Як захистити дитину від отруєння


Щороку в службу швидкої допомоги надходить мільйони дзвінків про отруєннях. Щорічно близько 30 дітей помирає від отруєння домашніми хімічними засобами і ліками. Як і в багатьох інших випадках, профілактика - краще лікування. Вкрай важливо зробити все, щоб убезпечити дитину.

1.


Медикаменти необхідно зберігати в місці, недоступному для дитини. Упаковки з захистом від дітей не завжди виправдовують своє призначення. Тим не менш, нехтувати ними не слід. Після використання ліки переконайтеся, що ви правильно закрили ліки, і дитина не зможе його відкрити.

2.


Завжди зберігайте домашню хімію та ліки поза полем зору дитини, в замкненому ящику. Непогано б і ключ від цього ящика зберігати в місці, про який знатимуть лише дорослі.

3.

Коли користуєтеся домашніми хімічними засобами, не втрачайте дитини з виду. Якщо подзвонив телефон, або вам необхідно з якоїсь причини піти в іншу кімнату, візьміть дитину з собою. Діти дуже допитливі і шустрі. Вони за пару секунд вмудряться проковтнути небезпечну отруту.

4.

Зберігайте хімічні засоби та ліки у фабричних упаковках. Обов'язково залишайте етикетку і перед тим, як прийняти засіб, читайте інструкцію по застосуванню.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви використовуєте декоративні масляні лампи і свічки, переконайтеся, що дитина не зможе до них дістатися. Масляні лампи повинні зберігатися в замкненому місці поза увагою дитини. Пари від масляної лампи, вдихувані дитиною можуть виявитися досить токсичними.

6.

Дуже часто ліки, якщо вам необхідно регулярно їх приймати, можуть виявитися необхідним злом. Ось кілька порад, як убезпечити при цьому дитину.

При кожному прийомі перевіряйте дозування.
Завжди приймайте ліки при світлі.
Постарайтеся не пити ліки на очах у маленьких дітей.
Ніколи не називайте ліки цукеркою, навіть якщо вмовляєте дитини його прийняти.
Регулярно перевіряйте вашу аптечку, прибираючи прострочені та непотрібні ліки.
{/LikeAndRead}