Як захистити дітей від сонця


Влітку більшу частину часу діти проводять на сонці, що може стати причиною безлічі неприємностей - від теплових ударів і до опіків. У цій статті є кілька порад, слідуючи яким ви вбережете своїх дітей від шкідливого впливу сонця.

1.


Простежте за тим, щоб ваша дитина наніс на тіло велику кількість захисного крему з високим фактором захисту (SPF). Чим вище фактор захисту (SPF), тим краще він захистить від сонця. В ідеалі, дитина повинна нанести крем перед виходом на вулицю. Вибирайте водостійкі креми, які протримаються весь день. Простежте за тим, як дитина мажеться кремом, щоб він не пропустив «часто забуваються частини тіла», такі як кінчики вух і задня частина шиї. Достатньо всього одного опіку, щоб ризик виникнення раку шкіри значно підвищився. Нехай діти носять кепки або панамки.

2.


Не дозволяйте дітям засмагати. З віком у дітей з'являється бажання зіграти, тому що їм здається, що засмага виглядає красиво. Засмага не безпечний. Коли ви загоряєте, сонце негативно впливає на шкіру, і вона темніє, щоб захиститися. Сонце небезпечно. Дітям необхідна максимальна захист від ультрафіолетових випромінювань.

3.

Давайте дитині багато води. Діти легко схильні зневоднення, вони легко втрачають рідину під час ігор. Дайте дитині пляшечку з водою, щоб він скрізь носив її з собою і міг би пити в будь-який час достатню кількість рідини. Це важливо, щоб запобігти зневоднення. Для дітей молодшого віку є пляшечки з відмітками обсягу, щоб вони самі могли стежити за тим, скільки води вони випивають. Ставте перед дітьми «водні мети», наприклад, випити певну кількість пляшок води протягом дня, щоб забезпечити організм необхідною кількістю рідини. Пийте воду і переможете спеку!

4.

Слідкуйте за дітьми на вулиці. Звертайте увагу на ознаки перегріву на сонці, такі як судоми, головний біль, слабкість або дратівливість. Існує безліч симптомів перегріву, тому будьте напоготові. Зазвичай діти настільки захоплені грою, що можуть і не помітити раптову головний біль і просто продовжать грати до тих пір, поки їм не стане зовсім погано. При перших же ознаках перегріву на сонці дитині необхідно випити води.
{LikeAndRead}

5.

Розповідайте дітям про небезпеки перегріву на сонці і про те, як захистити себе. Опишіть їм ознаки теплового удару і зневоднення і розкажіть, як їх запобігти. Вживання достатньої кількості рідини і захист тіла від сонця корисні, але не є стовідсотковою гарантією. Якщо дитина знає, як визначити, що він вже занадто багато часу провів на сонці, він зможе без небезпеки для здоров'я насолоджуватися сонцем.
{/LikeAndRead}