Як захистити дітей від сонячних опіків


Літні місяці наповнені сонцем і відпочинком! Діти найбільше схильні перегрівів та інших негативних впливів сонця. Важливо, щоб батьки знали, як захистити від цього дітей.

1.


Дітям молодше 6 місяців небажано перебувати під прямими сонячними променями. Більшість захисних кремів не рекомендується дітям до півроку.

2.


Уникайте сонця в період найвищої сонячної активності - з 10 ранку до 16 години вечора.

3.

Захищайте всі частини тіла щільною одягом, капелюхами і сонячними окулярами. Маленькі діти можуть навіть купатися у футболках, щоб зменшити площу тіла, на яку під час купання потрапляють сонячні промені.

4.

Щедро нанесіть захисний крем на шкіру дитини за 30 хвилин до виходу на вулицю. Потім частіше наносите крем повторно. Використовуйте засіб з фактором захисту 30 (SPF 30) або вище з вмістом хоча б 7% оксиду цинку або титану для захисту від широкого спектру сонячних променів. Сонце і вода знижують захисну функцію крему. Водостійкі крему також необхідно наносити повторно.
{LikeAndRead}

5.

Крему, відкриті більше 12 місяців тому, швидше за все вже не настільки ефективні, як нові. Тому краще купіть новий.

6.

Підтримуйте баланс рідини в організмі! Вода відіграє вкрай важливу роль у боротьбі тіла з дією сонця. Діти рідко звертають увагу на сигнали тіла про нестачу рідини, тому їм потрібно нагадувати про необхідність пити достатню кількість води протягом дня.
{/LikeAndRead}