До якого типу батьків Ви належите

Отже, Ви хочете знати, до якого типу батьків належите. Деякі, ймовірно, подумають: "Я знаю, що я відмінний батько". Інші не захочуть знати, які вони батьки. Деякі будуть дивуватися, того, що існує така типологія. Є три типи батьків: Батьки-Вертольоти, Батьки-Сержанти-інструктори по стройовій підготовці та Батьки-Консультанти.

Як відучити дитину від соски

Коли ваша дитина сильно прив'язався до соски, відучити його від цієї звички може стати непростим завданням. У цій статті ви знайдете кілька порад, які можете використовувати, щоб зробити це легко і просто.

1.

У віці, коли малюк починає говорити, його потрібно відучувати від пустушки. Виймайте соску у нього з рота кожен раз, коли він хоче щось сказати.

Як відучити дитину писатися в ліжко

Після незліченних ночей зі зміною постільної білизни та постільних речей, багато батьків маленьких дітей замислюються про прийоми та гачки, які допоможуть відучити їх чадо писатися ночами. Як правило, з часом вони самі перестануть це робити, але мами і тата можуть скористатися цими профілактичними порадами, щоб прискорити процес відвикання дітей від цієї шкідливої звички.

Як відучити дитину смоктати великий палець

Смоктання пальця дитиною - не що інше, як така ж звичка, як нікотинова залежність. У підлітків, які мали погану звичку смоктати палець, дуже часто бувають проблеми з яснами і зубами, оскільки від цього страждає прикус. Існують способи, які допоможуть дитині позбутися цієї звички.

1) Почніть з того, що поясніть дитині, чим може загрожувати смоктання пальця.

Як відучити дитину смоктати палець

Більшість немовлят привчаються смоктати великий палець дуже рано. Для них це природна річ, діюча заспокійливо. Для більшості дітей така поведінка - норма. Це частина їх розвитку, і дитина зазвичай самостійно перестає смоктати палець по досягненню трирічного віку. Якщо ж смоктання пальця триває у віці 4-х або 5-ти років, це може вказувати на наявність проблеми.