Як вибрати безпечне автокрісло


Інструкції з використання автокрісел, рекомендації та стандарти безпеки сильно змінилися за останні роки. Можливо, ви чекаєте поповнення в сімействі, і вам необхідно автокрісло для немовляти, або ж ваша дитина вже підріс і йому потрібно нове крісло. У будь-якому випадку пошук оптимального варіанту може стати нелегким і забере багато часу. Дотримуйтесь наших порад, і ви зможете вибрати найкраще крісло з наявних у продажу.

1.


Крісла для немовлят.

Автокрісла, призначені для немовлят встановлюються спинкою вперед по ходу руху. Причина в тому, що у малюків шия ще недостатньо сильна для того, щоб у разі зіткнення підтримати голову. Крісло, звернене проти ходу руху, допомагає забезпечити максимальний захист для маленької дитини. Більшість таких крісел розраховане на дитину вагою до 9 кг, проте є моделі для дітей вагою до 14,5 кг і зростом до 80 см, таким кріслом ви зможете користуватися довше.

2.


Крісла для дітей старше року і дошкільнят.

Коли дитині виповниться рік, і він стане важити більше 9 кг, саме час пересадити його в нове крісло, яке кріпиться особою вперед. До цього часу шия дитини вже досить зміцніє, і він зможе цілком безпечно їхати як і інші пасажири. Порівняйте характеристики різних автокрісел для дітей від року і старше. Деякі розраховані на вагу до 18 кг, інші дозволяють возити дитину до 36 кг. Зверніть увагу на особливості начебто підноса для їжі, підстаканники, міцності, зручності та легкості чищення.

3.

Крісла для школярів.

Крісла для дітей шкільного віку являють собою щось середнє між кріслом для малюка і звичайним сидінням. Це пов'язано з тим, що в цьому віці діти ще недостатньо високі для того, щоб ремінь безпеки в машині застібався на потрібній висоті. Сидіння піднімає дитини таким чином, що він разом з кріслом пристібається вже звичайним ременем безпеки. Цей тип крісел підходить для дітей зростом від півтора метрів.

4.

Трансформери.

Подумайте про придбання крісла-трансформера, яке можна встановити і вперед і назад особою, воно зазвичай розраховане на немовлят і дітей старше року. Такі автокрісла виробляють багато відомих фірм. Крісла-трансформери зручні тим, що ви можете довше возити дитину назад особою, проте багато подібні крісла не мають ручки для перенесення, які є у звичайних автокрісел, призначених для дітей молодше року.
{LikeAndRead}

5.

Комбіновані автокрісла.

Ви можете підібрати модель, яка призначена для дітей від року і до дошкільного віку. Якщо у вас дві дитини: одне немовля, а інший - старше року, вам цей варіант не лишком підійде, так як до часу, коли старшій дитині знадобиться більш доросле крісло, молодший якраз доросте до другого вікового періоду. У такому випадку вам все одно доведеться купувати підліткове крісло.

6.

Відгуки.

Почитайте відгуки покупців на сайтах, а також враження батьків, які користуються кріслом, яке ви збираєтеся купити. На сайтах магазинів можна знайти статті, рекомендації по вибору і рейтинги автокрісел, складені незалежними незацікавленими експертами. Обов'язково почитайте відгуки інших батьків на сайті магазину. Ви зможете дізнатися всі достоїнства і недоліки - чи легко встановлюється крісло, чи зручно воно чи, навпаки, занадто громіздко. Не поспішайте з вибором, адже ваша мета - купити для дитини безпечну, зручну, доступну модель автокрісла.
{/LikeAndRead}