Як вибрати дитяче автокрісло


Для новоспечених батьків болісний вибір правильного дитячого автокрісла може стати вельми корисним досвідом. Збір інформації, розмови з іншими батьками і, як підсумок, купівля кращого автокрісла - все це допоможе вам подбати про безпеку та зручність дитини.

1.


Дякуємо виробникам за крісла, які можна легко встановити в автомобілі. Проведені дослідження показали, що раніше 80% дитячих автокрісел встановлювалися неправильно, після чого було сконструйовано автокрісло з низькими кріпленнями і ременями безпеки для дитини, яке можна швидко і безпечно встановити в машині. Однак автокрісло цієї системи можна використовувати лише в автомобілях, випущених після вересня 2002.

2.


Дослідження. Дитячі автокрісла різних виробників в чому схожі. Вам необхідно вирішити, чи хочете ви придбати комбінований варіант, який підходить і для немовлят, і для більш дорослих дітей. Коли дитина зовсім маленький, воно встановлюється спинкою по ходу машини, а коли дитина досягає року та ваги в 9 кг, крісло розгортають.

3.

Щоб простіше було порівняти різні моделі, пошукайте відгуки покупців на сайтах. Переконайтеся, що обрана вами модель пройшла випробування, відповідає всім стандартам безпеки і рекомендована до використання.

4.

Пошукайте коментарі батьків на дитячих форумах. Ви можете знайти багато достовірної інформації від людей, що вже використовують такі крісла, дізнатися переваги (простота установки, зручні підлокітники) і недоліки (важко відрегулювати, поганий наповнювач). Якщо батьки скаржаться, що в одній з найпопулярніших моделей дитина може сама розстебнути кріплення, у вас є причина пошукати щось інше.
{LikeAndRead}

5.

Автокрісло для немовлят придбайте ще до народження дитини. Крісла, призначені для немовлят до 9 кг, встановлюються спинкою по ходу руху і спроектовані так, щоб максимально убезпечити голову і спину дитини. Багато моделей дитячих автокрісел мають кілька позицій і можуть бути переведені в лежаче положення, якщо дитина спить. Ви можете купити нове крісло або позичити крісло на час у знайомих.

6.

Для дитини старше року призначені інші автокрісла, розраховані на вагу до 18 кг. Повернене вперед крісло з п'ятиточковою системою кріплень забезпечить безпечну і комфортну поїздку вашій дитині на наступні кілька років. Таке крісло має бути простим в установці і мати кріплення, які дитина не зможе відстебнути самостійно. Ремені не повинні перекручуватися або стирчати. На ринку представлено безліч моделей, і можна підібрати гарне крісло за цілком прийнятною ціною. Якщо вам дозволяє бюджет, ви можете купити більш дорогу модель, максимально комфортну і безпечну.

7.

Для дітей понад 18 кг призначені підтримують крісла. Таке крісло встановлюється на звичайне сидіння, і дитина пристібається автомобільними ременями, але вже на відповідній для маленького тіла висоті. Пошукайте в інтернеті і магазинах модель, яка підійде для вашої дитини.
{/LikeAndRead}