Як боротися з істериками у дитини

Маленькі діти використовують істерики, щоб висловити своє невдоволення. Особливо часто вони так чинять у віці, коли тільки починають ходити, і ще не знають, як краще висловити свої бажання. Однак такі спалахи можуть продовжуватися і в старшому віці, якщо дитина засвоїла, що істерика - це кращий спосіб домогтися свого.

Як бути хорошим батьком

У міру того, як проходить час, ми всі вчимося чомусь. Якщо вам пощастило, і у вас було чудове дитинство, чудова мати і турботливий батько, який зараз є вашим найкращим другом, то, швидше за все, ви б навряд чи потрапили на цю сторінку.

Решта, які не бажають робити помилок, можуть дізнатися, як стати хорошим батьком.

Як бути хорошим батьком своєму синові

Я не батько, але я був сином свого батька. Таким чином, я думаю, що можу говорити на цю тему і давати поради з виховання, виходячи з певного досвіду і з різних точок зору. Синові потрібен батько. Батько грає найголовнішу роль у житті хлопчика. У дівчаток і хлопчиків все по-різному. Звичайно, обоє батьків люблять їх однаково.

Як бути щасливим батьком-одинаком

Батькам, які виховують дітей самі, доводиться нелегко, адже поруч немає вірного супутника життя. Спробуйте подивитися на ситуацію по-іншому і стати щасливішими.

1.

Зосередьте увагу на дітях. Якщо вони - головне у вашому житті, вони відчують це і дадуть відповідь тим же. Якщо ваші діти бачать, що ви розбиті, пригнічені і відчуваєте невпевненість через самотність, вони відчують це і будуть відчувати ті ж почуття страху і незахищеності по відношенню до вас.

Як бути щасливою сидячи вдома з дитиною

Як мама, що сидить вдома, я добре розумію, як важко перетворитися з працюючої дружини в домогосподарку. Я дуже довго вибиралася зі своєї раковини і роздумувала, на що можу бути здатна, але мені це вдалося, і тепер я щаслива.

1.

Дуже важливо виходити в люди, навіть будучи мамою-домогосподаркою, навіть якщо ця думка вас сильно лякає.