Як бути щасливою сидячи вдома з дитиною


Як мама, що сидить вдома, я добре розумію, як важко перетворитися з працюючої дружини в домогосподарку. Я дуже довго вибиралася зі своєї раковини і роздумувала, на що можу бути здатна, але мені це вдалося, і тепер я щаслива.

1.


Дуже важливо виходити в люди, навіть будучи мамою-домогосподаркою, навіть якщо ця думка вас сильно лякає. Спочатку я цього не розуміла. І не допомогло навіть те, що я була дружиною військового. Найбільше, на що я була здатна - це спілкування з такими ж мамами по інтернету. Форумів, де матусі обмінюються досвідом і спілкуються в мережі, дуже багато, достатньо тільки пошукати. Для мене це стало важливим кроком, тому що я змогла познайомитися з жінками заочно до того, як зустрінеться з ними в житті.

2.


Якщо ви почали спілкуватися з якими-небудь людьми в інтернеті, будьте готові до зустрічей з яким-небудь приводів. Ви ніколи не зможете перейти до активного життя поза домом, якщо не зробите першого кроку. Я дуже сором'язлива по натурі і в той момент практично панікувала, але зуміла пересилити себе. Зустрічі з групою не тільки допоможуть вашій дитині навчитися спілкуватися з іншими дітьми, але і вам дозволять налагодити суспільне життя, знайти нових друзів і більше спілкуватися.

3.

Коли ви з дитиною просто сидите вдома (у чому, зрозуміло, теж немає нічого поганого, якщо це не перетворюється на рутину), вам доведеться навчитися проявляти фантазію. Придумайте справи, якими ви могли б займатися вдвох. Пограти в ігри, сходити на прогулянку, встелити підлогу в кухні паперовими листами і розмальовувати їх, будувати замки - загалом, все що завгодно, що забере вас обох. Найгірший варіант, який тільки можна придумати: мама сидить весь день, втупившись у телевізор, а дитина носиться навколо, не знаходячи собі заняття. Дитинство проходить занадто швидко, щоб витрачати час таким чином.

4.

Мій останній рада - насолоджуйтеся кожним моментом з дитиною. Напевно, якщо навколо носиться дворічний ураган, це виглядає малоймовірним, але повірте мені, треба навчитися цінувати те, що ми маємо. Я не могла повірити, що моїй дитині вже два роки. Здавалося, ще вчора він був крихітним і штовхався ніжками у мене в животі. Присвятіть час своєму малюкові, розмовляйте з ним і приділяйте більше уваги. Дитині це найважливіше. Цінуйте кожну мить вашого життя і будьте щасливі!
{/LikeAndRead}