для новоспечених батьків болісний вибір правильного дитячого автокрісла може стати вельми корисним досвідом. Збір інформації, розмови з іншими батьками і, як підсумок, купівля кращого автокрісла - все це допоможе вам подбати про безпеку та зручність дитини.

1.

Дякуємо виробникам за крісла, які можна легко встановити в автомобілі.

Як запобігти насильству над дітьми

Першого червня весь світ відзначає День Захисту Дітей, в цей час піднімаються питання протидії насильству над дітьми та боротьби з бездоглядністю над дітьми. Згідно зі статистикою щороку реєструється три мільйони випадків насильства над дітьми, але за оцінками фахівців реальна цифра перевищує наведену в офіційних документах в три рази.