Як вберегти дитину від укусів комах


Дуже важливо захистити дитину від укусів потенційно небезпечних комах. Гуляють на вулиці дітей часто кусають або жалять комахи, тому, якщо дитина проводить багато часу на вулиці, неважливо, чим він зайнятий, його потрібно захистити.

1.


Захист дитини
Укуси комах можуть бути небезпечними, оскільки комахи переносять інфекції. Комахи кусають гуляють на вулиці дітей дуже часто. Ви повинні подбати про захист дитини всякий раз, коли він виходить на вулицю. Не важливо, чи йде він куди-небудь або просто грає у дворі.

2.


Як розпізнати, хто вкусив
При укусі комахи отрута та інші речовини і бактерії потрапляють під шкіру дитини. Найбільше проблем зазвичай доставляють укуси бджіл, різних підвидів ос, шершнів, вогняних мурах і деяких видів павуків. Укуси москітів, різних мух, кліщів і павуків також можуть викликати роздратування. Незважаючи на те, що лише у невеликого відсотка дітей укуси викликають серйозні проблеми, завжди є ризик появи алергічної реакції, яка залежить від чутливості шкіри.
Деякі ознаки, на які треба звертати увагу: жар, кропив'янка, лущення шкіри, хворобливі ділянки, запалені гланди. Якщо вважаєте, що необхідно викликати лікаря, викликайте його протягом доби.

Деякі прояви алергічної реакції можуть бути дуже серйозними. Результатом анафілактичного шоку можуть бути проблеми з диханням або хрипи, опухле горло, шок і втрата свідомості. У цьому випадку негайно телефонуйте в швидку допомогу. Вашій дитині може знадобитися невідкладна допомога лікаря у зв'язку з алергічною реакцією на укуси бджіл, різних ос і вогняних мурах. У більшості випадків настирливі укуси жуків або жала комах викликають тільки невелику припухлість і дратівливий свербіж і біль. Оглядайте місця, де дитина чухається, бо через місця укусів в організм може потрапити інфекція, після чого іноді залишаються шрами.

3.

Запобігання укусів комах
Зараження найкраще запобігти. Поповніть дитини, як вести себе на вулиці. Оскільки комахи можуть переносити хвороби, дуже важливо уникнути їх укусів. Турботу про здоров'я шкіри можна прищепити сім'ї на власному прикладі. Діти набагато краще сприймають уроки, коли вони бачать, що ви робите те ж саме. Зрозуміло, зовсім уникнути укусів неможливо, але наші поради допоможуть вам знизити кількість укусів, які може отримати ваша дитина.

4.

Почніть користуватися репелентом від комах
Перший крок у захисті від докучливих укусів комах - це придбання відповідного репеленту. Уникайте застосування репелентів, що містять отруйні хімікати та інгредієнти. Вони можуть викликати роздратування, і потенційно небезпечні для чутливої шкіри дитини. Спробуйте знайти фірми, що виробляють репеленти на основі трав'яних, природних рецептів, що містять природні масла та екстракти. Такі репеленти діють м'яко, але ефективно, проти москітів, мух і жуків, надійно захищаючи шкіру дитини. У них безпечний для шкіри pH баланс, який не зашкодить навіть шкірі немовляти, та й пахнуть вони приємно.

Для маленьких дітей підбирайте репеленти, що не містять отрут або синтетичних інсектицидів. Більше інформації можна знайти на сайтах виробників репелентів. Там же можна знайти відгуки батьків та поради щодо захисту шкіри малюків. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я!
{/LikeAndRead}